Top 15 Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek ONOFF
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

witam ile powinienem miec po 24h gry :))? chodzi o pkt i wojsko rzecz jasna, bo jestem ciekaw jak tam topowicze wtedy mieli :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Myślę, że 3000pkt i 750 wojska (oczywiście nie licząc defa) powinno być optymalnym wyjściem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

po 24 godzinach gry :D? ja powaznie pytam :)
 

DeletedUser19832

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

A Makaron poważnie ci odpowiedział. Bez tego nie podbijesz świata :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

skorzystalem sobie z grepostatsow i juz wiem... pozdrawiam :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Aż muszę napisać bo bardzo mnie to ruszyło a mianowicie sojusz The Black Company jest marnym plagiatem nazwy a nawet loga zarówno tu jak i na BIzie oryginalne TBC powstało na RHO gdzie byłem współzałożycielem następnie było na Gythium i tu info dla znajomych nie mylcie ich z nami ;p a teraz jest na Juktas ;) Do kopi mały apel : Spróbujcie zrobić coś swojego a nie podbierać nie dość ,że nazwę to też grafikę ;)

pozdr HdK
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Aż muszę napisać bo bardzo mnie to ruszyło a mianowicie sojusz The Black Company jest marnym plagiatem nazwy a nawet loga zarówno tu jak i na BIzie oryginalne TBC powstało na RHO gdzie byłem współzałożycielem następnie było na Gythium i tu info dla znajomych nie mylcie ich z nami ;p a teraz jest na Juktas ;) Do kopi mały apel : Spróbujcie zrobić coś swojego a nie podbierać nie dość ,że nazwę to też grafikę ;)

pozdr HdK

sojusze powstają na każdym świecie podobne, powtarzają się i nazwy i loga i nawet opisy. Nic z tym nie zrobisz. Na szczęscie nie da siię podrobic graczy i własnie nicki to jest to czego nam zabrac nie moga.
Każdy szanowany gracz wie o tym że nowy świat to nowe możliwości i jeden sojusz wygra na jednym to nie musi na innym. Bo na każdym świecie taki sojusz musi pokazac od początu na co go stac. A wiec wyluzuj i niech się chłopaki pobawią :))
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

sojusze powstają na każdym świecie podobne, powtarzają się i nazwy i loga i nawet opisy. Nic z tym nie zrobisz. Na szczęscie nie da siię podrobic graczy i własnie nicki to jest to czego nam zabrac nie moga.
zdziwiłbyś się maniek... ludzie są pomysłowi... na przykład trzeba uważać, jak masz nick z cyframi, bo mając xxxx7482 ,możesz być splagiatowany przez kogoś ,kto se zrobi nick xxxx7382 =}
A co do plagiatowania sojuszy ,to moje zdanie jest jedno... dany sojusz powinien charakteryzować się stylem działania, nazwa jest nieważna... gdyby ktoś zrobił LA, nawet bez ciebie a zarządzałby tak samo dobrze ,jak ty ,to dla mnie jest to już godny uwagi Legion Ateński ,a nie prosty plagiat =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Plagiaty dlatego są plagiatami, że nigdy nie działają tak dobrze jak oryginał. I z sojuszami na grepo jest tak samo.
Większość ludzi nie grzeszy kreatywnością i ratują się, dopuszczalnym tutaj, przywłaszczeniem cudzych pomysłów.
A to, że nooby do znanych nazw zlatują się jak studenci polonistyki do McDonalda tworzy zabawny efekt uboczny i umożliwia takiemu sojuszowi na chwilowe bycie TOP#1 serwera, o czym każdy noobek przecież marzy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

studenci polonistyki nie zlatują do McDonalda:) Pierwsze słyszę :eek:
plagiaty plagiatami bo ludzie nie znają Photoshopa
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Proszę o ranking :) trochę się pozmieniało przez ostatnie dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Jakim cudem SL tak szybko zjechała z pierwszego miejsca? Jakoś mi to umknęło:cool:
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Top 10 Sojusze - wojownicy
1 DEMONICZNA CAMORRA 3446575
2 FORMOZA 3351213
3 * TRIADA * 3328302
4 Siła i Humor 3236474
5 Bractwo Miecza 2117813
6 Ferajna Kubusia Puchatka 1394501
7 IMMORTAL PHOENIX 1109848
8 *Loża Szyderców* 1047937
9 Ekipa z sąsiedztwa 875996
10 Agema 864458
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

sojusze atakujące;) czyli te które najmocniej biją;)

1Siła i Humor2700257
2FORMOZA2518949
3* TRIADA *2120209
4DEMONICZNA CAMORRA2078877
5Bractwo Miecza1053427
6Ferajna Kubusia Puchatka824168
7*Loża Szyderców*808174
8Ekipa z sąsiedztwa666602
9Mściciele664570
10FORMOZA AK640699
 

DeletedUser21119

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Rankig Top 15 na dzien dzisiejszy
2222222.JPG
 

DeletedUser11978

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

sama info o top to ja widze w statach
pytanie kto z kim i kto przeciw komu wtedy zobaczymy ze np : Triada + SH +Woda albo inaczej Triada + Msciciele +Drinki walczą ???
nie znam układów ale strzelam
pytanie o układach kto z kim sie liczy

podawajcie takie dane z 1 pietnastki - wtedy bedzie zainteresowanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry