Top15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15806
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27405

Guest
Brawo,jedna bitwa i już się pompujecie
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
Kto się pompuje? Leszczuniu...no weż ...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
...sie przytul...buahahahahaha
 

DeletedUser15806

Guest
Tu nie było koalicji od początku, ale bardziej chodzi o obstawę świata i "znajomych". Nigdy już nie będzie ustawień sojuszy jak kiedyś, grepo upadło lata temu. Największy potencjał mają dzieciaki(byłem, widziałem, najlepszy teren pod grę), ale za jakiś czas sytuacja może być ciekawa ;)
Troche mijasz sie z prawda , bo od poczatku jest koalicja xxxx z Dziecmi. A to juz jakies 60 % sil tego swiata. A grepo upada wlasnie przez takie cos. Przez np to ze z gory mozna zalozyc , ze jak na swiecie bedzie gral np Weteran i np Gwiazda to beda ze soba a nie przeciwko. I takich zaleznosci jest wiecej, tysiace. Niestety nie jest tak jak kiedys napisal jakubkrak, ze tu powinno byc jak na osiedlowym boisku. Przychodzi ekipa, dzieli sie na pol i gra przeciwko sobie, a przy nastepnym meczu zmiana konfiguracji. Byloby o wiele ciekawiej.
 

DeletedUser15806

Guest
Mam pomysla : ))) . Powinni wprowadzic draft. Sporzadza sie liste graczy na dany swiat. Wybiera 2 do 6 liderow. A oni potem wybieraja graczy naprzemiennie. Po zebraniu ekip swiat sie zaczyna. Zadnych paktow, za wspieranie innego sojuszu ban. I wszystkie mozliwe ograniczenia wspolpracy.
 
Przeczytaj mojego pomysla. Da sie : )))
No tak średnio bym powiedział, ograniczona jest tylko możliwość wysyłania wsparcia, surków itd. Co też jest głupim pomysłem bo jak kogoś z przeciwnego soja nie ma to obstawiasz go biremami żeby sojusz macierzysty nie przejął
smiley_emoticons_confusednew.gif
Zawsze można się dogadać że lejemy konkretnego delikwenta albo umówić się na pon-a i wtedy co ?
 

DeletedUser15806

Guest
Mysle, ze gdyby ekipy byly losowe to gralyby troche inaczej. Nie byloby ukladu, ze ten swiat my Wam pomagamy , a Wy nam nastepny, bo te ekipy juz by sie w tym skladzie nie spotkaly.
 
By zablokowali zapraszanie z linku i zamiast stron swiata zrobili losowe wywalenie byle gdzie to bys dostal to co chcesz :p
Tak to Ci zostalo ino pisanie do graczy, ktorzy nie sa chetni na trudniejsza gre bo moga wygrac latwiej i pojsc na nastepny swiat.
 

DeletedUser30713

Guest
Ale wy marudzicie, stwórzcie sobie ekipę i zacznijcie coś grać. Bez obrazy ale to trochę wygląda tak jakby taka Legia się pluła do Liverpoolu, że mają lepszy skład i prosiła o ponowne wybranie składów przed meczem. Wszystkie ekipy, które coś znaczą i są rozpoznawalne na grepo zostały stworzone przez graczy którzy władowali w to ogromną ilość czasu i pracy. Nie sądzę, żeby Ci gracze chcieli wyrzucić całą swoją pracę w błoto, bo komuś nie pasuje nierówna walka. Chciałbym tylko przypomnieć, że te mocne ekipy też kiedyś były słabe
smiley_emoticons_winken4.gif

Olint to jest taki luźny serwerek, na którym nie ma ultra mocnych ekip i bez problemu chociaż trochę się angażując można pokonać te "60 % sil tego swiata.", którymi są Iksy i Dzieci.
 

DeletedUser32302

Guest
No i tu się młody z Tobą zgodzę ,znowu trzeba zebrać koalicję która was zjedzie i nie pomogą wam układy z ;)górą
 

DeletedUser15806

Guest
Ale wy marudzicie, stwórzcie sobie ekipę i zacznijcie coś grać. Bez obrazy ale to trochę wygląda tak jakby taka Legia się pluła do Liverpoolu, że mają lepszy skład i prosiła o ponowne wybranie składów przed meczem. Wszystkie ekipy, które coś znaczą i są rozpoznawalne na grepo zostały stworzone przez graczy którzy władowali w to ogromną ilość czasu i pracy. Nie sądzę, żeby Ci gracze chcieli wyrzucić całą swoją pracę w błoto, bo komuś nie pasuje nierówna walka. Chciałbym tylko przypomnieć, że te mocne ekipy też kiedyś były słabe
smiley_emoticons_winken4.gif

Olint to jest taki luźny serwerek, na którym nie ma ultra mocnych ekip i bez problemu chociaż trochę się angażując można pokonać te "60 % sil tego swiata.", którymi są Iksy i Dzieci.
Bardzo nietrafne porownanie. Tu chodzi o dobra zabawe. A powiedz mi jak sie teraz bawisz na Lapitos z perspektywa jeszcze 9 miesiecy klepania festynow. I nie pisz mi bzdur , ze to fajne bo nie o to w tej grze chodzi.
 
