Top 15 sojuszy (Pella)

DeletedUser20310

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Już mają zajęcie WG ich zabawi

- - - Automatycznie połączono posty - - -

WG ich zabawi i troszke w obronie złapia;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Może ktoś podrzucić aktualny stan RANKINGU SOJUSZY (interesują mnie punkty walki - atakującego i ogólnie wojownika) ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Pozycja Nazwa Punkty ataku
1 Pograjmy Bez Nazwy 867270
2 Tytani Cienia Total War 828800
3 Wesoła Gromadka 688192
4 Crime Family 683821
5 Przyjaciele z podwórka 614280
6 StarS 521743
7 -=Sparta Legions=- 471808
8 ***Ekipa Remontowa*** 439796
9 Budujemy Domki 364285
10 Ogniem i Mieczem 362784
11 Persja 329560
12 7Days 302805
13 N.S.S. 261881
14 NoMercy 249429
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

O jak ładnie WG podskoczyło a to zaczątek dopiero:)
 

DeletedUser22276

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Mocno leją sojusz 7Days, patrząc po statystykach.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Naturalna selekcja , bobki muszą jakoś odpaść , ale my za szybko się nie poddamy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Jak podskoczyli tak szybko mogą spaść :) jeszcze nic nie wiadomo :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Pora opisać sojusze z mojego punktu widzenia :)
1. Pograjmy Bez Nazwy - Mocny Sojusz,jeśli Kot Felix nie namiesza im wewnątrz to jest to jeden z faworytów do wygrania tego świata.

2. Wesoła Gromadka - nie mam z nimi kontaktu geograficznego,ale widać że znają się na grze,a takie osoby jak crusade64 i bbarr mówią same za siebie :) jeśli nie będą mieli żądnym problemów wewnętrznych mogą tu bardzo dużo namieszać :)

3. Przyjaciele z Podwórka - Jak pewnie dużo osób zauważyło siedzą cicho,ale to tylko pozory,mocno idą do przodu z podbojami i rozwojem.

4. Tytani Cienia Total War - Zostawiam do opisania innym ;)

5. Crime Family - od samego początku biją się z PBN i TCTW oraz innymi sojuszami,potrafią się bronić,moga jeszcze sporo namieszać,mają także szanse na wygranie świata pod warunkiem ze wytrzymają napór wroga ;)

6. StarS - Są mocni,co widać po świecie Ksi,ale ich dyplomacja nie stoi na wysokim poziomie co może ich zgubić.

7. -=Sparta Legions=- - Są w czołówce,ale było też tak na innych swiatach ale po pewnym czasie znikali... Zobaczymy jak będzie tutaj.
jedno jest pewne - lubią topić swoje ognie oraz wjeżdżać offem z obstawą 5 ogni na bunkier z Birem :)

8. ***Ekipa Remontowa*** - Trzeba przyznać mocny sojusz,z tego co mi wiadomo mają swoją Koalicje z którą mogą bardzo mocno namieszać na tym świecie ;)

9 i 10 Sojusz nie jest mi na tyle znany aby go opisywać :)

opisze jeszcze
13. Budujemy Domki - Sojusz którego należy się bać,były informacje że mają zrobić fuzje z PBN,ale do tej pory jej nie ma ale gdyby do niej doszło mógłby powstać głowny pretendent do zwycięstwa.

14. Ogniem i Mieczem - Sojusz godny uwagi,ich Topka zna się na grze i walka z nimi to zajęcia na dłuższy czas bo łatwo się nie poddadzą ;)

16. NoMercy - szykują fuzje z TCTW więc nie ma co opisywać :)


Moja opinia nie musi zgadzać się w 100%,ale mniej więcej tak to wygląda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

hmmm....
mi tam sie podoba nasz opis:D
 

DeletedUser22117

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Dzięki za miłe słowa, co do fuzji mieliśmy z 10 propozycji jak nie lepiej :D
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

6. StarS - Są mocni,co widać po świecie Ksi,ale ich dyplomacja nie stoi na wysokim poziomie co może ich zgubić.
Dzięki za opinie ale o naszej sile nie świadczy tylko Ksi fakt tam korone zdobyło StarS ale graliśmy też na innych światach gdzie sporo osiągneliśmy np.: Efez wygrany świat przez nas -brak korony -Helorus (miedzynarodowy świat) wielu z nas tam grało i wygrało ten świat koronka jest Chi -grałem tam pod innym nickiem (Walczący Z Duchami) koronka dla tego nicku -a na Ksi w duzej mierze wygrana dzieki dyplomacji więc chyba jednak nie jest taką słabą stroną ona u nas -po prostu dla nas dobro sojuszu jest ważniejsze od układania się z sojuszem który chce za wszelką cene pokazac swoją wyższośc
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

co za tym idzie dogadywanie się z wrogiem sojusznika za ich plecami :)

ale czekam na tą akcje w weekend :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

co za tym idzie dogadywanie się z wrogiem sojusznika za ich plecami :)

ale czekam na tą akcje w weekend :)

hmmm dogadywanie się za plecami z wrogiem? mam pytani czyim wrogiem? Waszym czy naszym? bo jakoś nie pamiętam żebyśmy mieli miec wspólnych wrogów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do akcji hmmm to co nie wiez jeszcze o buntach u siebie w soju?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Temat waszego dogadywania się z NM już na forum ukrytym dawno wyjaśniliśmy.


Widzisz w każdym sojuszu znajdzie się ktoś nieogarnięty któremu wróg wstawi bunt bojąc się atakować mocniejszych graczy - to się nazywa Selekcja Naturalna.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Temat waszego dogadywania się z NM już na forum ukrytym dawno wyjaśniliśmy.


Widzisz w każdym sojuszu znajdzie się ktoś nieogarnięty któremu wróg wstawi bunt bojąc się atakować mocniejszych graczy - to się nazywa Selekcja Naturalna.
W takim razie nasze rozstanie traktujmy jako selekcje naturalną uznaliśmy że warto słabszego się pozbyc z tego hmmm Paktu/PON-u zresztą z moich informacji wynika że niebawem inny sojusz to samo zrobi z Wami -i to ten najbarziej Wam przychylny
 
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Witam ponownie dawno się tutaj nie wypowiadałem hmmm poprostu żadziej moje zestawienia będe tutaj zamieszczał hehe może co 3-4 tyg.

Pare słów wprowadzenia może-więc:
Działo się oj działo się w ostatnich dniach i to sporo hehe
Wesoła Gromadka biła się z 7Days i wygrała tę wojne hehe gratulacje szybko sprawnie i z przytupem
Powstała koalicja anty TCTW ale tego sijuszu już z nami nie ma hehe a może jednak jest ale nazwa się zmieniła na Mrok oraz dyplomata hehe

