Top 15 sojuszy (Naksos)

DeletedUser6237

Guest
Temat rzeka, na każdym świecie jest podobnie, już mniej więcej wiemy co, gdzie, z kim i jak. Sytuacja coraz bardziej się klaruje, więc pora na ocenianie sojuszy :)

54en.png



Sytuacja póki co wygląda tak :)

Ranking będzie aktualizowany średnio co 2 tygodnie w oddzielnych postach, zrobimy historię tego świata hihi :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Osz ty, wybrałeś moment jak LT na pierwszym jest a AP na trzecim :p
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Dobrze by było też zaprezentować ranking wojowników.
O ile sie nie mylę LT jest TOP1 we wszystkich rankingach :)

@Edit: A szkoda :( Ale tak jak napisałeś, jeszcze ze 2 dni i 1 będziemy :)
Mam nadzieję, że zrobi się jeszcze ciekawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Powiedzmy, że nie wierzyłem w nich tak jak w LT :)
Ale moje oczy cały czas skierowane na ONZ, znam tam bardzo dużą liczbę osób hehe :)

@edit kuburek muszę Cię zasmucić, ale nie :) w atakujących 2, w obrońcach 1 i w wojownikach 2 :) Ale spokojnie :) jeszcze ze 2 dni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21134

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Kurczę, zaniżam średnią trzeba coś z tym zrobić -.-
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

a miało być aktualizowane co 2 tygodnie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Ja zaktualizuję. Taki będę miły.

1. O N Z +1
2. Cichociemni Nowość *
3. VENATORES +4
4. Wataha Wilków Bez zmian **
5. Looney Tunes -4
6. Kolorowe Kredki +2
7. Immortals +5
8. TITANS Nowość
9. *WYBRANI* Nowość
10. NO NAME Nowość
11. VENATORES II Nowość
12. Kredki Kolorowe Nowość
13. Dark Brothers Team -2
14. SZYBKI KOLON Nowość
15. SWOLLEN MEMBERS Nowość

*) Sojusz powstały podczas rozłamu w sojuszu Ocenzurowani.
**) Sojusz Ocenzurowani po rozłamie zmienił nazwę na Wataha Wilków.

Komentarz:

Początek świata wciąż trwa, o czym świadczy duża dynamika na liście najlepszych sojuszy. Tym razem na 15 pozycjach, aż 8 debiutów. Najlepszy wysoko, bo aż na miejscu 2gim, w postaci sojuszu Cichociemni. Na miejsce pierwsze awansował sojusz prowadzony przez oryginalny duet mamuta wraz z szeryfem, co dla wielu zaskoczeniem nie jest. Największy skok odnotował sojusz Immortals położony daleko od głównego teatru działań wojennych, na morzu 46. Dobrze radzą sobie również wentylki, mimo tego że są szarpane aż przez cztery sojusze z listy Top 5. Największy spadek tej edycji odnotowały animki, nasz poprzedni lider.


Ponieważ dwa tygodnie temu jeszcze mnie nie było na tym świecie, poproszę komentarze osób obeznanych z tematem, co do pozostałych sojuszy z Top 15 - które są faktycznie nowe, a które tylko zmieniły nazwę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Na miejsce pierwsze awansował sojusz prowadzony przez oryginalny duet mamuta wraz z szeryfem, co dla wielu zaskoczeniem nie jest.

ONZ to nie tylko Szeryf i Mamut ;) Jak wiadomo od dawna tam gdzie Maniek tam spora grupa jego fanek :)
Tutaj też się otoczył się paniami :) Alexa , Redka czy Kartura

Mamut jak mamut :) Typowy samiec ALFA :) Nie kiedy pozwala pograć swoim córkom :)
Geny na pewno mają po tatusiu.Bo mogą atakować bez końca.A atak kończą gdy wyzerują murek :p
Więc uważajcie co piszecie na PW ;)

Redka na temat organizacji obrony wie wszystko.Jest niezastąpiona :) Dla Mamuta Ruda jest najlepszym defowcem w całym grepo.I trudno z nim się nie zgodzić.

To samo tyczy się MG :)
Ogarnia największy chaos...a wiadomo kto panuje nad chaosem :)

Reszta graczy z Rady staję na wysokości zadania,na ich tle wypadam najsłabiej.Z czasem będzie lepiej.

Co do rankingów to jakoś nie przywiązuje uwagi.Choć widać brak AP czy Białej Damy oraz zadyszkę LT.

VENATORES potwierdzają swój potencjał.Imponują mi Kredki i ich gra deffem.

Wczoraj Jaromakos i maCabre dostali dużo wsparcia od sojusznika,po przejęciu wioch ogólnie płynęło ponad 20 wsparć (17 z Kredek) Obu graczy pozdrawiam i gratuluje dobrej obrony bo nie było łatwo do samego końca.

Ostatnio na Naksos jest moda na zmianę nazw sojuszy...było ich tak wiele że mam problemy z odróżnieniem kto jest kto
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

To dodatkowo jeszcze ranking agresorów. Mówi dużo więcej o sytuacji na świecie - zobaczymy jak on się będzie zmieniać w kolejnych odsłonach tej listy.


1. O N Z
2. VENATORES
3. Wataha Wilków
4. Looney Tunes
5. Cichociemni
6. Wataha Wilków II
7. Immortals
8. Kolorowe Kredki
9. TITANS
10. NO NAME
11. UNICEF
12. SZYBKI KOLON
13. Decay for hell
14. VENATORES II
15. Dark Brothers Team
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

kredki we wszystkich rankingach gdzieś w połowie stawki...ale co tam, weźmiemy Was na przetrzymanie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Jak dla mnie redka jest nie zastompiona mam nadzieje ze kiedys jeszcze zagram z ekipom mamuta sukcesem tej ekipy jest to ze duzo wiedza o grepo i jeszcze wiecej poswiecaja czasu na ta gre przy okazji dobrze sie bawia :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Jak dla mnie redka jest nie zastompiona mam nadzieje ze kiedys jeszcze zagram z ekipom mamuta sukcesem tej ekipy jest to ze duzo wiedza o grepo i jeszcze wiecej poswiecaja czasu na ta gre przy okazji dobrze sie bawia :)

Dobra chłopaki, może mnie tak nie wychwalajcie, bo będą chcieli to sprawdzic ;) a ja chociaż raz chciałabym być wyżej w rankingu agresorów, jak obrońców ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Dobra chłopaki, może mnie tak nie wychwalajcie, bo będą chcieli to sprawdzic ;) a ja chociaż raz chciałabym być wyżej w rankingu agresorów, jak obrońców ;)

Musiałabyś grać bez MG,Mańka i Szeryfa :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Immortals <3 xD top4 na świecie top5 agresor :) xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

A ja bym zwróćił uwagę na sojusz "????". Idą w górę jak szlani mimo tak niewielkiej ilości graczy i są na końcu świata więc nie są wmieszani w jakieś globalne konflikty. Nieźle się zapowiadają.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

kwestią czasu jest kiedy ??? będzie w top 10, mogą w przyszłości namieszać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Dla mnie czarnym koniem tego serwera będą Nemezis ;) Nicki mówią wszystko ,a słyszałem że grają na Naksos na poważnie a to nikomu dobrze nie wróży :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Czarny koń...
Polecałbym obserwować pewien sojusz spoza top15 ,który zapewne niedługo będzie doganiał O N Z w rankingu agresorów.
I nie - nie żartuję.
 
Do góry