Troja party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Troja party

Taki zaszczyt ;) Shannqa na m45 :cool:

Niestety nie gram na tym świecie, robię tylko samouczek, żeby upewnić się, że wszystko działa i w razie potrzeby szybko zgłosić błędy do techników :D Ale zawsze możesz mieć satysfakcję z przejęcia mojego niezbyt rozwiniętego miasta :p
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Troja party

a ja tam gram a co? wcale tak nie jest

Dobrze, dobrze ale po prostu jakoś nie przepadam za graniem z taką ilością ludzi.
No i dobra ty tam grasz. Ale zawsze pojawi się sojusz z mniejszą ilością graczy i pomiesza wam się nie będzie wiadomo komu pomagać braknie ogni, birem i lepsi uciekną a słabszych podbiją, oczywiście mogę się mylić ale taki scenariusz często się zdarza ;)
 
Odp: Troja party

Dobrze, dobrze ale po prostu jakoś nie przepadam za graniem z taką ilością ludzi.
No i dobra ty tam grasz. Ale zawsze pojawi się sojusz z mniejszą ilością graczy i pomiesza wam się nie będzie wiadomo komu pomagać braknie ogni, birem i lepsi uciekną a słabszych podbiją, oczywiście mogę się mylić ale taki scenariusz często się zdarza ;)
standard - na początku masówki , zaraz zaczną akademie robić , fuzje itp. a na końcu w rozbiórce , ja wolę grać w 5 osób :cool:
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Troja party

Niestety nie gram na tym świecie, robię tylko samouczek, żeby upewnić się, że wszystko działa i w razie potrzeby szybko zgłosić błędy do techników :D Ale zawsze możesz mieć satysfakcję z przejęcia mojego niezbyt rozwiniętego miasta :p
Tak, teraz muszę się starać jak najszybciej na podbój i podbić >.< Nawet zostawię nazwę miasta żeby było wiadomo hahaha ;D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Troja party

Założe się że top1 za 2 tyg już ostro straci ... 50% graczy odejdzie z soja lub ze świata :) Reszta pójdzie w końcu w ich ślady .. i tak zostanie te 20 graczy ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Troja party

Jak patrzę na te opisy i ilość graczy, to uśmiech sam wchodzi na usta. Tak szczerze, to wolę 15 osobowy sojusz, który ma zgranie, od takiego, który zaprasza kogo tylko wlezie, i każdy broni tylko własnego tyłka :cool: Ale nie no, czasami taka masówka się przyda, na przykład do zrobienia zadania z dołączeniem do sojuszu, normalnie kocham tych ludzi <3
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Troja party

ciekawe...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry