Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Miałem dzień przerwy od eventu (przez telefon grałem) i jestem dopiero na 15 mapie :/ Chyba muszę zacząć się martwić, że nie wyrobię się przed końcem :c
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

A ja nie mam zamiaru przechodzić do końca. Te pola co mam odkryte często odwiedzam kilka razy i mi to wystarcza :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ja kończę 3 krainę:).Zdarzało mi się atakować jedno pole po kilka razy.Uważam,że bonusy z jednostkami są najlepsze.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

Mam pytanie czy jeżeli mam jedno miasto i mam here to i tak dostane te minotaury ?
Mino.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

I co opłacało się ?

tak :)

zmyslow i tak mam pelen worek bo juz kilka dni temu wszystko skonczylem a najwazniejszy dla mnie bonus +10% ataku na 9tyg jest na 48 polu a pozniej i tak sa dobre nagrody

od tamtej pory robie tylko jednostki i bonus do ataku oraz dokonczylem zapelnianie zmyslami worka

a no i mam odznake ^^

miasto z bonusem ataku od tyche+bonus wyspowy+czar+myrmidonski atak+dowodca+szczescie na plusie robia sieke :)
 

DeletedUser20486

Guest
Odp: Tracki Podbój

a wiadomo jak długo po zakończeniu będzie można odbierać nagrody ?
jak schowek zapełniony ...
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Tracki Podbój

czy nie ma mozliwosci aby tracki podboj zostal na zawsze aktywny? fajny dodatek do gry.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

Z czasem by ci się znudził
Czy ja wiem ? Bonusy do jednostek są bardzo dobre i przydatne .. Mi by się nie znudził, ale zniszczył by rozgrywkę, za łatwo byłoby jednostki zdobywać, i nie potrzeba wtedy badać itd :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ciekawe czy za rok będzie?:)mogli by dac ale zmodyfikowany np. Inne jednostki i ale i nagrody
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ciekawe czy za rok będzie?:)mogli by dac ale zmodyfikowany np. Inne jednostki i ale i nagrody
Mógłby być co rok, gracze walczą a tu nagle tracki podbój i walki wtedy są ciekawsze ;-) Ale jednostki i bonusy mogłoby zostać :p Są dobre, nie za słabe ani za silne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ale jednostki i bonusy mogłoby zostać :p Są dobre, nie za słabe ani za silne :)

hahaha to mnie rozśmieszyłeś. Event taki to dobra odskocznia od zwykłej rozrywki, ale na dłuższą metę to byłoby idiotyczne, farmisz gracza a ten w prezencie dostaje wojska...
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

hahaha to mnie rozśmieszyłeś. Event taki to dobra odskocznia od zwykłej rozrywki, ale na dłuższą metę to byłoby idiotyczne, farmisz gracza a ten w prezencie dostaje wojska...
Czyli jeszcze większa farma :) Poza tym nie zapominajmy że Ty też dostajesz jednostki ... Zwykła rozgrywka od czasu do czasu urozmaicona w bonusy.
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Tracki Podbój

Pomysł eventu - beznadziejny
Realizacja - dramatyczna
Atrakcyjność - zerowa
Zmysł strategiczny - na poziomie Gibona - i tak tłuczesz wszystkim co popadnie
Cross promocja z filmem Hercules - chybiona
Proporcja pomiędzy wspomaganiem graczy off a deff - nieproporcjonalna
Jedyny plus:
bwr2mnkinx8p.bmp
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Tracki Podbój

