1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Top 15 sojuszy (Naksos)

Dyskusja w 'Naksos' rozpoczęta przez użytkownika wyrzym, 5. Sty 2014.

  1. Andrew73

    Andrew73 Guest

    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Też o nich pomyślałem, ale muszę rozczarować kolegę OsZczepCS. JIHAD to niedobitki sojuszu *WYBRANI* którzy żadnej większej roli nie odgrywają.
     
  2. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Potwierdziłem słowa kolegi?
    No własnie :)
    Wszystko w swoim czasie
     
  3. fliperobandito

    fliperobandito

    Dołączył:
    5. Lut 2011
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Dziwna teza nigdy nie byłem w takim sojuszu :) a nawet o nim nie bardzo słyszałem
     
  4. OsZczepCS

    OsZczepCS

    Dołączył:
    3. Lut 2013
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    A wyjawi ktoś co to jest ten Jihad?
    Jakoś nie mogę znaleźć...
     
  5. xCasanti

    xCasanti

    Dołączył:
    10. Paź 2012
    Płeć:
    Mężczyzna
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Oszczepie bardzo ciekawi mnie to o Jakim sojuszu mówisz ;p
     
  6. SPORTgameRECORD

    SPORTgameRECORD

    Dołączył:
    15. Kwi 2013
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Teraz już nie JIHAD teraz "cenzura"
     
  7. Nervs

    Nervs

    Dołączył:
    7. Lut 2014
  8. tom74

    tom74

    Dołączył:
    18. Wrz 2011
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    ;)nawet niewiedziałem
     
  9. pienta

    pienta

    Dołączył:
    10. Lip 2013
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    właściwie po co piszą że aktualka co 2 tyg. skoro nie potrafią słowa dotrzymać...
     
  10. manks

    manks Guest

    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    eko:
    1 Cichociemni 6702328 46 145703
    2 O N Z 6673836 45 148307
    3 Nie Ma Mocnych 6374214 46 138570
    4 Nemezis 6065001 49 123776
    5 Immortals 5891776 40 147294
    6 TITANS 5656997 44 128568
    7 Nie Chcę Być Szefem 4906983 46 106674
    8 Wataha Wilków 4787350 42 113985
    9 Kolorowe Kredki 4431371 47 94284
    10 Renegaci 3695618 44 83991
    11 -=ELITE=- 3360820 43 78159
    12 Nie Ma Mocnych II 3165478 35 90442
    13 Bezimienna Elita 3115710 40 77893
    14 Immortals II 2931418 43 68173
    15 The Black Commora 2593831 48 54038

    agresorzy:
    1 O N Z 3330375
    2 Cichociemni 2507493
    3 Immortals 1945469
    4 TITANS 1862637
    5 Wataha Wilków 1827976
    6 Nemezis 1822112
    7 Nie Chcę Być Szefem 1504017
    8 Nie Ma Mocnych 1479377
    9 Kolorowe Kredki 1281405
    10 VENATORES 1176345
    11 Renegaci 998050
    12 ???? 838278
    13 -=ELITE=- 793011
    14 Immortals II 737963
    15 Bezimienna Elita 727964

    obrona:
    1 VENATORES 2987924
    2 Cichociemni 2612422
    3 Kolorowe Kredki 2331639
    4 Bezimienna Elita 1384128
    5 O N Z 1374870
    6 Wataha Wilków 1318698
    7 IRON-BORN 1273402
    8 TITANS 1092835
    9 Renegaci 1050886
    10 Nie Chcę Być Szefem 841371
    11 Kredki Kolorowe 792746
    12 ???? 790328
    13 Nemezis 779321
    14 CIEŃ 730511
    15 Immortals 708748

    wojownicy:

    1 Cichociemni 5119991
    2 O N Z 4705245
    3 VENATORES 4164298
    4 Kolorowe Kredki 3613044
    5 Wataha Wilków 3146943
    6 TITANS 2955472
    7 Immortals 2654217
    8 Nemezis 2601433
    9 Nie Chcę Być Szefem 2345388
    10 Bezimienna Elita 2112092
    11 Renegaci 2049400
    12 Nie Ma Mocnych 2040785
    13 IRON-BORN 1849414
    14 ???? 1628606
    15 Wataha Wilków II 1308812
     
