TOP 15 Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Lukaszonn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jak wy to piszecie xxxx to dobra paka jak by im DNS noza w plecy nie wbiło i nie skumało się z ich najwiekszym wrogiem SB lepiej by to wygladało.Ale pomimo to jest tam wielu wspaniałych graczy i ten sojusz jeszcze namiesza tutaj lub zagra kluczową rolę podejmując wazne decyzje na tym swiecie.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

widzę że w w DNS pierwotni radni już nie grają ;/
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Jak wy to piszecie xxxx to dobra paka jak by im DNS noza w plecy nie wbiło i nie skumało się z ich najwiekszym wrogiem SB lepiej by to wygladało.Ale pomimo to jest tam wielu wspaniałych graczy i ten sojusz jeszcze namiesza tutaj lub zagra kluczową rolę podejmując wazne decyzje na tym swiecie.

Oj Warrior wiesz dobrze ze tak nie bylo. To nie DNS zerwal pakt, to nie DNS pierwszy zaatakowal. DNS po prostu za moich czasow nie chcial sie angazowac w swiatowe konflikty tylko uporac sie z przeciwnikami na M45. Tylko ze kilku pieniaczom z XXXX taka neutralnosc sie nie spodobala i wywolali wojne. Po co ? Kto ich tam wie, pewnie mnie nie lubia : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Oj Warrior wiesz dobrze ze tak nie bylo. To nie DNS zerwal pakt, to nie DNS pierwszy zaatakowal. DNS po prostu za moich czasow nie chcial sie angazowac w swiatowe konflikty tylko uporac sie z przeciwnikami na M45. Tylko ze kilku pieniaczom z XXXX taka neutralnosc sie nie spodobala i wywolali wojne. Po co ? Kto ich tam wie, pewnie mnie nie lubia : )


A nie było tak że czasem zagroziliście wojną gdy ich gracze nie przejdą do was :)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

co tu taka cisza?? wszyscy poszli spać??
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ten mass mnie rozwala xD chcecie cały świat na DNS napuścić bo sami rady nie dacie czy się bojicie bo nie wiem jak to rozumieć ?? jak chcecie pokazać kto jest mocny to walczcie 2vs2 a nie 2vs ileś tam :) bo to nie jest wygrana tylko robienie masowej kolaicji bo sami za ciency by dać radę tak jest w moim mniemaniu i tego cholernie nie lubię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Ten mass mnie rozwala xD chcecie cały świat na DNS napuścić bo sami rady nie dacie czy się bojicie bo nie wiem jak to rozumieć ?? jak chcecie pokazać kto jest mocny to walczcie 2vs2 a nie 2vs ileś tam :) bo to nie jest wygrana tylko robienie masowej kolaicji bo sami za ciency by dać radę tak jest w moim mniemaniu i tego cholernie nie lubię

O czym w ogóle ta gadka, przecież i oni i Sigma mają pakt z DNSami, ale jak widać srają po majtkach i próbują znaleźć kogoś do pomocy, żeby im nóż w plecy wpakować... Śmiech na sali, a jeszcze większy śmiech, jak mistrz dyplomacji anastazija podpisuje się sid... ;) Nie wiem koleżko ile masz lat, ale zachowujesz się jakbyś miał gimbazjalne zaburzenia psychiczne
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

o widzę ludzie DNSu się bulwersuja, a sami nie wiedzą chyba, że gmk wcześniej podobnie zrobił z tego co wiem Xom i LM tworząc pakt przeciwko SB. Po czym w trakcie tworzenia koalicji podpisał PONa z SB. To jest zaburzenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

O czym w ogóle ta gadka, przecież i oni i Sigma mają pakt z DNSami, ale jak widać srają po majtkach i próbują znaleźć kogoś do pomocy, żeby im nóż w plecy wpakować... Śmiech na sali, a jeszcze większy śmiech, jak mistrz dyplomacji anastazija podpisuje się sid... ;) Nie wiem koleżko ile masz lat, ale zachowujesz się jakbyś miał gimbazjalne zaburzenia psychiczne


Oh AH gdybym ja namawiał sojusze jeszcze haha niby DNS wszystko wie i wszystkich śledzi ale nadal stoi w miejscu :) To polityka was od samego początku zgubiła i to co za uszami było już wychodzi niestety :)

Nawet nie wiecie jak o was się sojusze wypowiadają i co od samego początku stworzyć zaczynając od zakłamanej polityki posługując się innymi do wygrania świata na własną rękę a nie być wiernym paktom podpisanym wcześniej i nikt mi tu nie napisze że tak nie było wszyscy radni wiedzieli o tym w koalicji każdy co do jednego każdy z nich się tutaj tak samo może wypowiedzieć

Ile tu do obgadania szkoda tracić czasu lepiej określić :)


ZA ZASADY
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

Każdy wszystko wie, a jednocześnie nikt nic nie wie. Ale czary :/
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

O czym w ogóle ta gadka, przecież i oni i Sigma mają pakt z DNSami, ale jak widać srają po majtkach i próbują znaleźć kogoś do pomocy, żeby im nóż w plecy wpakować... Śmiech na sali, a jeszcze większy śmiech, jak mistrz dyplomacji anastazija podpisuje się sid... ;) Nie wiem koleżko ile masz lat, ale zachowujesz się jakbyś miał gimbazjalne zaburzenia psychiczne

nie gram na sparcie to nie wiem dokładnie wszystkiego :) tylko napisałem co sądzę o tej wiadomości bo nie lubię jak ktoś robi koalicje np 1vs5 bo sami nie są w stanie wygrać i w ten sposób świat wygrywają nie najlepsi tylko słabsi bo rzucają się jak na mięso w mocne ekipy i tak wszędzie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 Sojuszy

xalami nie jest tak wszędzie. Ale DNSy swoją polityką spowodowały co spowodowały..nikogo się w taki sposób nie traktuje , jakbyś sobie to poczytał to wierz mi że odechciało by Ci się dyskusji..
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Do góry