Top 15

Tak jak w temacie! nikt nie zakładał to ja z nudów założyłem ;) :D

Gracze:
1 S.K.A.N 197167 Kronika Frontowa 21 9389
2 Gralciu 666 195402 Kronika Frontowa 21 9305
3 Wodzu1905 186892 Kronika Frontowa 20 9345
4 maciejmaciora 183883 Domowe Przedszkole 17 10817
5 OsZczepCS 174306 Kronika Frontowa 17 10253
6 Melle 168654 Kronika Frontowa 16 10541
7 SirCichyBob 167617 Kronika Frontowa 16 10476
8 andysz 163000 Kronika Frontowa 16 10188
9 mulard 159896 Nibylandia 14 11421
10 **LUCKY LUKE** 159868 Kronika Frontowa 15 10658
11 Rozrabiakapl 159232 Byli Sobie Łajdacy 16 9952
12 Gulianocob 158299 Bękarty Wojny 16 9894
13 JaCieCiebie 153873 Camorra 14 10991
14 --KOZAK-- 153531 Camorra 17 9031
15 GitMen 149252 tańczący z wilkami 15 9950


Sojusze:
1 Kronika Frontowa 7119000 95 74937
2 Byli Sobie Łajdacy 3663719 77 47581
3 Wyrzutki 2559725 75 34130
4 PIWOSZE 2098744 100 20987
5 Potworni Rebelianci 1891458 82 23067
6 tańczący z wilkami 1828071 33 55396
7 BANDA CHLOPACZKA 1765227 63 28019
8 SIEKIERA 1703942 43 39627
9 Vikings Warriors 1592968 68 23426
10 coś się pomyśli 1576427 77 20473
11 Camorra 1388952 22 63134
12 '''''''**BLIZZARD**''''' 1150028 63 18254
13 Legiony Zeusa 1139271 64 17801
14 Syndykat 1087024 48 22646
15 Sami Swoi 1083767 29 37371

Wojownicy:
1 S.K.A.N Kronika Frontowa 227899
2 piwowar111 SIEKIERA 177311
3 Gralciu 666 Kronika Frontowa 165878
4 --KOZAK-- Camorra 164171
5 pisiu123 Kronika Frontowa 163409
6 Miszczu119 tańczący z wilkami 156039
7 satyryk Camorra 148447
8 Sztypas Kronika Frontowa 147421
9 Wodzu1905 Kronika Frontowa 142966
10 bubuszeq Potworni Rebelianci 139351
11 Oszi. Kronika Frontowa 134453
12 8micro8 Kronika Frontowa 133726
13 Ippo2 Kronika Frontowa 132434
14 JaCieCiebie Camorra 132391
15 .jaszczury ups.. 129393

atakujący (sojusze)
1 Kronika Frontowa 3260328
2 Byli Sobie Łajdacy 1597179
3 BEZ PARDONU 798657
4 Potworni Rebelianci 773932
5 coś się pomyśli 641576
6 Wyrzutki 635613
7 ***Maratończycy*** 581763
8 tańczący z wilkami 577353
9 Camorra 577094
10 PIWOSZE 565640
11 Vikings Warriors 560553
12 BANDA CHLOPACZKA 488342
13 SIEKIERA 483186
14 Legiony Zeusa 392553
15 Sami Swoi 373421

Obrońcy (sojusze)
Pozycja Nazwa Punkty
1 Kronika Frontowa 1353304
2 Byli Sobie Łajdacy 833733
3 BEZ PARDONU 546343
4 Potworni Rebelianci 519273
5 Sami Swoi 328111
6 Camorra 301370
7 ***Maratończycy*** 294165
8 SIEKIERA 285911
9 coś się pomyśli 268339
10 Vikings Warriors 256487
11 tańczący z wilkami 239868
12 Legiony Zeusa 219088
13 Bękarty Wojny 212222
14 Wyrzutki 208725
15 Byli Sobie Łajdacy II



oczywiście piszcie, jakie dajecie szanse sojuszą itd. :D
 

Lukasz1440

Guest
Odp: Top 15

cholera
prawie prawie a bym został wymieniony :cool:
 

Arczi999

Guest
Odp: Top 15

Dużo się zmieniło

Gracze:

1 szwedzio10 1366502 Aby Gieło 100 13665
2 guzitso 1280235 Aby Gieło 87 14715
3 johny850 1269497 Aby Gieło 82 15482
4 paulina2013 1045103 Aby Gieło 72 14515
5 andrzej6 948845 Aby Gieło 67 14162
6 tedbu 941539 cool time 69 13645
7 LuigiTS 931259 Aby Gieło 64 14551
8 Banokless 897411 Aby Gieło 70 12820
9 Jarlog 879639 Aby Gieło 57 15432
10 Gralciu 666 872412 Aby Gieło 59 14787
11 andrzej1411 865196 DRAGON 63 13733
12 ergunPMB 844559 Aby Gieło 74 11413
13 piotruncio 1 839752 Aby Gieło 63 13329
14 ulakkul 830447 Aby Gieło 56 14829
15 prospero02 822820 Poza Światem 60 13714

Sojusze:

1 Aby Gieło 38248923 59 648287
2 Co by zgieło 21026697 55 382304
3 Cast Away 17405478 57 305359
4 Poza Światem 14708336 48 306424
5 DRAGON 12498643 47 265929
6 Demony Wojny 11374867 51 223037
7 Sithowie 9968973 31 321580
8 Aby Pogięło 8646409 38 227537
9 cool time 8511663 56 151994
10 Gramy w piwnicy 7114826 50 142297
11 Wilson 6204604 54 114900
12 PIRACI 5795397 40 144885
13 S.P.Q.R 4766235 54 88264
14 Z.A.S.M 3915136 15 261009
15 Exegi Monumentum 3847023 58 66328

Wojownicy:

1 Banokless Aby Gieło 2169182
2 szwedzio10 Aby Gieło 2147541
3 guzitso Aby Gieło 1773855
4 ergunPMB Aby Gieło 1601043
5 12092012 Cast Away 1357270
6 karol70l DRAGON 1323570
7 ulakkul Aby Gieło 1283533
8 Czarli2000 Co by zgieło 1113252
9 garudoo Sithowie 1112082
10 Gralciu 666 Aby Gieło 1077933
11 andrzej1411 DRAGON 1046850
12 rygiel83 Demony Wojny 989431
13 KrysKrul Poza Światem 936338
14 paulina2013 Aby Gieło 933770
15 LuigiTS Aby Gieło 875106

Wojownicy (sojusze):

1 Aby Gieło 29210725
2 Poza Światem 16547557
3 Co by zgieło 12811272
4 DRAGON 11906584
5 Cast Away 11477000
6 Demony Wojny 7834843
7 Aby Pogięło 6254235
8 S.P.Q.R 5047489
9 FOREVER STRONG 4808575
10 Tornado 4695870
11 Gramy w piwnicy 3857234
12 -- L O S T -- 3807316
13 Sithowie 3738829
14 Niezgodni 3707698
15 Z.A.S.M 2957672
To chyba ranking ze swiata Idalium ;)