top 15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31057
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24372

Guest
Hopek próbuje się spełnić wirtualnie a tak naprawdę jest zwykłym pionkiem w kasynie z którym się nikt nie liczy i robi to co mu każą ;)
 

DeletedUser29075

Guest
Hopek próbuje się spełnić wirtualnie a tak naprawdę jest zwykłym pionkiem w kasynie z którym się nikt nie liczy i robi to co mu każą ;)
Ba! Czasem jest tak głupi, że sam sobie robotę wymyśla i to charytatywnie w dodatku!
Z tym spełnieniem to też racja, odkąd pamiętam to marzę o 10 blachach agresora dnia, ale brandery mnie zawodzą.
 

DeletedUser29238

Guest
Na screeny ze statystykami lecą kasacje postów
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ale tylko wybranych - ile screenów wklejałem tutaj, konkretniej to linków do screenów, to już nawet nie pamiętam, ale dzisiaj zaczęły przeszkadzać. :D
Zostały usunięte, ponieważ strona zewnętrzna, na której zostały umieszczone, zawiera komercyjne reklamy.
 

DeletedUser29075

Guest
Zostały usunięte, ponieważ strona zewnętrzna, na której zostały umieszczone, zawiera komercyjne reklamy.
A kolejny post za co poleciał? I ten w "dyskusji nt. nowego świata"?
Wiesz, że nawet jak była ostatnia spina z moderatorami na FO, to na Ciebie nie najeżdżałem, ani na Sapcia, ale to ile mi postów dzisiaj wywaliliście bez ŻADNEJ wiadomości, to nie mam pytań... I nie chodzi mi o edycję tego na górze, gdzie link usunęliście.

No i linków takich dawałem całą masę, bo wygodnie mi tak screeny wstawiać, jeszcze nigdy mi post z tego powodu nie zniknął, poza dzisiejszą edycją. :)
Szanujmy się. Rozumiem, że wytykanie administracji hipokryzji może być bolesne, ale prawda czasem boli a ja nie lubię jak ktoś ze mną w kulki leci i ze mnie głupiego robi. ;)
 


1. Nie zaśniesz - Śpią.

2. Tuptuś - Jeszcze nigdy nic nie wygrali.

3. Tuptusiek - Patrz pkt. nr. 2

4. Ck Dezerterzy - Tu gra szeryf tyle o nich wiem.

5. Ocenzurowani - Dla mnie czarny koń.

6. Kohorta Slowian - budzik śpiochów.

7. Klub Awanturników - Kłótnie wewnętrzne.

8. Coś się wymyśli - Jacyś niezdecydowani.

9. Nie pośpisz - Patrz pkt. nr. 1

10. Don Kichot - Akademia Dzików.

11. Tuputupu - Patrz pkt. nr. 2

12. Albo nie wymyśli - Patrz pkt. nr. 8

13. *Kohorta Słowian* - Patrz pkt. nr. 6

14. Klub Awanturników** - Patrz pkt. nr. 7

15. asfuiogl = Armagedon.​
 

DeletedUser31984

Guest
Ostatnio zmienia avki jak skarpety, kiedy w końcu się na coś zdecyduje?
 

DeletedUser13253

Guest
1. Nie zaśniesz - Kocham (Sisi)

2. Tuptuś - Lubię (Gwiazda Polarna)

3. Tuptusiek - Szanuje (Diablica 77)

4. Ck Dezerterzy - Nie chce (Prowokatorka)

5. Ocenzurowani - Nie dbam (Kapitan Sparow)

6. Kohorta Slowian - Żartuje (Ojciec Narodu)

7. Coś się wymyśli- W myśli (Safona10)

8. Klub Awanturników - W mowie (ZeroJedynkowy)

9. Nie pośpisz - W sercu (Dama Pik)

10. Don Kichot - Na ślubnym kobiercu (gmart)
 

DeletedUser9983

Guest
Safona jak możesz nie myśleć o Haszku.. Haszek to Złote Dziecię . On nie wstaje do pracy, tylko praca wstaje dla Niego. Haszka nie budzi apka - To Haszek budzi apkę.
 
Do góry