Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

I męcząc codziennie po kilka razy da się przejść bez złota. Wejść raz na 7h to nie powinien być problem dla gracza nie niedzielnego ;).

Wiadomo jednak, że trudniej zdobyć wojsko do eventu na nowych światach, gdzie mniej miast daje mniejszą szansę na ich pozyskanie.

To sobie aktywuj i dezaktywuj badanie w Akademii - kilka razy i masz max. dziennego przyrostu wojsk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

To sobie aktywuj i dezaktywuj badanie w Akademii - kilka razy i masz max. dziennego przyrostu wojsk.

Ja nie mam problemu z wojskami i nie muszę się ubiegać do eksploatowania mankamentów gry by mi się udało pozyskać maksimum, mówię tylko, że rozumiem, że inni mogą mieć z tym problemy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Jest to najgłupsze wydarzenie jakie widziałem od iluś tam lat i nie ma co pisać czy jest tak lepiej czy inaczej(myslę że to po pijaku było wymyślone,albo na dużym stresie czasowym)
Dam radę gratis, trzeba atakować czym się dysponuje.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ja na Sparcie gram od ~10 dni i zostały mi jeszcze 22 pola.
Czy to jest w ogóle możliwe ? (Gram 3 dni i zrobiłem tylko 4 pola, fakt w tym 2 dni nie grałem ;-))
================================================================================
Jest to najgłupsze wydarzenie jakie widziałem od iluś tam lat i nie ma co pisać czy jest tak lepiej czy inaczej(myslę że to po pijaku było wymyślone,albo na dużym stresie czasowym)
Dam radę gratis, trzeba atakować czym się dysponuje.
Bez przesady ;-) Rzeczywiście nie jest najlepiej dopracowane ale niektóre bonusy są fajne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Dzisiaj to mój 3 dzień i jestem na 9 polu zostało mi już tylko 20 przeciwników bo Herkulesa nie dodałem do walki, a tak już na 10 bym się szykował :)

Edit:
Jestem na 9, ale już 4 razy przeszedłem 1 pole (dostajemy za nie 60 szermierzy, co na miasto mniej niż 1300 pkt jest całkiem dużo... Teraz mam 1400 i nie przechodzę bo za dużo strat)
2 razy i pół :) przeszedem chyba 7 pole (za wygranie - 20 monet wojny)
i 2 razy to z łaską +50%
Więc jestem jedno, może 2 pola w plecy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

event jest fajny, ale niedopracowany niestety.
Na początku wysyłałem wojska pod pole, ale od któregoś pola to się nie... liczy tylko ilość.
Herkules znika po każdym wysłaniu czy wygra pole, czy też nie.Jeśli wygra pole to powinien zostać.
Nagrody powinny być im dalsze pola tym lepsze, a tu reguła nie zawsze się sprawdziła.
Brakuje symulatora wojsk w evencie oraz możliwości wrzucenia raportu z walki .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Herkules znika po każdym wysłaniu czy wygra pole, czy też nie.Jeśli wygra pole to powinien zostać. - Dokładnie. Wygrywasz pole praktycznie bez strat a najlepszy wojownik leży i płacze? :)

Nagrody powinny być im dalsze pola tym lepsze, a tu reguła nie zawsze się sprawdziła. - Czym dalsze pole, tym nagrody są gorsze...

Brakuje symulatora wojsk w evencie - Co do tego to trzeba pomyśleć. Już by było łatwo wiedzieć ile trzeba wysłać... Skoro jest to event to nawet lepiej że atakujesz na "chybił trafił", większe ryzyko -większa zabawa :p

Koniec narzekania, chwalmy się jak nam idzie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

event jest fajny, ale niedopracowany niestety.
Na początku wysyłałem wojska pod pole, ale od któregoś pola to się nie... liczy tylko ilość.
Herkules znika po każdym wysłaniu czy wygra pole, czy też nie.Jeśli wygra pole to powinien zostać.
Nagrody powinny być im dalsze pola tym lepsze, a tu reguła nie zawsze się sprawdziła.
Brakuje symulatora wojsk w evencie oraz możliwości wrzucenia raportu z walki .
No takie uwagi pozwolą dopracować w przyszłości inne eventy - dziękuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

aha jeszcze jedno taki event najlepiej wyglądałby w całej widocznej trasie np. możliwość maksymalizowania okna eventu tak jak działa forum sojuszu.
PS. na chybił trafił to można farmic wioski z deffem, pokonałem 60 pole :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Tracki Podbój

To ja się pochwalę zdobyczą ^^ Szkoda że to monety wojny a nie mądrości :D
chwala.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

To po przejściu całego eventu, czy jak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Hehehe
Monety to jedna ze słabszych nagród
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

To ktoś wie, czy się opłaca przechodzić całą planszę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

no to w jeden dzień tyle dasz radę z misji uzbierać
a zrobisz 100 kawaleri w jeden dzień np. ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Misje - 1 dzień a tam 1 mapa ;)
A ta pierwsza mapa co się dostaje 60 szermierzy w mieście 200 pkt to bunkier :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Tracki Podbój

Podsumowując pomysł na event ciekawy lecz wszystko pozostałe nie podoba mi się.
plusy:
- nowy event inny od wszystkich
- możliwość pozostawienia bonusów na mapie w evencie
- nowe bonusy z monetami i dla bohaterów
- bonusy w których można otrzymać statki
- możliwość zaatakowania jednego pola bitwy kilka razy
- pola zwiększające siłę jednostek w evencie, lecz uważam że szczególnie te pierwsze nie powinny podnosić siły o 1 lecz o 2.

minusy:
- przejście wszystkich pól nie ma sensu bo nie dostanie się za to żadnej nagrody lepiej zaatakować kilka razy wcześniejsze pola bitwy, powinien być slot lub jakiś bohater
- zdecydowanie za dużo funkcji za złoto, nie mówię żeby ich nie było lecz nie powinno ich być tak dużo, chociaż herkulesa lub kupowanie tych jednostek mogli sobie darować.
- za mało pól umożliwiających zastosowanie jakiejś strategii, aby zaatakować tylko konkretnymi jednostkami
- brak możliwości atakowania pól w drugą stronę(do tyłu) jeśli miało się 2 drogi do wyboru i poszło się jedną z nich
- pierwsze pole wcale nie przemyślane dziennie można uzyskać około 1000 szermierzy, skoro już tak postanowili na drugim polu powinni dać procarzy, albo zmienić miejsce tego bonusu
- wielkość dostawanych oddziałów powinna być większa o 10%
- ogólnie jest trochę nudny i mało atrakcyjny grepolympia według mnie była lepsza
 
Do góry