Top 15 Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek ONOFF
  • Data rozpoczęcia
Odp: Top 15 Sojuszów

w budowaniu

Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
1 Siła i Humor 26802245 88 304571
2 *DEMONICZNA TRIADA* 21026478 89 236253
3 Mściciele 11318752 84 134747
4 Atominium 9463889 70 135198
5 Drinkująca Loża 9012454 53 170046
6 DARK STARS 8959484 85 105406
7 Ferajna Kubusia Puchatka 8865406 39 227318
8 Legion of the revenge 6997141 50 139943
9 Imperium Macedońskie 5360315 66 81217
10 -- Wróg Publiczny -- 5344672 63 84836
11 *HEROES* 5233711 42 124612
12 DYSTRYKT 3 4965836 54 91960
13 Humor i Siła 3927061 22 178503
14 IMMORTAL PHOENIX 3750902 35 107169
15 Potworni Rebelianci


w walce


Pozycja Nazwa Punkty
1 *DEMONICZNA TRIADA* 14523544
2 Siła i Humor 13881877
3 FORMOZA 8713739
4 Ferajna Kubusia Puchatka 7362007
5 Drinkująca Loża 6282160
6 Legion of the revenge 5124943
7 Mściciele 4928858
8 *V*G* 4766291
9 DYSTRYKT 3 3572933
10 Imperium Macedońskie 3165701
11 ALCOHOOLIGANS 2934689
12 Gladiator new order 2931226
13 *HEROES* 2875951
14 IMMORTAL PHOENIX 2804711
15 Agema
 
Odp: Top 15 Sojuszów

1 Siła i Humor 29658712 86 344869
2 *DEMONICZNA TRIADA* 21770336 84 259171
3 Drinkująca Loża 12203283 68 179460
4 Mściciele 12164260 74 164382
5 DARK STARS 9422919 80 117786
6 Atominium 9348465 65 143823
7 Ferajna Kubusia Puchatka 8923350 35 254953
8 Legion of the revenge 7119110 45 158202
9 *HEROES* 6566530 44 149239
10 Humor i Siła 6202094 37 167624
11 Imperium Macedońskie 6000409 66 90915
12 DYSTRYKT 3 4602705 48 95890
13 IMMORTAL PHOENIX 4488539 35 128244
14 TYLKO DLA ORŁÓW 3400378 27 125940
15 -- Wróg Publiczny -- 3242761 40 81069
 

spartaker

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

Wy od ostatniego postu zdobyliście 3 mln i sih też tyle zdobyło
 

spartaker

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

biedactwa pod górkę mają to i mizernie idzie:)
 

tereferekuku

Guest
Odp: Top 15 Sojuszów

biedactwa pod górkę mają to i mizernie idzie:)
Ja to widzę inaczej. Jakby nie patrzeć nie dają się rozbić. Wygląda wręcz na to że do końca świata już taka topka zostanie i między tymi sojuszami rozegra się walka o cuda.

Choć nagłe wielkie fuzje jeszcze mogą w ostatniej chwili odwrócić sytuację.
 

spartaker

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

Widzę wiesz co dobre
Jak często stosujesz?
 

piohunoxd

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

1 Siła i Humor 29941244 86
2 *DEMONICZNA TRIADA* 21735034 84
3 Mściciele 12833742 72
4 ===Małe Głody=== 12190740 69
5 Atominium 9496222 64
6 DARK STARS 9097670 74
7 Ferajna Kubusia Puchatka 8983062 34
8 IMMORTAL PHOENIX 7845057 65
9 Legion of the revenge 7132508 44
10 *HEROES* 6725551 44
 

spartaker

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

1 Siła i Humor 31727767 89 356492
2 *DEMONICZNA TRIADA* 18773568 62 302799
3 Mściciele 13456097 72 186890
4 Humor i Siła 13399716 58 231030
5 ===Małe Głody=== 12602814 66 190952
6 Legion of the revenge 9732489 52 187163
7 Ferajna Kubusia Puchatka 9066353 32 283324
8 Atominium 8992512 52 172933
9 IMMORTAL PHOENIX 8903245 76 117148
10 DARK STARS 7648926 53 144319
11 Imperium Macedońskie 6049709 54 112032
12 TYLKO DLA ORŁÓW 3625442 27 134276
13 Angry 3350446 16 209403
14 Agema 3182996 12 265250
15 ===Małe Głody=== AK. 3034923 41 74023
 

Ravereth

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

Sojusze Wojownicy
1 *DEMONICZNA TRIADA* 20294139
2 Siła i Humor 19084923
3 Ferajna Kubusia Puchatka 9154388
4 FORMOZA 8784673
5 ===Małe Głody=== 8780342
6 Mściciele 7044439
7 Legion of the revenge 6510883
8 *V*G* 4788148
9 IMMORTAL PHOENIX 4685331
10 DARK STARS 4573214
11 Imperium Macedońskie 4488681
12 DYSTRYKT 3 4306936
13 *HEROES* 4105131
14 Agema 3953553
15 Gladiator new order 3570206
 

tereferekuku

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

To ja ranking agresorów stawię. Lepiej wygląda

1. Siła i Humor ----------------13,920,762
2. *DEMONICZNA TRIADA*-----9,914,973
3. ===Małe Głody===----------6,430,038
4. Ferajna Kubusia Puchatka---4,906,958
5. Mściciele-------------------4,870,071
6. FORMOZA------------------4,523,988
7. Legion of the revenge-------3,743,556
8. *HEROES*------------------2,374,668
9. *V*G*--------------------- 2,274,938
10. IMMORTAL PHOENIX--------2,182,356
 

Ravereth

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

Ja tylko wojowników wstawiłam, bo widzę, że wy wybiórczo lubicie rankingi pokazywać :)
 

tereferekuku

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

Ja tylko wojowników wstawiłam, bo widzę, że wy wybiórczo lubicie rankingi pokazywać :)

Ranking wojowników zamazuje obraz gry. Wiadomo że punkty lepiej lecą w obronie więc ranking agresora pokazuje większą prawdę kto lepiej rządzi na świecie. A skromna różnica w rankingu wojowników przy pokazaniu obok agresora dopełnia tylko obrazu na niekorzyść DT.
 

Ravereth

Guest
Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

No tak faktycznie :) Bo to my piszemy wszędzie jacy to super jesteśmy i jacy inni są słabi :)