TOP 15 Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Lukaszonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

90% sojów to masówki jak zawsze przez jeszcze miesiąc tak będzie ;p


Nie zgodzę się z tobą

masówką się nazywa sojusz,który rekrutuje graczy nie znając ich sytuacji

sojusze mają po 20-40 graczy

topówki mają prawie na maksa
ale 70 to nie jest aż tak wielka liczba a nawet jeśli to połowa się zna z innych światów co w niektórych sojuszach taka prawda

lecz już wiadomo kto zagra na świecie dłużej..
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Sid dzięki za rozmowę na prywatnych, nie chciałem Ci robić kolejnego spamu na skrzynce to tutaj przy okazji piszę :) Małe pytanko, kto według Ciebie zagra tutaj dłużej? :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

No......... jak atakuje 3 ogniami......
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Kiedś wydawało mi się że Seth i Iluzjnista to dwie różne osoby, jednak teraz widzę że Seth z forum to Iluzjonista w grze. Pytanie - kto komu oddał konto?:) forumowe konto Seth oddał Iluzjoniście, czy Iluzjonista konto w grze oddał dla Setha?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Kiedś wydawało mi się że Seth i Iluzjnista to dwie różne osoby, jednak teraz widzę że Seth z forum to Iluzjonista w grze. Pytanie - kto komu oddał konto?:) forumowe konto Seth oddał Iluzjoniście, czy Iluzjonista konto w grze oddał dla Setha?
Nikt nikomu nie oddawał
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Iluzjonista to zelgawis, nie dajcie się nabrać trollowi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Sid dzięki za rozmowę na prywatnych, nie chciałem Ci robić kolejnego spamu na skrzynce to tutaj przy okazji piszę :) Małe pytanko, kto według Ciebie zagra tutaj dłużej? :)


Wychodzi na to że jest kilka sojuszy które już ustawiły swoją władzę na poszczególnych morzach
W grę wchodzi na pierwsza pozycję znaną i już chyba niezagrożoną aż tak bardzo Sigma Bross
Na kolejne miejsca awansuje DNS oraz AA także LM nie przeczę polityka The End też ma miejsce na tym świecie i też mają trzon władzy tak samo jak EI są to na razie sojusze na 100% dłuższej gry na tym świecie no oczywiście pewnie coś się zmieni w fuzjach i paktach ale trzon ich władzy się trzyma i nie ustępuje a jeśli ktoś pyta o xxxx to na razie cienko bo niektórzy gracze uciekają na m64 zakładając nowe miasta chcąc uciec od wojny
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

A czego po iksach się spodziewać, przecież lubią się bawić to tu i tam ;)
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Może wypowie się gracz EI... DNS jest ciśnięte przez kilka sojuszu różnią się tylko przewagą miast. jeśli chodzi o EI nieunikniona będzie wojna ze Scoitael na zachodzie. Wiemy tylko że DNS mają pakt z Sigmami.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Może wypowie się gracz EI... DNS jest ciśnięte przez kilka sojuszu różnią się tylko przewagą miast. jeśli chodzi o EI nieunikniona będzie wojna ze Scoitael na zachodzie. Wiemy tylko że DNS mają pakt z Sigmami.

to nie prawda że nas ciśnie kilka sojuszy... masz złe informacje ;)
a jeżeli chodzi o nasze pakty to nie musisz wiedzieć..
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Tylko wiesz jak się widzi mapę to łatwo zgadnąć z tym paktem
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Może wypowie się gracz EI... DNS jest ciśnięte przez kilka sojuszu różnią się tylko przewagą miast. jeśli chodzi o EI nieunikniona będzie wojna ze Scoitael na zachodzie. Wiemy tylko że DNS mają pakt z Sigmami.

Popatrz na podboje sojuszu bo ja nie widzę żeby byli ciśnięci chyba że strata jakiś 3 miast to zniszczenie
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Popatrz na podboje sojuszu bo ja nie widzę żeby byli ciśnięci chyba że strata jakiś 3 miast to zniszczenie

no tak a jak prowadzimy wojnę z EI to jest 10:1 dla nas
i jak jesteśmy ciśnięci ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Co ty Powstaniec pierwszy raz na forum?
Jak kolega mówi, że jesteśmy ciśnięci to jesteśmy ciśnięci! Tak musi być i nie dyskutuj! :rolleyes:
 
Do góry