Top ?

  • Rozpoczynający wątek Hack3d
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co sądzicie o sojuszach w TOPie?
Ja sądzę, że już się zbiera tam 1 masówka a druga się stara :p:D

Jak to zwykle będzie, mniejsze liczbą sojusze rozwalą tych na topie. :) Ciekawe czy na Eta znajdą się znowu jakieś dominatory... :eek: :D xD

Poczekamy parę tygodni ciekawe jak Top będzie wyglądał.
 

DeletedUser

Guest
już ze 3 masówki się robią xD
pewnie i tak będą te , małe ale mocne sojusze, już za 2 tygodnie xD@
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No ciekawe jak z tymi sojuszami pójdzie.Na początku większość to będą masówki,ale mam nadzieję że będzie po jakimś czasie w nich selekcja;)
 

DeletedUser

Guest
Jak widzę coraz więcej sojuszy chce być w czołówce. :)
Aczkolwiek zmieni się to po paru tygodniach. :D
Ja jak na razie siedzę w jakimś tam sojuszu, ale już czuję, że nie wypał. No niestety. Początki są trudne...
 

DeletedUser

Guest
Ja narazie jako wolny łowca;) Czas pokaze co i jak i gdzie warto zagrzac miejsce:D
 

DeletedUser

Guest
The Empire

Myślę że The Empire będzie wysoko, ze względu na wielu doświadczonych graczy z Bety w ich szeregach, ten sojusz nie potrzebuje reklamy, sam będzie się "reklamował" juz niedługo :) Niewielu może bardzo wiele !
 

DeletedUser

Guest
Ja jak na razie siedzę w jakimś tam sojuszu, ale już czuję, że nie wypał. No niestety. Początki są trudne...

No ja bym powiedział, że masz dużo szczęścia, jeśli chodzi o Twój sojusz, ale to z czasem samo już wyjdzie.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze trzeba poczekac, narazie okres ochronny wiec nic sie w sumie nie dzieje, a ze ktos ma wiecej punktow to o niczym nei swiadczy przeciez nie;)
 

DeletedUser

Guest
dokładnie REBEL z EPSILONU z liczbą 20 graczy w sojuszu pojechał do zera 2 sojusze, jeden TOP 1 a drugi TOP 5, a sam był gdzieś daleko daleko na liście. i dalej są ale jeśli chodzi o pkt wojny to nie wiem jak teraz ale byli zawsze w czołówce.
Nie liczy się ilość tylko zorganizowanie. W 10 dobrze zgranych osób ciśniesz 90% sojuszy :D
 

DeletedUser1090

Guest
nie lekceważcie om innych sojuszy...Elite może jest liczna i dobrze pokierowana może dużo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem w Jednostki Specjalne (TOP. 5) i wiem że na pewno nie będziemy masówką. Sojusz jest JUŻ zorganizowany a gracze dosyć blisko siebie. Narazie nie widze rażących masówek na tym świecie... i chyba nie będzie bo jest ograniczenie do 200 graczy...
 

DeletedUser

Guest
dokładnie REBEL z EPSILONU z liczbą 20 graczy w sojuszu pojechał do zera 2 sojusze, jeden TOP 1 a drugi TOP 5, a sam był gdzieś daleko daleko na liście. i dalej są ale jeśli chodzi o pkt wojny to nie wiem jak teraz ale byli zawsze w czołówce.
Nie liczy się ilość tylko zorganizowanie. W 10 dobrze zgranych osób ciśniesz 90% sojuszy :D

Jak najbardziej się z tym zgodzę. Masówka czy wysoka punktacja to jest tylko pozoranctwo za którym się kryje właśnie ten brak zorganizowania.
 

DeletedUser

Guest
Tylko pozycje, rankingi i punkty....
SZALEŃSTWO :)
A gdzie miejsce na zabawę? :)

Pozdrawiam. (p.s. ja nadal czekam na zaproszenie do sojuszu,
który uznam za odpowiedni dla mnie. )​
 

DeletedUser

Guest
Zabawa

Zabawa się zacznie juz niedługo :) Szykujcie wioski bo szukam kolonii ;]
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze trzeba poczekac, narazie okres ochronny wiec nic sie w sumie nie dzieje, a ze ktos ma wiecej punktow to o niczym nei swiadczy przeciez nie;)

dokładnie... skończy się okres ochronny i moja wioska zostanie zrównana z powierzchni ziemi przez Was - moi drodzy koledzy :eek:
 
Do góry