Top 15 sojuszy Gythium

DeletedUser9812

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

no widzę walka słów :rolleyes:
hmmm Jeśli chcesz być Najlepszy ;) pojęcie względne ;) każdy jest dobry bez wyjątku i podstawą (co mnie nauczył pierwszy Świat na Grepo czyli Alfa) to Szacunek do Każdego z graczy :p
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

To gdzie ten poczatek ?? bo raczej koniec widze :)

Co by sie nie dzialo Sigma dalej bije wszystkich , gdzie ten opor sie pytam ??
Wszyscy sie boja uciekaja albo zamieniaja sie w deffowcow , pytam sie dlaczego ??

Jesli chcesz byc najlepszy walcz z najlepszymi , jesli chcesz byc sredni walcz ze slabymi :)

Tyle mam do powiedzenia o top sojuszy na tym swiecie

Tak. Trzepiecie wszystko na północy, bo tam macie dobry skład. Kwestia czasu i to się skończy. Ile można lać słabiaków prawda|? Hmm. A ja znam takie miejsce gdzie u Was się dzielnie deffują ;] nie ma to jak bronić miast na 0 murku lądem.
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

a mnie zastanawia jedno;)

ciekawe czy za jakiś czas wszystko się poprzewraca do góry kołami i nastanie nowy porządek :eek:
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Możliwe. Mamy czas.. to nie koniec świata.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Nie zwalajmy wszystkiego na skład i miejscówki. Gdybyśmy byli na południu trzepalibysmy południe:) a co do obron to niekiedy i wasze wiele do życzenia pozostawiają:rolleyes: Na końcu świata wyjdzie kto jest lepszy, w końcu zwycięzca może być tylko 1:cool:
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

No południu też jesteście i coś cicho siedzicie..
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Wy jesteście i na północy, całą koalicja i też fajerwerków nie ma:) zobaczymy co bedzie za pół roku:rolleyes:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

za pół roku jak się sprężymy to będzie nowy porządek Świata;)
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

raczej źle liczysz ;] i te odłamy nie walczą tylko z Wami. No nic. Nie będziemy się spinać na FO. Do gry :D
 

DeletedUser13590

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Dlatego lejemy ludzi na pólnocy nawet waszych , bo sami sie do Nas pchacie , po co My mamy schodzic w dol , jesli mamy wysmienite polozenie , aby pozamiatac te wszystkie smieszne sojusze wraz z waszym :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Nikt się nie spina:) po prostu my jesteśmy na północy i lejemy północ, wy jesteście na południu i atakujecie południe. Moim zdaniem jest to normalne bo gracz z północy nie będzie płynął dla waszej przyjemności po 15h:) my również nie walczymy tylko z wami jak wiesz i czasami jest trudniej czasami łatwiej, ale jakoś idzie:p mam nadzieję że kiedyś się spotkamy w jakiejś bitwie:cool:

Poza tym dobrze liczę bo macie 6 odłamów:

Evolution V należy do UNII EVO

Evolution I
Evolution II-Hoplici
Evolution III
Evolution IV
AK. Evolution V

Także do gry!!!:rolleyes:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Dlatego lejemy ludzi na pólnocy nawet waszych , bo sami sie do Nas pchacie , po co My mamy schodzic w dol , jesli mamy wysmienite polozenie , aby pozamiatac te wszystkie smieszne sojusze wraz z waszym :)

a możesz rozwinać swoją wypowiedź co masz na myśli pozamiatać te wszystkie sojusze?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chyba nie doczekam się odpowiedzi:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Zakarczemny, mógłbyś rankingi zaktualizować :)
 

DeletedUser20315

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

11.11.2013r / 21:09

a6b7b2968a170561.jpg
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

No w punktacji ogólnej jesteście pierwsi:( chociaż było to do przewidzenia po fuzji ok 250 graczy:rolleyes: Ważne są również punkty ataku i obrony:cool: i tam też zachęcam zajrzeć:) miła niespodzinka:cool:

P.s Ciekawi mnie jak się podzielicie w trakcie EC:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Jak spojrzałem na ranking ataku sojuszy, to Legion dopiero na 3 miejscu... Daliście się w dosyć szybkim czasie nam dogonić w rankingu atakujących i wyprzedzić o około 400 tys. pw...
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

Wyszło tak bo agresorzy z Dytryktu przeszli po fuzji do sojuszu który miał akurat wiecej w obronie niz w ataku ale spokojnie z tydzień dwa i nadrobimy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy Gythium

450 tysięcy pw do nadgonienia w tydzień? Widzę że jakaś ostrzejsza gra się szykuje ze strony LXF :)
 
Do góry