Top 15 sojuszy (Naksos)

Andrew73

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Też o nich pomyślałem, ale muszę rozczarować kolegę OsZczepCS. JIHAD to niedobitki sojuszu *WYBRANI* którzy żadnej większej roli nie odgrywają.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

właściwie po co piszą że aktualka co 2 tyg. skoro nie potrafią słowa dotrzymać...
 

manks

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

eko:
1 Cichociemni 6702328 46 145703
2 O N Z 6673836 45 148307
3 Nie Ma Mocnych 6374214 46 138570
4 Nemezis 6065001 49 123776
5 Immortals 5891776 40 147294
6 TITANS 5656997 44 128568
7 Nie Chcę Być Szefem 4906983 46 106674
8 Wataha Wilków 4787350 42 113985
9 Kolorowe Kredki 4431371 47 94284
10 Renegaci 3695618 44 83991
11 -=ELITE=- 3360820 43 78159
12 Nie Ma Mocnych II 3165478 35 90442
13 Bezimienna Elita 3115710 40 77893
14 Immortals II 2931418 43 68173
15 The Black Commora 2593831 48 54038

agresorzy:
1 O N Z 3330375
2 Cichociemni 2507493
3 Immortals 1945469
4 TITANS 1862637
5 Wataha Wilków 1827976
6 Nemezis 1822112
7 Nie Chcę Być Szefem 1504017
8 Nie Ma Mocnych 1479377
9 Kolorowe Kredki 1281405
10 VENATORES 1176345
11 Renegaci 998050
12 ???? 838278
13 -=ELITE=- 793011
14 Immortals II 737963
15 Bezimienna Elita 727964

obrona:
1 VENATORES 2987924
2 Cichociemni 2612422
3 Kolorowe Kredki 2331639
4 Bezimienna Elita 1384128
5 O N Z 1374870
6 Wataha Wilków 1318698
7 IRON-BORN 1273402
8 TITANS 1092835
9 Renegaci 1050886
10 Nie Chcę Być Szefem 841371
11 Kredki Kolorowe 792746
12 ???? 790328
13 Nemezis 779321
14 CIEŃ 730511
15 Immortals 708748

wojownicy:

1 Cichociemni 5119991
2 O N Z 4705245
3 VENATORES 4164298
4 Kolorowe Kredki 3613044
5 Wataha Wilków 3146943
6 TITANS 2955472
7 Immortals 2654217
8 Nemezis 2601433
9 Nie Chcę Być Szefem 2345388
10 Bezimienna Elita 2112092
11 Renegaci 2049400
12 Nie Ma Mocnych 2040785
13 IRON-BORN 1849414
14 ???? 1628606
15 Wataha Wilków II 1308812
 
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

ECO:

1 O N Z
2 Wataha Wilków
3 Nemezis
4 Immortals
5 Nie Ma Mocnych
6 ***ZJEDNOCZENI***
7 -=ELITE=-
8 Nie Chcę Być Szefem
9 Semper Fidelis
10 Renegaci
11 Cichociemni
12 - Diuna -
13 Kolorowe Kredki
14 Nie Ma Mocnych II
15 FERAJNA

ATAK:

1 O N Z
2 Nie Ma Mocnych
3 Nemezis
4 Cichociemni
5 Immortals
6 Nie Chcę Być Szefem
7 TITANS RECOVERY
8 Wataha Wilków
9 Renegaci
10 -=ELITE=-
11 ***ZJEDNOCZENI***
12 Kolorowe Kredki
13 Bezimienna Elita
14 Nie Ma Mocnych II
15 Semper Fidelis

OBRONA:

1 Kolorowe Kredki
2 Cichociemni
3 Bezimienna Elita
4 VENATORES
5 O N Z
6 Wataha Wilków
7 Nie Ma Mocnych
8 TITANS RECOVERY
9 Nie Ma Mocnych II
10 Renegaci
11 -=ELITE=-
12 Nemezis
13 Nie Chcę Być Szefem
14 Immortals
15 IRON-BORN

WOJOWNICY:

1 O N Z
2 Cichociemni
3 Nie Ma Mocnych
4 Kolorowe Kredki
5 Nemezis
6 Wataha Wilków
7 TITANS RECOVERY
8 Nie Chcę Być Szefem
9 Immortals
10 Bezimienna Elita
11 Renegaci
12 -=ELITE=-
13 Nie Ma Mocnych II
14 VENATORES
15 ***ZJEDNOCZENI***
 
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

w końcu to świat, na którym jest nas (weteranów z thety ) całkiem sporo ;-)
 

klopko678

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

ELITE jest jeszcze w topce? To mój były sojusz i jak możesz to napisz do NUmberOne (jeżeli jeszcze tam gra) żeby wbił na Spartę dzięki ;)
 

Miyamoto Musashi

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Najlepszy na świecie ONZ no przecie!!!
 
Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

Stan aktualny 10.12.2014

Eko
1 O N Z 42665239
2 ***ZJEDNOCZENI*** 21859526
3 Renegaci 21243328
4 Nie Ma Mocnych 18369060
5 Wataha Cichociemnych 18145535
6 --Semper Fidelis ZZ-- 18074447
7 Nemezis 17454192
8 Kolorowe Kredki 12780490
9 ELITE TEAM 11192022
10 Blizzard 9574128

Atak
1 O N Z 26059708
2 Nie Ma Mocnych 14507637
3 Wataha Cichociemnych 14262327
4 Nemezis 13382295
5 Renegaci 10915847
6 ***ZJEDNOCZENI*** 10684479
7 Nie Chcę Być Szefem 9816951
8 ELITE TEAM 6789470
9 Kolorowe Kredki 6211893
10 Blizzard 3761398

Obrona
1 Kolorowe Kredki 17288735
2 Nemezis 17284701
3 Nie Ma Mocnych 15200683
4 O N Z 15142778
5 ***ZJEDNOCZENI*** 10705284
6 Wataha Cichociemnych 10312937
7 Renegaci 8276516
8 ELITE TEAM 7932473
9 Blizzard 7826259
10 Nie Chcę Być Szefem 6978066