top 15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31057
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
A po co mam słać kolony, skoro gram deffem zawsze? Nie moja wina, że Twoje kolony rozbijały się na moich klinach lub padły po ataku w sekundę, a później rozpaczliwie próbowaliście zgarnąć mi ognie lecąc prawie godzinę, gdzie tych ogni nie było. Jeszcze na grupie Vari pisał o bazie danych i stamtąd były polowania, ale ta baza lipna była(może się nauczysz i Twoi koledzy coś o zmianie wojska i markowaniu/rotacji-ganialiście za moimi 70 konikami na misje wyspowe XD). Raz posłałem kolona w akcji sojuszowej, bo taki był potrzebny, zabrakło jedynie jednej paczki do utrzymania, więc na Twoim miejscu tak bym się nie chwalił, bo wiele tam w offfie nie porobiłeś. Skończyli się nieaktywni i oddawanie wam miast, zaczął się problem, a później twoje zapowiedzi, ze możesz rozwalić MDG. No i Sparrow, gdzie Ty tam jesteś z wielkimi podbojami? Co świat to samo. Krzyczysz, że zrobisz to i owo, a na koniec tracisz wiochy lub je oddajesz XD

Baju baju, tylko nikt nie wie o co come on. Po co to piszesz? Jakieś kompleksy? Mieliśmy o top15 sojuszy rozmawiać, kontemplować, podjąć ekumeniczną dysputę.

wydmuszki to ja zrobię z waszych miast.
Tylko godzinkę mam do Ciebie. Już niedługo latawce jak gołębie pocztowe przybędą. Jak to mawiał klasyk: czwartego dnia o poranku, wypatruj mnie na wschodzie.
 
Odpowiadam na zaczepki, z takim majestatkiem jak Haszek nie gadam przecież, więc zajmij się swoimi popierdółkami i nie zawracaj mi głowy, bo mój czas też tu kosztuje :p
 

DeletedUser31057

Guest
Wiedziałem że warto założyć ten temat :] wybaczcie, że nie jestem tak dobry w opisywaniu topki jak Art,zrobiłem co mogłem o tej porze, będąc trzeźwym i będąc nieustannie cenzurowanym... grunt że arcyhejter hoop odnalazł ten temat :rolleyes: czekam na wasze wypowiedzi, pokażcie swój poziom :]
 
Chyba brak poziomu :D
Za szybko na takie akcje, tsunami nienawisci uderzy dopiero jak zaczna sie paktowicze zdradzac lub wystartuja powazne wojny :p
 

DeletedUser31731

Guest
Baju baju, tylko nikt nie wie o co come on. Po co to piszesz? Jakieś kompleksy? Mieliśmy o top15 sojuszy rozmawiać, kontemplować, podjąć ekumeniczną dysputę.


Tylko godzinkę mam do Ciebie. Już niedługo latawce jak gołębie pocztowe przybędą. Jak to mawiał klasyk: czwartego dnia o poranku, wypatruj mnie na wschodzie.

Już nie mogę się doczekać. Ptaszki odlecą jak bociany na zime. Ciekawe czy starczy Ci golda na zwykłego gracza który nawet nie ma premek.
 
[USUNIĘTO - wulgaryzm]


Los promilos to wyjdz z tej masowki i pograj tydzien solo zobaczymy co z ciebie zostanie ;)

pozdrawiam nowicjusz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31731

Guest
Boje sie wychodzić z najlepszego sojuszu na Lapitos bo potem mogę nie mieć szansy powrotu...
 
tak myslalem

A jesli jest taka mozliwosc to prosze o zmiane nazwy teamtu na "podsumowanie masowek z Lapitos"
 

DeletedUser24372

Guest
No patrzcie nawet nieudacznik Cytery zabrał tutaj głos
 
heheh 2 miesiace mnie tam nie bylo ale chyba nadal jestem TOP 1 ? hahahha


a teraz do budy atencjuszu
 

DeletedUser24372

Guest
To że Ty byłeś za głupi by wygrać Cytere prowadząc sojusz to widzę że uraz pozostał i teraz każdy sojusz na Lapitos jest be hahaha :)

