Tribal Wars 2

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ktoś z tutejszych już testuje może? :D
Zastanawiam się czy by nie skręcić jakiegoś fajnego składu i spróbować swoich sił, fajnie jakby wypowiedziały się jakieś znajome osobowości :D
Pozdrawiam! :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Znajome osobowości? hehe kogo masz na myśli?:d

Ja tego czegoś nie znam z autopsji, więc w sumie trudno mi się wypowiedzieć na ten temat, nawet nie mam pojecia jaka tam fabuła czy coś w tym rodzaju:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Znsz plemiona? Xd Grałeś/aś? Ze wstępnej autopsji to jest to samo, trochę inna oprawa graficzna i inne detale ale ogólnie to samo, aczkolwiek ta grafika dość ciekawa :D GP na przykład po latach stażu mi sie znudziła a ta z plemion była trochę mało porywająca xd jeśli chodzi nawet o proporcje liczbowe (wosjka, surki itp), same wojska są podobne. Nie da się tego nie ogarnac :p
Na myśli mam ogólnie takie osobowści bardziej za moich czasów, znajomi, przyjaciele, ale też te znane dla nowszych śmiertelników :p
Chyba wróce do gp... LoooooooL!! Xd
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Znam plemiona ze świata 33 xD Niestety jakiejś większej mojej uwagi one nie przykuły, poza tym są wkurzające pod paroma względami jak dla mnie, więc jeśli to jest prawie jak plemiona to raczej spasuję:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Mi też plemiona jako tako do gustu nie przypadły ale grafika w tym wypadku robi swoje, pokusiłbym się :3
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Testuje i bez rewelacji. Nic nowego nie wymyślili.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Tribal Wars 2

Zastanowię się, czy będziesz grzeczny:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry