top 15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31057
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31057

Guest
Ja zacznę, delikatnie bo dziś grzeczny jestem jeszcze :D
1 i 3. Tuptający - troche złota, troche braku realnego życia i mamy przerpis na top 1 świata, posiadające akademię top 3 :]
2. Ck Dezerterzy - względnie dobra ekipa, póki co nie hejtuje. Póki co, zaznaczam.
4 i 15. Ocenzurowani - praktycznie sami alkoholicy, menele i degeneraci, czuję że jestem wśród swoich :D dajemy radę, swojej ekipy też nie będę hejtować, chyba że sobie bardziej zasłużą o_O
5 i 7. Ci od braku spania - chyba jeszcze przysypiają, ale zaczynają się budzić :D
8. - Awanturnicy który nie wywołali awantury, tacy piraci bez łajby, hydraulicy bez rury etc... :confused: no ale może coś sie rozwinie
9. To jest aka top 2? jakieś nowe i dziwne to, niedługo chyba padnie.
10. Kohortę przemilczę, za grzeczny jestem jeszcze :p
11. Podarty Żagiel - dryfują przez nasze wody wyjątkowo pacyfistycznie. W pw off są top 17, czyli chyba najgroźniejszy ich dotychczasowy przeciwnik to były misje wyspowe i obozy bandytów :D
12. Myślący - niech myślą szybciej bo póki co efektów nie widać. Ale widzę tam ciekawy skład względnie.
PS
Chyba ominąłem jakieś spożywczaki, ale dziś niedziela więc nieważne. To jakiś mały sklepik co ledwo przędzie. Ja tam zapasy robię w porządniejszych miejscach :]
 

DeletedUser4387

Guest
Tabelki i statystyki po paru tygodniach od startu świata świadczą praktycznie o niczym :p
Morze wszystko zweryfikuje , zresztą tak jak zawsze.

Niczym sprinter na starcie, każdy myśli o mecie. Jednak opanowanie często sprzyja w sukcesie.
Nie po trupach do celu, nie za przyjaźni cenę.Tylko takie podejście znajdzie tu zrozumienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
No ja tez bym wolał, żeby robił to ktoś, kto ma o tym pojęcie
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser29075

Guest
No bo jak ktoś już to robi, to niech robi to ten, co potrafi Szeryfie. Inaczej to lepiej w ogóle niech nie robi. :p
 

DeletedUser24372

Guest
Jeszcze weterana zabrakło do tego kółka wzajemnej adoracji ;)
 

DeletedUser29075

Guest
Zaraz mu napiszę, żeby wszedł. :) Nie martw się o niego tak. <3
 

DeletedUser24372

Guest
Przyjdziesz bliżej to pogadamy
smiley_emoticons_winken4.gif
Znów Twój kolon na mnie skończy jak na Katanii ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Wszystkie te sojusze to wydmuszki. Wydmuchane jak szkło z Krosna.
 
A po co mam słać kolony, skoro gram deffem zawsze? Nie moja wina, że Twoje kolony rozbijały się na moich klinach lub padły po ataku w sekundę, a później rozpaczliwie próbowaliście zgarnąć mi ognie lecąc prawie godzinę, gdzie tych ogni nie było. Jeszcze na grupie Vari pisał o bazie danych i stamtąd były polowania, ale ta baza lipna była(może się nauczysz i Twoi koledzy coś o zmianie wojska i markowaniu/rotacji-ganialiście za moimi 70 konikami na misje wyspowe XD). Raz posłałem kolona w akcji sojuszowej, bo taki był potrzebny, zabrakło jedynie jednej paczki do utrzymania, więc na Twoim miejscu tak bym się nie chwalił, bo wiele tam w offfie nie porobiłeś. Skończyli się nieaktywni i oddawanie wam miast, zaczął się problem, a później twoje zapowiedzi, ze możesz rozwalić MDG. No i Sparrow, gdzie Ty tam jesteś z wielkimi podbojami? Co świat to samo. Krzyczysz, że zrobisz to i owo, a na koniec tracisz wiochy lub je oddajesz XD
 

DeletedUser24372

Guest
Te dominacji jeszcze nie ma, a gdzie MDG jest na świecie Katania ? Wydaje mi się, że ich nie ma
smiley_emoticons_lol.gif
 
Wyższa konieczność niestety. Wracając do tamtego kolona, to koledzy musieli Cię ratować, tak mi się przypomniało. Twoi koledzy dalej na tyłach. Szkoda, że nastąpił pakt między MDG a wami, który przyszedł z waszej strony, bo mogło być ciekawie XD
 
Do góry