Nie mam zamiaru wyciągać z kompleksow nieudolnośći :)

Żegnam i nie pozdrawiam
 
mowisz o tej przegranejna na cytera tam gdzie walczylismy z calym swiatem tak ? i o sojuszu ktory byl TOP 1 wojo TOP 1 DEF i TOP 1 OFF HAHAHHA

NIE TRZEBA WYGRYWAC ZEBY SIE DOBRZE BAWIC

73ca659e07a454c3med.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31731

Guest
Eee co to jest. Pare czerwonych kropek... Do rozjechania w sam raz
 

DeletedUser15806

Guest
To ja sobie tez napisze ranking oczami prowincjusza.

1

Tuptuś 1510369 56 26971 - Zdecydowany faworyt, mysle, ze najlepiej zoorganizowany sojusz na swiecie. Jesli tylko ich wlasna bezwzglednosc ich nie zgubi to konkureci beda ogladac ich plecy do samej mety.
2

CK Dezerterzy 1181570 57 20729 - Pozycja wysoka, ale to jednak tylko przyszly zaciag do tuptusi
3

Tuptusiek 1144133 60 19069 - Patrz pozycja nr 1
4

Nie zaśniesz 1057829 59 17929 - Drugi z pretendentow do tytulu. Zdecydowanie brakuje motorow napedowych. Sama masa tu raczej nie wystarczy , bo przeciwnik tez nia dysponuje.
5

Ocenzurowani 1056725 59 17911 - Duzo autoreklamy, niestety z czasem wyjda braki jakosciowe.
6

Sklep Spożywczy sp Z.O.O 833864 49 17018 - Szkoda gadac. Sojusz bez jaj, niedlugo zostanie pokojowo stuptany
7

Klub Awanturników 783007 60 13050 - Nieprzewidywalny lider, masa, potentat na M44, ale przyszlosci wielkiej nie widze, konkurencja na morzu juz rosnie
8

Nie pośpisz 775708 57 13609 - Patrz punkt 4
9

Złoto Dezerterów 632404 37 17092 - Patrz punkt 2
10

Kohorta Słowian 560890 58 9671 - Tym razem nie jako niezalezny sojusz, a sluzebny wzgledem Nie Zasniesz
11

Coś się wymyśli 539801 59 9149 - Kolejny sojusz podlegly Nie Zasniesz, maja podgryzac Tuptusi w piety. Niestety jesli Ci zwroca sie na moment w tamta strone, bedzie szybki zjazd w rankingu
12

Biały Żagiel 535186 43 12446 - Co to ? Kto to ? Nie wie nikt. raczej pojdzie do systematycznej rozbiorki przez wszystkich dookola
13

Klub Awanturników* 471674 60 7861 - Patrz punkt 7
14

PORYWACZE CIAŁ 459551 59 7789 - Jedyne co ciekawe w ich przypadku to czy znikna wczesniej niz Zagle ?
15

Święci z Bostonu 415867 60 6931 - Szybko rosna na M44. Awanturnicy juz zaczynaja miec z nimi problemy.
 

DeletedUser29075

Guest
Piszesz o tych zbanowanych: tomekru i zlotyzloty czy tak ogolnie?
Te bany to w sumie śmieszna historia jak na moje. A jakie nazwy miast taki Hazyy robi fajne. :)
[USUNIĘTO - link zewnętrzny]
Widać, że miłość kwitnie, aż się szacunku do takiego nabierać chce.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Te bany to w sumie śmieszna historia jak na moje. A jakie nazwy miast taki Hazyy robi fajne. :)
[USUNIĘTO - link zewnętrzny]
Widać, że miłość kwitnie, aż się szacunku do takiego nabierać chce.
smiley_emoticons_lol.gif
kto sie lubi ten sie czubi czy jakos tak :)
a tamci tez za nazwy wiosek dostali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry