top 15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31057
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Ale to słodkie jest!
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

Ja tutaj czuję silne uczucia... i to nie te z pogranicza nienawiści. :D
 

DeletedUser31882

Guest
Lol no i takie wpisy to mnie śmieszą, a nie jakiegoś przemądrzałka :)
Ale każdy ma swoje zdanie w tym temacie.


No zaciekawiło mnie to stwierdzenie. Opiszę Ci to moja droga powolutku.

Oskarżyłem Cię o prowokacje w stronę sojuszu Tuptusiów, kompletnie nie odwołując się do twojej osoby jaką jesteś. Skomentowałem twój czyn, a nie Ciebie. To tak jakby mieć zdanie o piłkarzu, że źle gra, ale to w żaden sposób nie odwołuje się do tego piłkarza jako osoby. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat i zamiast jakiejś dyskusji to co otrzymałem? Nazwanie mnie przemądrzałkiem. Śmiech na sali. Jest to negatywna cecha ( nie uraziło mnie to w żaden sposób ale warto wspomnieć o kulturze ) ,która została mi przypisana tylko przez to, że oskarżam Cię o prowokacje odwołując się do tekstu który napisałaś a nie do Ciebie jako osoby. Ty natomiast od razu pojechałaś po mnie wybitnym tekścikiem natomiast argumentów, odpowiedzi sensownej jak nie było tak nie ma i nie będzie. Jesteś starsza ode mnie, ponieważ mam dopiero 18 lat więc kultury, prowadzenia dyskusji i odpowiadania kontrargumentami nie będę Cię uczył bo to chyba się wynosi z domu, szkoły, pracy ale jak widać na lekcjach się nie uważało. ŻENUA.
 

DeletedUser4218

Guest
Gościu, ja Ciebie nie znam.
Przemądrzałek to nie było do Ciebie.

Wyraziłeś swoje zdanie i ok. Nie mam za złe, że tak to odebrałeś,
bo jak przeczytałam jeszcze raz, to rzeczywiście mogło to pod prowokację podchodzić.
Nie taki był mój zamiar, ale trudno, wyszło jak wyszło.

Moje wpisy dotyczą od pewnego czasu jednego człowieka, ale on o tym wie.
Więc wyluzuj :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31882

Guest
Ja jestem wyluzowany, tylko pogoda słaba to i na forum trzeba trochę pokrzyczeć! Wolę tę złość tutaj wyładować niż na najbliższych. Tu i tak nic się nie zmieni a tam to internet mogą zabrać :( ( :p )
 

DeletedUser4218

Guest
Ja piszę, bo mam dobry humor i świetnie się bawię przy tym.
Jak mam zły to wolę nie pisać, a przejść się z psem.

I wybacz, jeśli rzeczywiście odebrałeś do siebie tego przemądrzałka.
Nie miałam zamiaru Ciebie urazić, a po tym do kogo to pisałam to i tak spłynie,
więc luz :)
 

DeletedUser31057

Guest
pociągnie ktoś temat tych top 15? wiem że sami amatorzy z góry na dół, ale wszyscy zasługujemy na kilka słów hejtu za te nieudolne próby podjęcia dobrej gry :D
 

DeletedUser15806

Guest
A co tu pisac jak jest bez zmian
1

Tuptuś 3411109 53 64361- faworyt nr 1
2

Nie zaśniesz 2949076 58 50846 - faworyt nr 2
3

Tuptusiek 2779748 57 48768 - sojusz podlegly Tuptusiowi
4

CK Dezerterzy 2682311 52 51583 - sojusz podlegly Tuptusiowi
5

Ocenzurowani 2465773 60 41096 - sojusz podlegly Nie Zasniesz
6

Klub Awanturników 1882700 59 31910 - sojusz spaktowany z Dezerterami, patrz Dezerterzy
7

Coś się wymyśli 1737563 56 31028 - sojusz spaktowany z Nie Zasniesz
8

Kohorta Słowian 1735685 59 29418 - sojusz podlegly Nie Zasniesz
9

Nie pośpisz 1515095 48 31564 - sojusz podlegly Nie Zasniesz
10

Tuputupu 1408727 34 41433 - sojusz podlegly Tuptusiowi
11

Don Kichot 1319833 55 23997 - miernoty na zadupiu, bez znaczenia strategicznego : )))
12

*Kohorta Słowian* 1036070 55 18838 - sojusz podlegly Nie Zasniesz
13

Klub Awanturników* 826697 55 15031 - sojusz spaktowany z Dezerterami, patrz Dezerterzy
14

Złoto Dezerterów 817986 23 35565 - sojusz podlegly Tuptusiowi
15

IMPERIUM 775681 57 13608 - sojusz na zadupiu bez znaczenia strategicznego
 

DeletedUser23402

Guest
Dlaczego uwazasz grzesiu ze jestesmy podlegli tuptusia ?
 

DeletedUser4387

Guest
"...CK Dezerterzy 2682311 52 51583 - sojusz podlegly Tuptusiowi..."

Gmart musiałeś się mocno uderzyć w głowę , oj mocno :p
 

DeletedUser24372

Guest
ikollini Nie chce Ci się czasami podsumować top 15 sojuszy? :)
Myślę, że jesteś odpowiednią osobą do tego, co widzę po Twoich wpisach na forum :)
 

DeletedUser29757

Guest
Tak wygląda moja wersja top 10. Dodatkowo zrobiłem jeszcze mapkę świata na święta :)

zLg4VLc.png



1. Tuptuś (+ Tuptusiek i Tuputupu ) - 8 885 717 pkt łącznie
Faworyt do zwycięstwa od pierwszego dnia. Bezdyskusyjnie najsilniejszy sojusz ostatnich lat w polskim Grepolis, przynajmniej na nowych systemach, wzmocnieni niesławnym Haszkiem. Planowo czyszczą swoją okolicę z mniejszych sojuszy, a w wolnym czasie podsyłają defa Dezerterom. Jeśli ten świat wygra ktoś inny niż oni to będzie niespodzianka. Czy ktoś się odważy rzucić im wyzwanie ???
Inna sprawa że 141 graczy w swoich sojuszach + 73 w Dezerterach, a tutaj nie będzie rozdawania koronek przecież. Sporo osób pracuje na sukces wybranych...

2. Nie zaśniesz (+ Nie pośpisz) - 5 413 799 pkt łącznie
Główny pretendent. Dwa wygrane światy dla ekipy garudoo były przygotowaniem do tej ostatecznej rozgrywki o prymat na naszym podwórku. Jeśli tutaj wygrają to o nich się będzie mówić jako o najlepszych. Jednak wyzwanie na które się porytwają i wojna z Tuptusiami nie będą łatwe, a stawka o którą się biją jest wysoka. Ja już mam popkorn przygotowany :)
OlYmMbl.png


3. CK Dezerterzy (+ Złoto Dezerterów) - 3 936 724 pkt łącznie
Moim zdaniem najciekawszy sojusz na tym świecie. Miejsce które sobie wybrali na start okazało się chyba bardziej wymagające niż się spodziewali, ale dzięki temu nie mogą narzekać na brak pw. Zdecydowane prowadzenie w rankingu obrońców na świecie. Wciąż się trzymają i to jest już spore osiągnięcie, ale czy mogą się włączyć do rywalizacji o końcowe zwycięstwo? To by wymagało pokonania także Tuptusiów z którymi obecnie śćiśle współpracują. Póki co się w pośpiechu relokują na m44, gdzie zużywają dziesiątki slotów zdobytych na obronie. Niedługo tam zabraknie miast do przejęcia i wtedy zrobi się ciekawie na m44. A może już jest?
Przynajmniej raz w tygodniu się mierzą z taką koalicją (szacun):
fyBlYcG.png


4. Ocenzurowani (+ Ocenzurowani II) - 3 793 119 pkt łącznie
Wciąż tu są, choć wielu wróżyło że po 2 tygodniach się rozpadną. A oni nie dość że nadal tutaj z nami grają to trzymają się bardzo dobrze. Solidna ekipa, która ma tutaj coś do udowodnienia i póki co robią to jak należy. Czarny koń?

5. Kohorta Słowian (+ *Kohorta Słowian*) - 3 561 031 pkt łącznie
Trzymają z Garudoo i dobrze na tym wychodzą. Bobują na jego zapleczu i wspomagają defem. Nie robią za wiele szumu wokół siebie, a zamiast tego grają swoje. Mają plan i go realizują. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Powyższe pięć sojuszy tworzy dwie koalicje walczące o cnotę Dezerterów. W statystykach wygląda to na wyrównaną walkę. Na pewno jeszcze nie jedna ciekawa batalia przed nami.
5X9n1LI.png


6. Klub Awanturników (+ Klub Awanturników**) - 3 486 409 pkt łącznie
Obecnie to oni rządzą na m44, ale niedługo będą się musieli zmierzyć z wyzwaniami znacznie poważniejszymi niż do tej pory. Ambitny Don Kichot na północy to jedno. Ale moim zdaniem bardziej powinni się obawiać swojego sojusznika na południu. Delikatna sprawa.

7. Coś się wymyśli (+ Albo nie wymyśli) - 3 460 596 pkt łącznie
Boby. Budują miasta dla Tuptusi. Tochę podobna relacja jak między Nie Zaśniesz a Kohortą, ale z tą różnicą że CSW jeszcze podkłada Tuptusiom defa do rozbicia, aby nie zabrakło im slotów na miasta.

8. Don Kichot - 1 548 672 pkt
Ambitny projekt gmarta, który postanowił udowodnić że można grać bez mieszania się w "globalną" politykę. Ja będę się im przyglądał z uwagą i dużą życzliwością, bo jest to niewątpliwie odważne posunięcie. Trzymam kciuki.

9. asfuiogl - 683 067 pkt
Ciekawy skład. Zgrana ekipa. I położenie które daje wiele możliwości. Zagadka.

10. Imperium - 434 761 pkt
Zestawienie zamyka pierwszy z "pozostałych sojuszy". Póki co na liście jest dlatego że miało być 10 sojuszy. Dajmy im się rozwinąć i coś więcej może będzie o nich następnym razem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciekawe zestawienie oraz charakterystyka czołowych sojuszy świata Black Fish;)
Teraz zabiorę głos w imieniu CK Dezerterów. Od początku świata ciągle słyszymy, że jesteśmy przyszywką, tudzież kolejnym sojuszem Tuptusi, tudzież ich przedłużeniem. Nic bardziej mylnego, a słowa wielu osób, które na siłę próbują z nas zrobić kolejnym sojuszem Tuptusi świadczą o braku wyobraźni. Świat się tak ułożył, że ze sobą współpracujemy, wynika to przede wszystkim z sytuacji na świecie oraz wspólnych wrogów. Jesteśmy sojuszem niezależnym, nie pracujemy na niczyi sukces i proszę nie zabierać głosu o sprawach, o których nie macie pojęcia.
Gmart ty już powinieneś skończyć z grepo - co innego robisz, co innego myślisz, co innego mówisz. Nie zabieraj głosu w sprawie CK. Zajmij się sobą i swoim sojuszem. Jestem ciekaw jak długo pograsz i ciekawe kiedy real wezwie?:) Na Eubei miałem prosty przykład: miałeś wrócić po tygodniu, nie było cię ponad 5 tygodni, w międzyczasie zacząłeś grać na hermonassie.

Ktoś tu wspomniał o tym, że będziemy jakimś zagrożeniem dla Awanturników? Kolejny nonsens.

Podsumowując: do nas ma się pretensje, żale, są sugestie, że pracujemy na sukces Tuptusi (wyjaśniłem już, że jesteśmy niezależnym sojuszem).
Spójrzmy na przeciwną koalicję:
- Nie Zaśniesz,
- Nie Pośpisz,
- Kohorta x 2,
- CSW x2
- Ocenzurowani x 1,5.
Ponad 9 sojuszy pracujących na sukces 60 ludzi:) Na szybko licząc 418 graczy. Hmm, nie wiadomo ilu z tych graczy dogra do końca, ale przekładając to na dzisiejsze liczby to 358 graczy obejdzie się smakiem. Pamiętajmy, że tutaj nie działają zasady podobne do światów, gdzie zakończeniem były cudaki, nie ma możliwości by wszyscy wygrali ten świat. Jeśli wygra NZ to co z resztą graczy, która słała deffa i obstawiała miasta wygodnisi, którzy pykali tylko offikiem?;) To troszkę niewolniczy układ, ale ktoś się na to zgodził, zabronione to nie jest:D Tak się świat ułożył i walczymy dalej, pretensji nie mam. Wskazałem tylko drugą stronę medalu, łatwo zabierać głos w takich sprawach, komentować sytuację na świecie, wymyślać niestworzone historie..Gdybym był graczem pokroju gmarta to powiedziałbym, że Don Kichot też jest przydupasem NZ (bo takie plotki słyszałem), ale to raczej by było jak trafienie kulą w płot.
Znając życie to zaraz odezwą się tutaj autorytety pokroju sparoła (który uważa, że karty rozdaje, a tak naprawdę jest pionkiem garudoo), borówka basia czy specjalistka od torebek:DProszę nie brać wszystkiego do siebie, to taka moja odpowiedź na wiele bredni tutaj wypisywanych:)
Spokojnych i Wesołych Świąt dla wszystkich:)
 

DeletedUser29757

Guest
Oj, przepraszam. Ja opisałem was jako niezależy sojusz który jedynie współpracuje z Tuptusiami. Przedstawiłem też podstawowy problem - jeśli chcecie wygrać jak piszesz to w pewnym momencie będziecie musieli walczyć z Tuptusiami - jak się zapatrujesz na taką ewentualność?

Druga sprawa to fakt iż robicie kapitalną robotę dla Tuptusi. Jeśli wasza współpraca się utrzyma do końca (co jest bardzo prawdopodobne) to na pewno kuszącą opcją będzie fuzja przed samą dominacją. Wtedy moje wyliczenie będzie trafne, a to jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobny scenariusz.

I najważniejsze. Wypominasz innym że łączą Was z Tuptusiami a sam stosujesz jeszcze gorszą matematykę wrzucając cały świat do przeciwnej koalicji. Wszyscy przeciwko Wam? Pokazałem powyżej że łatwo nie macie, ale ty przesadzasz...


To wszystko są moje prywatne opinie i może się okazać że się myle. aż sam jestem ciekaw jak to będzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23402

Guest
Yavus pił do wpisow gmarta bardziej niz do twojej rozpiski
 

DeletedUser29075

Guest
Ja się tylko póki co do tego wyrównanego starcia przyczepię - ponad 100 graczy i ponad 350 miast przewagi jednej koalicji nad drugą, gdzie druga "koalicja" to "2" sojusze, z czego jeden walczy o przetrwanie - jak to jest wyrównane to ja jestem ciekaw kiedy ktoś przewagę zdobędzie
smiley_emoticons_lol.gif


I coś się wymyśli to też przydupasy śpiochów i całej reszty koalicji - ostatnio nawet DEFF NZ tam leciał z tego co wiem, więc ich też możesz wrzucić do jednego worka. :)

Te asu coś tam mają garuda na zielono z możliwością podsyłania deffa, takie głosy mam w głowie, więc... O jakim my tutaj wyrównaniu póki co mówimy? Jedynie jakością graczy nadrabiamy bo masa za nami nie jest raczej :D
My mamy front po całości M55, od południa M45 i M46, Yavus z ekipą jedynie od naszej strony ma względny spokój - za to garudo, front 2, jeden z dezerterami, gdzie są oni w kleszczach i jeden jeszcze nie do końca ustabilizowany z nami. :D

Sparrow ma od samego początku jeden front i jakieś sojusze poboczne obok siebie, które nawet problemem nie są. Kohorta to nic innego jak fabryka deffa na umowę-zlecenie. :D

To na ten moment wygląda tak, i jest to najtrafniejsze podsumowanie:

Tuptusie i Dezerterzy vs. Śpiochy i sługusy, tutaj się nic nie zmieni. My sługusów nie mamy, bo Dezerterzy to nic innego jak suwerenny sojusz, w którym mamy mega dużo znajomych i fajnie nam się z nimi gra - w sumie to powinienem mówić za siebie, więc przekształćcie sobie to tak.
Reszta to są domysły i ploty takie jak gmarta. :)
 

DeletedUser25516

Guest
Nie ma pomocy koleżeńskiej? Od razu staje się sługusem?
Ktoś wam bronił z ułożyć się z kimś i wbić na świat?
Może już nikt nie chce się z wami układać :)
Albo macie do kitu zarząd, albo ciągnie się za wami smrodek.
 
Do góry