Top 15 sojuszy (Heraklion)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18172
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

my już 2 kolona wstawiamy ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Ta i jeszcze napisz gdzie go stawiamy ;p
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

No to mogę plądrować XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Ale powrócimy w nowej odsłonie ;0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

gildon, zaproście mnie do Sea Hunters i zaproście moich koegów: nilhus08 i michałkuczek
Byliśmy już w 2 sojuszach ale nam się nie podobają... więcej w Poszukuję sojuszu.
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Już Ciebie i Twoich kolegów zaprosiłem
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

..........................................
Aktualizacja 31.03.13r. 20:10
..........................................
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Wiecie co? sojusz TOP1 M54 ma rekrutację od 200 pkt, a my sojusz TOP18 M54 mamy rekrutację od 1000 pkt, czy to nie jest śmieszne?
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Wiecie co? sojusz TOP1 M54 ma rekrutację od 200 pkt, a my sojusz TOP18 M54 mamy rekrutację od 1000 pkt, czy to nie jest śmieszne?

Śmieszne jest to , że ktoś robi rekrutacje od tysiąca punktów ;)
Po za tym niekoniecznie najlepszy sojusz na danym morzu jest lepszy od tego który na tym morzu ma rank 20.
tak wgl to ranking nic o sojuszu nie mówi chyba ,że wojowników ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

:) Już mamy rekrutację od 1500 i 200 pkt walki a za 4 dni podnoszę do 2000 i 300 pkt walki
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

A jeśli sojusz tych 4 dni nie wytrzyma ? :(
Kto wie, na każdego mogą się uwziąć :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

:) Już mamy rekrutację od 1500 i 200 pkt walki a za 4 dni podnoszę do 2000 i 300 pkt walki

REkrutacja na poczatku swiata od ... 1500, czy 2k pkt to smieszne troszke i tak nic z tego nie bedzie pozniej, jak i nan innych swiatach tak bywalo... Pamietam jak Ci mali gracze przyjecie do nas , rozrastali sie w okazaly sposob i to dzieki temu ze mieli szanse jako mali sie rozrosnac pod naszymi "skrzydlami" , byli potem z nami az do konca i najlepsi gracze z nich byli... chetni w pomocy i dzialaniu. Ale czas pokaze jak na tym swiecie jeszcze bedzie ;) pozdrawiam wszystkich nowo startujacych na tym swiecie ;)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

REkrutacja na poczatku swiata od ... 1500, czy 2k pkt to smieszne troszke i tak nic z tego nie bedzie pozniej, jak i nan innych swiatach tak bywalo... Pamietam jak Ci mali gracze przyjecie do nas , rozrastali sie w okazaly sposob i to dzieki temu ze mieli szanse jako mali sie rozrosnac pod naszymi "skrzydlami" , byli potem z nami az do konca i najlepsi gracze z nich byli... chetni w pomocy i dzialaniu. Ale czas pokaze jak na tym swiecie jeszcze bedzie ;) pozdrawiam wszystkich nowo startujacych na tym swiecie ;)

Tak samo dołączyłem na Atenach mają 1200 pkt do topowego sojuszu (dawno temu) ;)
Punkty nie grają za ludzi ,a ten Człowiek to nie wiem czy się chwali tym czy żali ..
 
Do góry