- Hans, wszystko z tobą już w porządku?
- Nie Helgo, nic nie jest w porządku i już chyba nigdy nie będzie..
- Hans to nie jest twoja wina, to..
- Nie Helgo - to moja wina i ja będę musiał z tym żyć teraz
- Hans, wszyscy cię wspieramy i doceniamy. Dostałeś olbrzymią premię za ten event. Podniosłeś miesięczne obroty firmy o 300%. Nowy mercedes od IG stoi w garażu, Prezes dał premię i zaprosił na niedzielny obiad..
- Helgo przestań! Nie zachowuj się tak jakbyś nie wiedziała co napisał Haszek z Lamii.pl na ich forum! Jestem skończony w branży i oboje o tym dobrze wiemy.
- Hans, może nie będzie tak źle. To naprawdę nie powód, żeby pić i faszerować się prochami od dwóch tygodniu już. Skorzystaj z tego opłaconego najlepszego psychologa - pomoże ci.
- Helgo, post Haszka złamał moją karierę i im szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej.
- Masz racje Hans, w okrutny sposób potraktował cie ten Haszek. Zwłaszcza, że sam dobrze się bawił podczas eventu i sporo na niego wydał...
- Ehhh Helgo..
- Ehhh Hans..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Tracki Podbój

- Hans, wszystko z tobą już w porządku?
- Nie Helgo, nic nie jest w porządku i już chyba nigdy nie będzie..
- Hans to nie jest twoja wina, to..
- Nie Helgo - to moja wina i ja będę musiał z tym żyć teraz
- Hans, wszyscy cię wspieramy i doceniamy. Dostałeś olbrzymią premię za ten event. Podniosłeś miesięczne obroty firmy o 300%. Nowy mercedes od IG stoi w garażu, Prezes dał premię i zaprosił na niedzielny obiad..
- Helgo przestań! Nie zachowuj się tak jakbyś nie wiedziała co napisał Haszek z Lamii.pl na ich forum! Jestem skończony w branży i oboje o tym dobrze wiemy.
- Hans, może nie będzie tak źle. To naprawdę nie powód, żeby pić i faszerować się prochami od dwóch tygodniu już. Skorzystaj z tego opłaconego najlepszego psychologa - pomoże ci.
- Helgo, post Haszka złamał moją karierę i im szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej.
- Masz racje Hans, w okrutny sposób potraktował cie ten Haszek. Zwłaszcza, że sam dobrze się bawił podczas eventu i sporo na niego wydał...
- Ehhh Helgo..
- Ehhh Hans..

haha Ty nie potrafisz rozbawić z rana :))
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Tracki Podbój

- Hans, wszystko z tobą już w porządku?
- Nie Helgo, nic nie jest w porządku i już chyba nigdy nie będzie..
- Hans to nie jest twoja wina, to..
- Nie Helgo - to moja wina i ja będę musiał z tym żyć teraz
- Hans, wszyscy cię wspieramy i doceniamy. Dostałeś olbrzymią premię za ten event. Podniosłeś miesięczne obroty firmy o 300%. Nowy mercedes od IG stoi w garażu, Prezes dał premię i zaprosił na niedzielny obiad..
- Helgo przestań! Nie zachowuj się tak jakbyś nie wiedziała co napisał Haszek z Lamii.pl na ich forum! Jestem skończony w branży i oboje o tym dobrze wiemy.
- Hans, może nie będzie tak źle. To naprawdę nie powód, żeby pić i faszerować się prochami od dwóch tygodniu już. Skorzystaj z tego opłaconego najlepszego psychologa - pomoże ci.
- Helgo, post Haszka złamał moją karierę i im szybciej się z tym pogodzimy tym lepiej.
- Masz racje Hans, w okrutny sposób potraktował cie ten Haszek. Zwłaszcza, że sam dobrze się bawił podczas eventu i sporo na niego wydał...
- Ehhh Helgo..
- Ehhh Hans..

Nieprecyzyjna koleżanka jest.
Z uwagi na wzrost przychodów - Mercedes był w pakiecie AMG.
Haszek na Lamii już dawno zakończył karierę. Teraz niesie kaganek oświaty na Pelli.
A co do wydawania na event - kto inteligentnemu, przystojnemu i bogatemu zabroni?
 
Do góry