Top15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15806
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31152

Guest
wkleiłbym screeny ,ale jak nic będą to ostatnie słowa
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Większej głupoty nie widziałem. Chcąc się wymądrzyć i doczepić się jak większość społeczeństwa do niczego, byle się doczepić. Doba jest utożsamiania z dniem, czyli jak piszemy na jakimś podaniu lub innym piśmie "dnia xxx" to oznacza, że trwał od od świtu do zachodu? Lub jakieś wydarzenie miało miejsce, np. mecz o 21 "dnia xxxx" to też trwało od wschodu do zachodu? XD
Nie róbmy z grepo gry dla przedszkolaków i ludzi otępionych :D
Pierwszy z brzegu internetowy słownik, który ma odwzorowanie w rzeczywistości https://sjp.pwn.pl/slowniki/dzień.html

Tutaj kwintensecja wypowiedzi, w której autor sam się zaorał mówiac kolokwialnie:
"NIeznajomość pojęć jest rażąca."
Po prostu nic dodać, nic ująć
 

DeletedUser27405

Guest
Most Niebezpieczny
smiley_emoticons_cuinlove.gif

A w TOP 10 zmiany zmiany zmiany ... na xxxx padł blady strach
smiley_emoticons_flucht2.gif
... że jak tak dalej pójdzie to nie będzie gdzie pw łapać
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser30242

Guest
Dwa tygodnie minęły chyba sporo się zmieniło w rankingu
 

DeletedUser31666

Guest
Jak dla mnie zapałki są na razie faworytami.
Iksy skład świetny, ale wobec nas jak na razie są raczej pasywni.
Nasz sojusz wygląda bardzo dobrze, mamy kilku mocnych graczy, naprawdę fajnie zarządzany.
Armadzie raczej nie wróżyłbym raczej sukcesów.
O karkówce i rydzykach raczej nie mam nic do powiedzenia.
Fabryka dostaje od nas po tyłkach.
O mitycznych nic ciekawego do powiedzenia nie mam.
Feniks - dziwne, że jeszcze istnieją.
Dwóm ostatnim sojuszom też wielkiej przyszłości nie wróżę.
 

DeletedUser18962

Guest
iksy - wobec nas raczej apsywni
w nawiązaniu do wypowiedzi eclipsee, pewnie byli by pasywni ale Wasz bubuś skierował naszą uwagę na Wasz mass sojusz
Po co kąsacie żmiję z którą podobno nie chcecie walczyć?
 

DeletedUser15806

Guest
Prawda jest niestety smutna, rownowaga tego swiata juz zostala zachwiana. Kolejny spieprzony swiat sie szykuje. Kiedys byla zasada bij mistrza, zmienial sie mistrz , to byla zmiana ukladu. A teraz mega koalicje trwajace od poczatku swiata do konca, 3 miesiace walk, potem 7 miesiecy nudy i rozdawanie koronek polowie serwera. Albo jak na lapitos po prostu udzial w wygranej koalicji. Prawie nikt juz sie nie potrafi bawic. tak zwyczajnie. i niestety Inno zadnymi innowacjami tego nie zmieni. To kwestia mentalna.
smiley_emoticons_frown.gif
 
Tu nie było koalicji od początku, ale bardziej chodzi o obstawę świata i "znajomych". Nigdy już nie będzie ustawień sojuszy jak kiedyś, grepo upadło lata temu. Największy potencjał mają dzieciaki(byłem, widziałem, najlepszy teren pod grę), ale za jakiś czas sytuacja może być ciekawa ;)
 
Do góry