Przchodzimy do zestawienia

1-Pograjmy Bez Nazwy - nadał idą prężnie do przodu przemyślana polityka sojuszu tylko nie wiem nadal po co im pakt/PON z Mrok-iem
2-Wesoła Gromadka - już wyżej o nich pisałem ale napisze jeszcze raz hehe szybko wygrana wojna z 7Days dobra organizacja to ich wyróżnia na tle innych sojuszy -awans o 4 pozycje
3-Przyjaciele z podwórka - mało o nich słychac czasem próbuja kąsac kogoś od nas z sojuszu ale tylko kąsają -plotki głoszą że mogą miec ciepło niebawem hehe StarS-ów się nie tyka -spadek o 1 pozycje
4-StarS - ten sojusz zostawiam Waszej ocenie co prawda mało chętnych do tego no ale cóż i tak nieraz bywa- awans o 1 pozycje
5-Mrok - sławetne TCTW dawne zmiana nazwy i dyplomaty hmmm no cóż czcze przechwałki próba manipulacji i chęc dominowania skończyła się małym upadkiem ciekawe czy się podniosą czy to już może równia pochyła -jaki dyplomata taki sojusz ponoc a tutaj do tej pory dyplomata rozumem nie grzeszył chodzą słuchy że szykują odwet - spadek o 2 pozycje
6- Crime Family -
chwilowo sporo problemów sporo wojen z topowymi sojuszami -sądziłem że będą jak Brygada RR co do wojen z każdym to tak jest ale już nie są zamkniętą formacją -wzmacniają się nowymi członkami -polityka do zmiany i to szybko moim zdaniem bo długo tak nie pociągną
ostatnio to o nich pisałem hmmm ciekawe czy to moje sugestje ich skłoniły do zmiany czy idą własną wytyczoną już dawno drogą -mniejsza z tym ważne że to skutkuje mimo spadku w rankingu wróże im świetlaną przyszłośc - spadek o 2 pozycje
7- ***Ekipa Remontowa*** - muszę odszczekac swoje słowa nadal są na tym świeci i rosną w siłe naprawde mogą byc tutaj znaczącą siłą -awans o 7 pozycji
8- -=Sparta Legions=- - powoli normują swoją sytuacje i stanowią coraz większe zagrożenie dla wrogich sojuszy porządki w soju pomogły ustatkowac się -spadek o 1 pozycje
9- N.S.S. - m-54 powoli opanowane ciekawe jaki będzie dalszy ich kierunek rozwoju/widac że sojusz prowadony z głową -awans o 1 pozycje
10- Ogniem i Mieczem - targani wewnętrznymi problemami wyszli na prostą teraz się wzmacniają i są realną siłą tego świata kolejny sojusz który mnie zadziwia na plus -awans o 2 pozycje
11 -*Wesoła Gromadka* - czyt. poz. 2
12- Persja - hmmm niby rosną ale słabną niby coś podbijają ale nic z tego nie mają brak strategii? wizji? kilku ludzi ostatnio odeszło z sojuszu bądź zostali wydaleni -jak dla mnie ich jedyną drogą jest zostanie akademią jakiegoś sojuszu lub znalezienie kogoś kto im pokaże gdzie mają iśc -spadek o 1 pozycje
13- Budujemy Domki - najlepiej ogarnięty sojusz najlepsze statystyki mało członków w soju -dobre pakty -awans o 2 pozycje
14 KOŃ TROJAŃSKI - mało o nich wiem poza kilkoma faktami -debiutują tutaj hehe tzn na tej liście/są na skraju mórz 65/75/66/76 i musieli stosunkowo niedawno dołączyc na ten świat-przyglądac się będe im -DEBIUTANT
15- HOOLIGANS - hmm morze 44/54 może nie byc dla nich szczęśliwe tam jest gorący teren a w statystykach nie wyglądają na walczaków-DEBIUTANT


Teraz zamieszcze liste sojuszy które już występowały na moich podsumowaniach ale teraz się na nich nie mieszczą

***Nightmare*** byli na 8 pozycji teraz są na 91 pozycji poprostu przegrali wojne a z kim? z Wesołą Gromadką
=Synowie Gromu= byli na 13 pozycji są na pozycji 21 spadek i to spory
=Złoci Łowcy= była 19 pozycja a jest 16 wiec lekki awans
Kolorowe Kredki znikneli -fuzja z NoMercy a ta łączy się z TCTW eee tzn Mrok

Pamiętajcie to śa tylko i wyłącznie moje przemyślenia -opinie nie musicie się z nimi zgadzac /zawsze możecie zrobic swoje zestawienie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15575

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Pella)

Brawo! Musze przyznać że czytam od początku Twoje zestawienia i bardzo mi się podobają, nie chodzi o komplement który napisałeś w stosunku do sojuszu w którym gram tylko o całość:) miło się czyta i sporo można się dowiedzieć o innych sojuszach. Polać mu niech pisze dalej! :)
 
Do góry