Top 15 sojuszy (Pella)

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

no to ciekawe.... mysle ze wiecej osob... ale sa tylko sporadycznie:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Wiem, że panowie z Crime Family zaglądają, ale nie bardzo się odzywają. Tak samo Malinnowy z BB.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Dobra nikt nie zrobił jeszcze takiej statystyki tutaj to ja może się o nią pokusze


1 Pograjmy Bez Nazwy-Wyglądają na silny sojusz -powstał stosunkowo niedawno -mają kilku graczy którzy są w ścisłej czołówce wojowników -mają jeden mały problem są w centrum świata a to ciężki kawałek chleba -jeżeli nie będą ich gracze się wykruszali to będzie dobrze
2 Przyjaciele z podwórka -Prężnie działają też są w centrum ale dodatkowo są troche rozuceni po mapie a to może utrudnic im obrone miast
3 Tytani Cienia Total War -Kolejny i ostatni jak narazie sojusz który przekroczył 1mln. pkt. mają najlepsze połorzenie z tych 3 sojuszy i mogą namieszac
4 -=Sparta Legions=--Widziałem ten sojusz już na kilku światach na początku idą dobrze ale w pewnym momęcie znikaja z mapy tutaj podejrzewam że będzie to samo -jakieś fatum krąży nad tą nazwą
5 Sojusz Greckich Polis-Współczuje im położenia tylko dobre pakty mogą ich uratowac
6 Crime Family - Fajnie wyglądający sojusz przypominają mi Brygade RR mam nadzieje że nie skończą tak jak Oni hehe wojny z każdym i ucieczka z serwera
7 StarS -Jakieś lamy hehe a tak serrio nie wypowiadam się z wiadomych powodów
8 Wesoła Gromadka -Znam kilku graczy z ich sojuszu i jak będzie im się chciało grac na poważnie to mogą poważnie namieszac
9 =Synowie Gromu=-Troche rozrzuceni są -powinni się skupic na m65 jak to zrobią to mogą powalczyc o miejsca 5-10
10 Pograjmy Bez Nazwy II-czyt. 1
11 Ogniem i Mieczem -Znam ich styl grania i sadze że mogą byc uciążliwi ale nie ma mowy żeby namieszali na tym świecie zresztą połorzenie nieciekawe miedzy młotem a kowadłem że tak powiem
12 =Legiony Sparty= -akademia -=Sparta Legions=-
13 ***Ekipa Remontowa*** -Zazwyczaj to masówka a tutaj no cóż to się okaże
14 =Złoci Łowcy=-Ostatnio atakowali kogoś z mojego sojuszu sromotnie się potopili co do akcji typu off muszą sporo podgonic -rozrzuceni po mapie
15 Kolorowe Kredki-Kopia sojsuszu z Naksos tam ciężko mają tutaj z tego co czytałem na FO ktoś się z nich przechwalał że się biją z prawie każdym -może czas w dyplomate zainwestowac -nie wróżę im przyszłości bez dyplomacji -nie oszukujmy się to gra strategiczna i zespołowa samotni wojownicy nawet samotna armia nie ma szans walczyc z każdym



To tylko moje przemyślenia -mogę się mylic nie brac tego do siebie
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

to ja skomentuje tą 7. Najgorszy sojusz jaki widziałem na grepo ze względu na graczy co niektórych :). Proponuje zając się nim od samego początku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

manfred... Poczekaj chwilkę z tym laniem StarS, proszę. Właśnie złożyłem podanie, więc jak mnie przyjmą, to będziesz miał trochę więcej zabawy. Jestem leszczem jeszcze, więc emocji nie zabraknie ;) :D Tylko, czy mnie zechcą?!

Piotrek... Zapomniałeś o mnie :( Szkoda, teraz będziesz musiał sobie poradzić beze mnie ;) :p :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

manfred... Poczekaj chwilkę z tym laniem StarS, proszę. Właśnie złożyłem podanie, więc jak mnie przyjmą, to będziesz miał trochę więcej zabawy. Jestem leszczem jeszcze, więc emocji nie zabraknie ;) :D Tylko, czy mnie zechcą?!

