Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat nowego eventu - Trackiego Podboju. Wydarzenie wystartuje w polskiej wersji językowej już w czwartek. Szczegóły znajdziecie w tym ogłoszeniu.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Tracki Podbój

Co tak wcześnie ten event tamten 3 tygodnie temu się skończy, a już kolejny, miał być w sierpniu a nie lipcu :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ja tu mam cudaki budować, a jeszcze event do tego wpadnie...zobaczymy, jak to będzie wyglądać.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

znowu sobie ponarzekam -- naciąganie nas na kaskę i tyle.

owszem takie eventy dają lepszej grywalności ale po co zaraz w to angażować środki finansowe
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Tracki Podbój

Event może się spodobać, ale jesteśmy pierwszym rynkiem na którym on się znajdzie. Mam nadzieję, że zbalansowanie będzie jeszcze lepsze niż przy testach.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

eventy zazwyczaj się podobają bo to coś innego niż ta monotonia co zazwyczaj. Ja tu tylko piszę o dodatkowych złotych.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Tracki Podbój

Zalogowałem się na becie i event mi się bardzo spodobał, ale doszedłem do wniosku, że można wydać na tym evencie ponad 100 000 złota, a i tak nie zbierze się wszystkich bonusów do końca
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Tracki Podbój

Na becie event trwał dużo krócej więc nie dziwota, mnie też się nie udało. Na światach ma być wystarczająco dużo czasu.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ale mi się udało przetestować ten event. Każdego dnia można sobie kupić pełno wojska, i rozwalać je na misjach, po czym wszystkich wyleczyć i tak w kółko, a jedną misję można zrobić kilka razy, ale muszę przyznać, najlepszy event jaki był :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Tracki Podbój

Zaczyna się coś ostatnio dziać na grepo, i to nie tylko na okazje (czyt. święta).. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Dopiero pod koniec sierpnia będzie się coś dziać
Będzie właśnie duży napływ bachorów z gimnazjum i się serwery będą przepełniać :D
Może uda się zawiesić serwer xD
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Tracki Podbój

Czy to oznacza, że w tym roku nie będzie igrzysk? :( bo coś nie widzę, by 2 eventy trwały na raz w tym samym czasie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

niektóre nagrody są naprawdę mocne...

według mnie jednak takie coś jak "dostajesz x surowców" to bzdura... lepiej by było dać więcej bonusów do procków/hopków/kawalerzystów czy nawet rydwanów wtedy gra stałaby się bardziej dynamiczna.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Tracki Podbój

Wyciąganie kasy na potęgę... niektórych bonusów nie da rady zebrać bez kupowania oddziałów. Prosta matematyka: 29 dni x 10 grup x 8-12 jednostek (średnia 10 jednostek) + 75 startowych = 2975 jednostek (tyle da radę osiągnąć przy maksymalnej aktywności przez cały event) ,a na niektórych polach siedzi ponad 5k jednostek wroga...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

No cóż, z tym się zgodzę.
Ogólnie idea fajna, ale za mało darmowych możliwości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Wyciąganie kasy na potęgę... niektórych bonusów nie da rady zebrać bez kupowania oddziałów. Prosta matematyka: 29 dni x 10 grup x 8-12 jednostek (średnia 10 jednostek) + 75 startowych = 2975 jednostek (tyle da radę osiągnąć przy maksymalnej aktywności przez cały event) ,a na niektórych polach siedzi ponad 5k jednostek wroga...

da się, bo jak zaatakujesz jakieś pole i przegrasz walkę to straty wroga nie są rekompensowane, w dodatku możesz wysłać herkulesa
jedynym ogranicznikiem jest to, że przez te 29dni możesz posłać skończoną liczbę ataków i pytanie czy się wyrobisz żeby wejść na te pola, na które chcesz, ja wiem, że na pewno na niektórych nie będę stawał

brakuje mi nagrody w postaci złota czy punktów kultury - pamiętam, że za oktober fest było chyba 200sz złota a za wigilijny konkurs 2 lata temu 100*liczba światów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2329

Guest
Odp: Tracki Podbój

pkt kultury i gold by się przydał... złoto chociaż na końcu tej drogi nie do przejścia... kilka "niespodzianek" też by się przydało i więcej bonusów dających wojsko, w końcu to event militarny...
 
Do góry