1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Top 15 Sojuszy

Dyskusja w 'Lamia' rozpoczęta przez użytkownika ONOFF, 15. Sie 2013.

  1. Fifu06

    Fifu06

    Dołączył:
    2. Mar 2014
    Odp: Top 15 Sojuszów

    no tak dalej mają ;)
     
  2. Fifu06

    Fifu06

    Dołączył:
    2. Mar 2014
    Odp: Top 15 Sojuszów

    w budowaniu

    Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
    1 Siła i Humor 26802245 88 304571
    2 *DEMONICZNA TRIADA* 21026478 89 236253
    3 Mściciele 11318752 84 134747
    4 Atominium 9463889 70 135198
    5 Drinkująca Loża 9012454 53 170046
    6 DARK STARS 8959484 85 105406
    7 Ferajna Kubusia Puchatka 8865406 39 227318
    8 Legion of the revenge 6997141 50 139943
    9 Imperium Macedońskie 5360315 66 81217
    10 -- Wróg Publiczny -- 5344672 63 84836
    11 *HEROES* 5233711 42 124612
    12 DYSTRYKT 3 4965836 54 91960
    13 Humor i Siła 3927061 22 178503
    14 IMMORTAL PHOENIX 3750902 35 107169
    15 Potworni Rebelianci


    w walce


    Pozycja Nazwa Punkty
    1 *DEMONICZNA TRIADA* 14523544
    2 Siła i Humor 13881877
    3 FORMOZA 8713739
    4 Ferajna Kubusia Puchatka 7362007
    5 Drinkująca Loża 6282160
    6 Legion of the revenge 5124943
    7 Mściciele 4928858
    8 *V*G* 4766291
    9 DYSTRYKT 3 3572933
    10 Imperium Macedońskie 3165701
    11 ALCOHOOLIGANS 2934689
    12 Gladiator new order 2931226
    13 *HEROES* 2875951
    14 IMMORTAL PHOENIX 2804711
    15 Agema
     
  3. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    W atakujących lepiej się to układa
     
    Fifu06 lubi to.
  4. Fifu06

    Fifu06

    Dołączył:
    2. Mar 2014
    Odp: Top 15 Sojuszów

    1 Siła i Humor 29658712 86 344869
    2 *DEMONICZNA TRIADA* 21770336 84 259171
    3 Drinkująca Loża 12203283 68 179460
    4 Mściciele 12164260 74 164382
    5 DARK STARS 9422919 80 117786
    6 Atominium 9348465 65 143823
    7 Ferajna Kubusia Puchatka 8923350 35 254953
    8 Legion of the revenge 7119110 45 158202
    9 *HEROES* 6566530 44 149239
    10 Humor i Siła 6202094 37 167624
    11 Imperium Macedońskie 6000409 66 90915
    12 DYSTRYKT 3 4602705 48 95890
    13 IMMORTAL PHOENIX 4488539 35 128244
    14 TYLKO DLA ORŁÓW 3400378 27 125940
    15 -- Wróg Publiczny -- 3242761 40 81069
     
  5. tereferekuku

    tereferekuku Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    Wielkich zmian nie widać.
     
  6. Fifu06

    Fifu06

    Dołączył:
    2. Mar 2014
    Odp: Top 15 Sojuszów

    a 3 miejsce ?? fuzja ? nic nie widzisz ? :)
     
  7. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    Wy od ostatniego postu zdobyliście 3 mln i sih też tyle zdobyło
     
  8. tereferekuku

    tereferekuku Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    Nie pisałem że nie ma zmian tylko że nie ma wielkich.
     
  9. Chaos725

    Chaos725

    Dołączył:
    2. Lis 2013
    Odp: Top 15 Sojuszów



    Za to DT jakoś strasznie mizernie :(
     
  10. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    biedactwa pod górkę mają to i mizernie idzie:)
     
  11. tereferekuku

    tereferekuku Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    Ja to widzę inaczej. Jakby nie patrzeć nie dają się rozbić. Wygląda wręcz na to że do końca świata już taka topka zostanie i między tymi sojuszami rozegra się walka o cuda.

