1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Top15

Dyskusja w 'Farsala' rozpoczęta przez użytkownika Akson, 24. Paź 2015.

1. Lord Ravan

Lord Ravan

Odp: Re: Odp: Top15

Pamięć cię zawodzi widać , bo koleżanka informowała o buncie i dostała info że mamy 21 wiek i apka jest obowiązkowa , po czym napisała do kamila że miasto odda mu za darmo , a swoja drogą kamil to super gracz i zawsze bardzo chętnie pomaga więc miasto zostało i tak po tej dobrej stronie mocy :)

2. rogalinka

rogalinka

Nie znam korespondencji osób pomiędzy, którymi padło owe stwierdzenie, ale mogę uwierzyć w to, że takie się pojawiło, ponieważ bardzo mi to pasuje do sytuacji o jakiej napisałam wcześniej - brak info o buncie = komentarz o apce [​IMG]
    A to, że jeszcze ktoś się dogadał i oddał miasto przeciwnikowi to już w ogóle cyrk, że o tym piszesz na FO. W bardzo ładnym świetle przedstawiłeś siebie i koleżankę. Tacy gracze to skarb dla sojuszu i powinni Wam zdecydowanie zapewnić miejsca na wyspach z cudami [​IMG]
    Przeciwnik się ucieszy wiedząc jak łatwo można z Wami negocjować przejęcie/oddanie miasta [​IMG]

3. lukator

lukator

Sojusz Rangersi załozyłem ja ze znajomym wszystko szło na początku fajnie ale wszystko się rypło gdy do sojuszu dołaczył pewien gracz ze swoimi graczami . Wszystko się układało dobrze do czasu kiedy on dostał założyciela wtedy zaczął kopać dołki . Zaczeło się od tego że zostałem odtrącony od załozycielstwa czyli nie mogłem prowadzić rozmów dyplomatycznych itp bo on mi powiedział ze rada tak zagłosowała . Wkurzony po paru tygodniach rzuciłem sojuszem zostawiając go mojemu znajomemu . Ja poświeciłem się dla tego sojuszu do tego stopnia że robiłem mapki strategiczne , zebrana na Team speaku 3 itp. Po całym moim odejściu minęło dobre 2 miesiące i gracze zrozumieli ze za mojej kandecji było lepiej ale nie da rady było wrócić . Przy okazji dowiedziałem się ze ten gracz co dołączył do rangerów na początku gry planował to od dłuższego czasu

4. Człowiek z Lodu

Człowiek z Lodu

Najprościej stwierdzić że urzekła mnie twoja historia.

Szczególnie, że będąc założycielem, twórcą sojuszu zarządzałeś nim i to jeszcze w takim stopniu [​IMG]
    Z tym zawsze trzeba uważać
    ale człowiek uczyć się na błędach..., podobno [​IMG]

Do góry