[To nie błąd] Tracki Podbój - grupy najemników

  • Rozpoczynający wątek Artunis
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wczoraj dostałem wszystkie 10 grup najemników. Dziś rekrutuję, buduję, atakuję i żadnego efektu. Gdy wchodzę w menu eventu z planszą, u góry wszystkie te "znaczki" grup najemników są puste, ale gdy najadę na nie myszką, to jest napisane, że niby dziś znalazłem już 10.
"Dzisiaj znalazłeś już 10 grup. Aby znaleźć kolejne, wykonuj poniższe czynności:"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ok, temat do usunięcia. W końcu dostałem, może takiego pecha miałem, bo wczoraj bardzo szybko zebrałem 10 grup, a dziś 1 grupa dopiero teraz.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Tracki Podbój

To wszystko zależy od szczęścia. Na becie za każdą czynność dostawało się wojsko. Tu z tego co widzę trzeba trochę poklikać, żeby zebrać wszystkie grupy
 
Odp: Tracki Podbój

A co z nagrodami, z nie których to można aż płakać, ale chyba ze śmiechu:

Łaski 600 szt, choć pojemność mamy 500
Skrócona rekrutacja, przez 30 minut !!!!! 1 Kwietnia mamy czy jak ????
 
Odp: Tracki Podbój - grupy najemników

To wszystko zależy od szczęścia. Na becie za każdą czynność dostawało się wojsko. Tu z tego co widzę trzeba trochę poklikać, żeby zebrać wszystkie grupy
Na becie na początku częstotliwość otrzymywania grup najemników była bardzo niska. Potem, aby gracze mogli testować event znacznie zwiększono prawdopodobieństwo otrzymania wojska. Nie oznaczało to jednak, że i w normalniej grze za każdą czynność też otrzyma się grupę najemników - to było tylko w celu ułatwienia testowania.

A co z nagrodami, z nie których to można aż płakać, ale chyba ze śmiechu:

Łaski 600 szt, choć pojemność mamy 500
Skrócona rekrutacja, przez 30 minut !!!!! 1 Kwietnia mamy czy jak ????
Jeśli chodzi o łaski czy surowce, których ilość przekracza możliwości magazynu, to nie jest to traktowane jako błąd. Twórcy gry celowo postanowili, że będzie przyznawane więcej, niż jest możliwe do składowania, aby mieć pewność, że każdy będzie miał pełen magazyn. Równie dobrze komunikat mógłby nie podawać dokładnej ilości łask czy surowców a jednynie informować, że magazyn będzie pełen.
Z kolei przyspieszona rekrutacja faktycznie mogłaby być lepiej wyważona. Wszelkie tego typu uwagi zachęcam do zgłaszania w tym temacie dotyczącym eventu: link. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nie zostaną one pominięte podczas przekazywania feedbacku do InnoGames.
Przypomnę, aby w tym temacie poruszać jedynie problem ze znalezieniem grup najemników. Ułatwi to nam wszystkim dyskusję na ten temat oraz odpowiednie ocenienie przedstawionego w temacie problemu. Wszelkie inne potencjalne błędy proszę zgłaszać w osobnym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry