Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie gorąco zapraszamy do luźnych rozmów, zapoznania się z graczami i integracji :)

Planujecie zagrać na tym świecie?
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Troja party

Niestety morale niszczą ten świat ;/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Troja party

Wbrew pozorom sporo osób chce światy z morale.

To kto zagra? :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

Ja spróbuje

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale morale mnie bardzo zniechęcają... a z koleji herosi i 6 bogów i stary system podboju i 90 osob w sojusz mnie zacheca....
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Troja party

Też zagram tylko poproszę zaproszenie do sojuszu w którym będzie kilku doświadczonych graczy w tym systemie,ponieważ chcę się podszkolić :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

a chcesz do nas? byłbyś 4 ... mamy 2 graczy po 2-3 lata w grepolis i mnie ja nie pamiętam czy dwa latam gram czy mniej:(
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

no ba... wychowaliśmy się na nim... stary jest łatwy... wolimy właśnie jego
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

no to jest nas 4 :D potreba jeszcze paru ludzi poszukam tu na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

:) no wreszcie mój świat nie jest szybki, stary system ;) w końcu jak zaczynało się na becie nowego systemu nie było ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Na delcie też nie było
A teraz się śmiga na nowym;)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Troja party

Może nasza maskotka dołączy do nas do sojuszu? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

stary system podboju jest prosty :) wystarczy się bunkrować i dobrze planować serie ataków ;)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Troja party

stary system podboju jest prosty :) wystarczy się bunkrować i dobrze planować serie ataków ;)
Troszkę już w to grałem więc całkiem zielony nie jestem,ale wolę mieć kogoś z większym doświadczeniem w razie wątpliwości mogę zapytać co i jak :D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Troja party

stary system podboju jest prosty :) wystarczy się bunkrować i dobrze planować serie ataków ;)

To w sumie tak samo jak na nowym. Powinni połączyć te systemy. Kto wolałby nowy podbijałby na nowym, a kto stary, podbijałby na starym systemie podboju. I nie byłoby narzekań przy starcie nowego świata.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Troja party

To w sumie tak samo jak na nowym. Powinni połączyć te systemy. Kto wolałby nowy podbijałby na nowym, a kto stary, podbijałby na starym systemie podboju. I nie byłoby narzekań przy starcie nowego świata.


Raczej nie zbyt bo na nowym i starym jest inna taktyka w podbijaniu i profilowaniu miast poza tym ludzie z apaką by nie wytrzymaliby bo na nowym systemie apaka nie daje tak dużo jak na starym :) czyli ci co dobrze grali na starym mogą sobie nie poradzić na nowym bo grali zwykle z apką a na nowym to apka daje przewagę znaczącą tylko na początku potem już nie :) poza tym nowy wymaga myślenia w obronie miast tzn. bunkrowania bo na starym to nie jest aż tak konieczne
 
Do góry