  11. festin

    festin

    Dołączył:
    29. Maj 2010
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    ECO:

    1 O N Z
    2 Wataha Wilków
    3 Nemezis
    4 Immortals
    5 Nie Ma Mocnych
    6 ***ZJEDNOCZENI***
    7 -=ELITE=-
    8 Nie Chcę Być Szefem
    9 Semper Fidelis
    10 Renegaci
    11 Cichociemni
    12 - Diuna -
    13 Kolorowe Kredki
    14 Nie Ma Mocnych II
    15 FERAJNA

    ATAK:

    1 O N Z
    2 Nie Ma Mocnych
    3 Nemezis
    4 Cichociemni
    5 Immortals
    6 Nie Chcę Być Szefem
    7 TITANS RECOVERY
    8 Wataha Wilków
    9 Renegaci
    10 -=ELITE=-
    11 ***ZJEDNOCZENI***
    12 Kolorowe Kredki
    13 Bezimienna Elita
    14 Nie Ma Mocnych II
    15 Semper Fidelis

    OBRONA:

    1 Kolorowe Kredki
    2 Cichociemni
    3 Bezimienna Elita
    4 VENATORES
    5 O N Z
    6 Wataha Wilków
    7 Nie Ma Mocnych
    8 TITANS RECOVERY
    9 Nie Ma Mocnych II
    10 Renegaci
    11 -=ELITE=-
    12 Nemezis
    13 Nie Chcę Być Szefem
    14 Immortals
    15 IRON-BORN

    WOJOWNICY:

    1 O N Z
    2 Cichociemni
    3 Nie Ma Mocnych
    4 Kolorowe Kredki
    5 Nemezis
    6 Wataha Wilków
    7 TITANS RECOVERY
    8 Nie Chcę Być Szefem
    9 Immortals
    10 Bezimienna Elita
    11 Renegaci
    12 -=ELITE=-
    13 Nie Ma Mocnych II
    14 VENATORES
    15 ***ZJEDNOCZENI***
     
  12. jakubkrak

    jakubkrak

    Dołączył:
    29. Kwi 2011
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    festin ty tutaj grywasz?
     
  13. festin

    festin

    Dołączył:
    29. Maj 2010
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    w końcu to świat, na którym jest nas (weteranów z thety ) całkiem sporo ;-)
     
  14. klopko678

    klopko678 Guest

    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    ELITE jest jeszcze w topce? To mój były sojusz i jak możesz to napisz do NUmberOne (jeżeli jeszcze tam gra) żeby wbił na Spartę dzięki ;)
     
  15. wrathking

    wrathking

    Dołączył:
    21. Paź 2014
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    ELITE nie ma juz od dawna, ten ranking jest nieaktualny i nie dużo zostało nas z elity
     
  16. Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Najlepszy na świecie ONZ no przecie!!!
     
  17. jakubkrak

    jakubkrak

    Dołączył:
    29. Kwi 2011
    Odp: Top 15 sojuszy (Naksos)

    Stan aktualny 10.12.2014

    Eko
    1 O N Z 42665239
    2 ***ZJEDNOCZENI*** 21859526
    3 Renegaci 21243328
    4 Nie Ma Mocnych 18369060
    5 Wataha Cichociemnych 18145535
    6 --Semper Fidelis ZZ-- 18074447
    7 Nemezis 17454192
    8 Kolorowe Kredki 12780490
    9 ELITE TEAM 11192022
    10 Blizzard 9574128

    Atak
    1 O N Z 26059708
    2 Nie Ma Mocnych 14507637
    3 Wataha Cichociemnych 14262327
    4 Nemezis 13382295
    5 Renegaci 10915847
    6 ***ZJEDNOCZENI*** 10684479
    7 Nie Chcę Być Szefem 9816951
    8 ELITE TEAM 6789470
    9 Kolorowe Kredki 6211893
    10 Blizzard 3761398

    Obrona
    1 Kolorowe Kredki 17288735
    2 Nemezis 17284701
    3 Nie Ma Mocnych 15200683
    4 O N Z 15142778
    5 ***ZJEDNOCZENI*** 10705284
    6 Wataha Cichociemnych 10312937
    7 Renegaci 8276516
    8 ELITE TEAM 7932473
    9 Blizzard 7826259
    10 Nie Chcę Być Szefem 6978066
     

Do góry