Piotrek... Zapomniałeś o mnie :( Szkoda, teraz będziesz musiał sobie poradzić beze mnie ;) :p :D

No niestety,ale za to AGAPL95 do nas dołączyła,gra tuta mało akwtywnie,bez złotka i późno zaczeła wieć nie ma jeszcze 2 wioch,ale jest bardzo dobrym gracze zresztą wygrała już jeden swiat no i jest graczem który nie myśli o grze jak o całym swiecie,ale zawsze można na nią liczyć :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

No niestety,ale za to AGAPL95 do nas dołączyła,gra tuta mało akwtywnie,bez złotka i późno zaczeła wieć nie ma jeszcze 2 wioch,ale jest bardzo dobrym gracze zresztą wygrała już jeden swiat no i jest graczem który nie myśli o grze jak o całym swiecie,ale zawsze można na nią liczyć :)



Wygrywałem z nią i mogę potwierdzić o ile się nie wkurzy jest super :)

Co do podsumowania Arta.
Do masówki bym nie dochodził na razie od początku miasta nie straciliśmy zobaczymy jak pójdzie dalej, a Kredki nie pociągną dłużej niż 2 tygodnie.Jeszcze wczoraj mieli 96 osób, a co dziennie tracą miasta.
Może i dyplomata pisze, że walczą z każdym, ale tylko w obronie.
Co do reszty sojuszy z lekką korektą się zgodzę.
SGP podobno już ma się ku upadkowi z powodu wewnętrznych nieporozumień.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Wygrywałem z nią i mogę potwierdzić o ile się nie wkurzy jest super :)

Co do podsumowania Arta.
Do masówki bym nie dochodził na razie od początku miasta nie straciliśmy zobaczymy jak pójdzie dalej, a Kredki nie pociągną dłużej niż 2 tygodnie.Jeszcze wczoraj mieli 96 osób, a co dziennie tracą miasta.
Może i dyplomata pisze, że walczą z każdym, ale tylko w obronie.
Co do reszty sojuszy z lekką korektą się zgodzę.
SGP podobno już ma się ku upadkowi z powodu wewnętrznych nieporozumień.

A ona się wkurza? nigdy tego nie zauważyłem.

Co do podsumowania ;) wygląda na rozsądne a za miesiąc będzie można coś więcej napisać:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

SGP tak szybko nie padnie o to sie nie musicie martwic. Nie pisze tego bo jestem członkiem, tylko dlatego ze to autentyk ;)
W mysl zasady nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, balast ktory tylko opoznia rozwoj sojuszu jest nie potrzebny, co chyba widac bo ciagle idacych w gore naszych pktach ataku ;)
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Hmmm, to dopiero początek... Jeszcze wszystko przed nami, a i nowe sojusze mogą jeszcze powstać i sporo namieszać ;)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Co do 15 nie zgodzę się z tobą art. Może jest to kopia z Naksos ale gracze są zupełnie inni, nie wspomne juz o radzie. Ten sojusz i sojusz z Naksos nie mają nic wspólnego. Tak że sam jestem Ciekawy co zaprezentują na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

smiley_emoticons_idea2.gif
Jeszcz jedno moim skromny zdaniem ciekawym sojuszem może byc Krademia -TOP 7 agresorów TOP 10 obrońców TOP 8 wojowników/39 członków liczą -jakkolwiek to dwóznacznie brzmi heheh-i są dopiero na 45 w rankingu sojuszy

pozostałości po The Black Company, powoli ich dobijamy, długo nie pociągną
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Co do 15 nie zgodzę się z tobą art. Może jest to kopia z Naksos ale gracze są zupełnie inni, nie wspomne juz o radzie. Ten sojusz i sojusz z Naksos nie mają nic wspólnego. Tak że sam jestem Ciekawy co zaprezentują na tym świecie.

Proszę o czytanie ze zrozumieniem tekstu

15 Kolorowe Kredki-Kopia sojsuszu z Naksos tam ciężko mają tutaj z tego co czytałem na FO ktoś się z nich przechwalał że się biją z prawie każdym -może czas w dyplomate zainwestowac -nie wróżę im przyszłości bez dyplomacji -nie oszukujmy się to gra strategiczna i zespołowa samotni wojownicy nawet samotna armia nie ma szans walczyc z każdym
nigdzie nie pisałem tutaj że to ten sam sojusz -piszę tylko o podchobnej sytuacji tych sojuszy i nazwie i o tym że trzeba myślec o zabezpieczeniu się -nikt nie da rady sam walczyc z całym świeatem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pozostałości po The Black Company, powoli ich dobijamy, długo nie pociągną
uważajcie bo mogą powstac jak Fenix z popiołów
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Na razie najlepiej prezentują się Tytani Cienia Total War, tyle w temacie... Początek świata, będzie jeszcze dużo rotacji :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

15 Kolorowe Kredki-Kopia sojsuszu z Naksos tam ciężko mają tutaj z tego co czytałem na FO ktoś się z nich przechwalał że się biją z prawie każdym -może czas w dyplomate zainwestowac -nie wróżę im przyszłości bez dyplomacji -nie oszukujmy się to gra strategiczna i zespołowa samotni wojownicy nawet samotna armia nie ma szans walczyc z każdym

Moim zdaniem za dużo wspólnego z ekipą z naksosu nie mają :)
 
Do góry