Troche mijasz sie z prawda , bo od poczatku jest koalicja xxxx z Dziecmi. A to juz jakies 60 % sil tego swiata. A grepo upada wlasnie przez takie cos. Przez np to ze z gory mozna zalozyc , ze jak na swiecie bedzie gral np Weteran i np Gwiazda to beda ze soba a nie przeciwko. I takich zaleznosci jest wiecej, tysiace. Niestety nie jest tak jak kiedys napisal jakubkrak, ze tu powinno byc jak na osiedlowym boisku. Przychodzi ekipa, dzieli sie na pol i gra przeciwko sobie, a przy nastepnym meczu zmiana konfiguracji. Byloby o wiele ciekawiej.
Nie było od początku, a pamiętam to dobrze, bo zacząłem jako pierwszy spam. Ja już skończyłem z grepo, a słowa chwilowego warto sobie przemyśleć ;)
 

DeletedUser29986

Guest
Nie było od początku, a pamiętam to dobrze, bo zacząłem jako pierwszy spam. Ja już skończyłem z grepo, a słowa chwilowego warto sobie przemyśleć ;)
I po co kłamiesz? Po dwoch dniach od ochronki polecial mój szarak właśnie ze względu na ten pakt z iksami. Nie jestem zwolennikiem takich ułatwień i brzydzę się Wami
 

DeletedUser32302

Guest
Zefir szkoda Twoich słów i tak odwrócą kota ogonem-pluj .....w oczy,to powie ,że deszcz pada
 
I po co kłamiesz? Po dwoch dniach od ochronki polecial mój szarak właśnie ze względu na ten pakt z iksami. Nie jestem zwolennikiem takich ułatwień i brzydzę się Wami
Nie odpowiadam za ten pakt i mnie średnio interesował jako gracza(gdyby ode mnie zależało, to by go nie było), zero korzyści, a szarak jest bardzo dobrym rozwiązaniem-żenada. Takie strzelanie focha i tupanie nóżkami jak rozkapryszone dziecko, a i tak objawiłeś się w podobnej okolicy u paktowicza, no logika dobra XD
Odśwież sobie pamięć i sprawdź w staty. Szaraka puściłeś 1/2 marca, a świat trwał kilka dni. Pakt mógł się pojawić najwcześniej 27/28lutego, więc nie kłamię, bo nie był od początku świata, a Ciebie pamięć zawodzi, bo iksy zaczęły grać i paktować, gdy rada strzeliła szaraki na Lapitos.
A ja brzydzę się fochującymy dziećmi :)

Zefir szkoda Twoich słów i tak odwrócą kota ogonem-pluj .....w oczy,to powie ,że deszcz pada
Atencja zawsze w modzie. Szczególnie podczas nie wiem, ale się wypowiem, bo post trzeba naskrobać XD
 

DeletedUser11944

Guest
Ale wy marudzicie, stwórzcie sobie ekipę i zacznijcie coś grać. Bez obrazy ale to trochę wygląda tak jakby taka Legia się pluła do Liverpoolu, że mają lepszy skład i prosiła o ponowne wybranie składów przed meczem. Wszystkie ekipy, które coś znaczą i są rozpoznawalne na grepo zostały stworzone przez graczy którzy władowali w to ogromną ilość czasu i pracy. Nie sądzę, żeby Ci gracze chcieli wyrzucić całą swoją pracę w błoto, bo komuś nie pasuje nierówna walka. Chciałbym tylko przypomnieć, że te mocne ekipy też kiedyś były słabe
smiley_emoticons_winken4.gif

Olint to jest taki luźny serwerek, na którym nie ma ultra mocnych ekip i bez problemu chociaż trochę się angażując można pokonać te "60 % sil tego swiata.", którymi są Iksy i Dzieci.
Gmart zaproponowal rozwiazanie z amerykanskich lig zawodowych, gdzie przepisy mocno utrudniaja tworzenie superteamow i wszystkie druzyny maja podobne budzety, a za przekroczenie ich trzeba placic horendalnie wysoki podatek (np. w NBA jakies 300%). Tam jest to robione po to, aby ligi byly jak najbardziej atrakcyjne, wyrownane, ciekawe i przynoszace jak najwieksze zyski. Porownywanie draftu z europejska pilka nozna jest nietrafione, bo jak duza jest roznica miedzy budzetami Legii i Liverpoolu to chyba nie musze wyjasniac. W Ameryce nikt monopolu na zwyciestwa nie ma, w Europie monopol na wygrywanie ma kilka klubow.
Co do tworzenia sobie ekip, to na ta chwile jest to propozycja prawie nie do zrealizowania. Grepo umiera, nowi, ciekawi gracze sie nie pojawiaja, a starzy w zdecydowanej wiekszosci juz swoja ekipe maja. Na nowym systemie jest moze z dwustu graczy o wysokich skillach, rozrzuconych na kilka serwerow. Jeszcze gorzej sytuacja sie ma z ludzmi, ktorzy mogliby ekipy poprowadzic, bo tu tylko sa rezygnacje z tego, a nowi sie nie pojawiaja i raczej nie pojawia.
"Wszystkie ekipy, które coś znaczą i są rozpoznawalne na grepo zostały stworzone przez graczy którzy władowali w to ogromną ilość czasu i pracy. Nie sądzę, żeby Ci gracze chcieli wyrzucić całą swoją pracę w błoto, bo komuś nie pasuje nierówna walka."
Tworzenie ekip w niszowej i umierajacej grze to juz wyczerpana koncepcja, po prostu nie ma komu i nie ma z czego i teraz pozostaje juz wlasnie tylko nierowna walka, czyli cos co jak sie okazuje pasuje wiekszosci. Taki tu mamy klimat.
 

DeletedUser15806

Guest
Takie male wtracenie, choc szczerze malo mnie to obchodzi. Poczatek swiata to nie jest tylko pierwszy dzien jego istnienia. Jesli jakis pakt jest zawarty zalozmy po miesiacu to ciagle jest poczatek swiata bo te swiaty trwaja okolo roku, czyli pierwszy miesiac smialo mozna zakwalifikowac jako poczatek. Jak nie nawet 3 miesiace. A co dopiero mowic o pierwszych dniach : )))
 
Do góry