    Choć nagłe wielkie fuzje jeszcze mogą w ostatniej chwili odwrócić sytuację.
     
  12. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Top 15 Sojuszów

    No jak się ma paktów pełno to.....
     
  13. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    Widzę wiesz co dobre
    Jak często stosujesz?
     
  14. piohunoxd

    piohunoxd Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    1 Siła i Humor 29941244 86
    2 *DEMONICZNA TRIADA* 21735034 84
    3 Mściciele 12833742 72
    4 ===Małe Głody=== 12190740 69
    5 Atominium 9496222 64
    6 DARK STARS 9097670 74
    7 Ferajna Kubusia Puchatka 8983062 34
    8 IMMORTAL PHOENIX 7845057 65
    9 Legion of the revenge 7132508 44
    10 *HEROES* 6725551 44
     
  15. spartaker

    spartaker Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    1 Siła i Humor 31727767 89 356492
    2 *DEMONICZNA TRIADA* 18773568 62 302799
    3 Mściciele 13456097 72 186890
    4 Humor i Siła 13399716 58 231030
    5 ===Małe Głody=== 12602814 66 190952
    6 Legion of the revenge 9732489 52 187163
    7 Ferajna Kubusia Puchatka 9066353 32 283324
    8 Atominium 8992512 52 172933
    9 IMMORTAL PHOENIX 8903245 76 117148
    10 DARK STARS 7648926 53 144319
    11 Imperium Macedońskie 6049709 54 112032
    12 TYLKO DLA ORŁÓW 3625442 27 134276
    13 Angry 3350446 16 209403
    14 Agema 3182996 12 265250
    15 ===Małe Głody=== AK. 3034923 41 74023
     
  16. Ravereth

    Ravereth Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    Sojusze Wojownicy
    1 *DEMONICZNA TRIADA* 20294139
    2 Siła i Humor 19084923
    3 Ferajna Kubusia Puchatka 9154388
    4 FORMOZA 8784673
    5 ===Małe Głody=== 8780342
    6 Mściciele 7044439
    7 Legion of the revenge 6510883
    8 *V*G* 4788148
    9 IMMORTAL PHOENIX 4685331
    10 DARK STARS 4573214
    11 Imperium Macedońskie 4488681
    12 DYSTRYKT 3 4306936
    13 *HEROES* 4105131
    14 Agema 3953553
    15 Gladiator new order 3570206
     
  17. tereferekuku

    tereferekuku Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    To ja ranking agresorów stawię. Lepiej wygląda

    1. Siła i Humor ----------------13,920,762
    2. *DEMONICZNA TRIADA*-----9,914,973
    3. ===Małe Głody===----------6,430,038
    4. Ferajna Kubusia Puchatka---4,906,958
    5. Mściciele-------------------4,870,071
    6. FORMOZA------------------4,523,988
    7. Legion of the revenge-------3,743,556
    8. *HEROES*------------------2,374,668
    9. *V*G*--------------------- 2,274,938
    10. IMMORTAL PHOENIX--------2,182,356
     
  18. Ravereth

    Ravereth Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    Ja tylko wojowników wstawiłam, bo widzę, że wy wybiórczo lubicie rankingi pokazywać :)
     
  19. tereferekuku

    tereferekuku Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów


    Ranking wojowników zamazuje obraz gry. Wiadomo że punkty lepiej lecą w obronie więc ranking agresora pokazuje większą prawdę kto lepiej rządzi na świecie. A skromna różnica w rankingu wojowników przy pokazaniu obok agresora dopełnia tylko obrazu na niekorzyść DT.
     
  20. Ravereth

    Ravereth Guest

    Odp: Re: Odp: Top 15 Sojuszów

    No tak faktycznie :) Bo to my piszemy wszędzie jacy to super jesteśmy i jacy inni są słabi :)
     

Do góry