Try Hard

  • Rozpoczynający wątek TH Alpha
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
76782964.gif

Try Hard

linia.gif

Jesteś graczem szukającym ciekawej jak i wyrafinowanej rozgrywki?
Nie obawiasz się wyzwań?
W takim razie trafiłeś pod dobry adres :>
Sojusz "Try Hard" został powołany z ręki TH RieKubson.
W sojuszu oferujemy odpowiednią pomoc m.in prośby czy obrona.
Wymagamy kultury w słownictwie, organizacji oraz chęć niesienia pomocy.
Przypominam iż przed prośbą o przystąpienie do naszych szeregów oczekujemy od pretendenta krótkiego opisu o Swojej skromnej osobie jaką jest.
Nie tolerujemy obrażania członków owego stowarzyszenia, przewinienie to będzie równoznaczne z wydaleniem z sojuszu.

linia.gif

Ważne informacje:

88274_ogien_woda.jpg

linia.gif

Logo sojuszu:

yRp8z5.jpg


linia.gif

76782964.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

To ja pozwolę sobie też ocenić prezentacje.
Traj hart napisał:
Jesteś graczem szukającym ciekawej jak i wyrafinowanej rozgrywki?
Nie obawiasz się wyzwań?
Hm... wyrafinowanej? Generalnie napisane tak jak na ulotce którą znajduje za wycieraczką w moim Astonie Martinie DB9 gdy zaparkuje pod Mariotem lub na Monciaku.

Traj hart napisał:
W takim razie trafiłeś pod dobry adres :>
Zazwyczaj są to adresy mieszkań gdzieś w centrum dużego miasta...

Traj hart napisał:
Sojusz "Try Hard" został powołany z ręki TH RieKubson.
Tutaj troszkę trąci biblijnie - ręka Kupasona, żebro Adama....

Traj hart napisał:
W sojuszu oferujemy odpowiednią pomoc m.in prośby czy obrona.
Pomoc w postaci prośby - Jezusie Nazareński - chciałbym to zobaczyć na własne oczy.

Traj hart napisał:
Wymagamy kultury w słownictwie, organizacji oraz chęć niesienia pomocy.
Uuu na Języku Polskim się nie uważało. Skracając: "Wymagamy chęć niesienia pomocy" błąd stylistyczny, siadaj, jedynka z wykrzyknikiem!!!

Traj hart napisał:
Przypominam iż przed prośbą o przystąpienie do naszych szeregów oczekujemy od pretendenta krótkiego opisu o Swojej skromnej osobie jaką jest.
Pretendenta? a nie lepiej Petenta? Nie jestem skromny, czyli odpadam w przedbiegach.

Traj hart napisał:
Nie tolerujemy obrażania członków owego stowarzyszenia, przewinienie to będzie równoznaczne z wydaleniem z sojuszu.
Choroba, tutaj znów ciężko będzie. Z tym obrażaniem może być kłopot. Resztę wymagań spełniam, to jak?

Co do grafiki, tak się przyglądałem i coś mi ten obraz mówił, tylko nie wiedziałem co... I nagle - olśnienie - tak wygląda moja muszla jak zakładam dwukolorową kostkę Domestosa i spuszczam wodę!
 

DeletedUser22975

Guest
Odp: Try Hard

I nagle - olśnienie - tak wygląda moja muszla jak zakładam dwukolorową kostkę Domestosa i spuszczam wodę!

Ogólnie bu ha ha ha, ale z tym kawałeczkiem to żeś pojechał, nie posądzała bym Cię o zakładanie dwukolorowej kosteczki, no jedno kolorowej to się jeszcze rozumie, bądź że Służba w Twym zamku to robi ale TY? Eeee nie wierzę
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

Spokojnie mamy dostęp do grepolis w każdej chwili :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Try Hard

Na sparcie dość szybko znikneliście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

Może dlatego że tam nie gramy :O Pozdro 500
 

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

[ciach]

BTW: R.I.P. 0/1000, Prezentacja nieciekawa, logo - nieciekawe, napisy - nieczytelne, wiek założycieli - szkoda słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Try Hard

Grafika fajna, świeci się i takie tam, dużymi literami napisane kto jest kto.
Co do wymagania opisu "Swojej skromnej osoby jaką jest" - to faktycznie, mocno ograniczyliście sobie grono Pretendentów, gdyż większość naprawdę dobrych graczy to chyba nie są specjalnie skromne osoby..
I takie ogólne przemyślenie - zupełnie nie rozumiem, dlaczego 90% sojuszy eksponuje w profilach czy prezentacjach, że jednym z głównych wymagań jest "kultura w słownictwie", czy " poprawne posługiwanie się językiem polskim", itd. Przecież to po pierwsze - w grze nie ma znaczenia, a po drugie sojusz który wywala dobrego gracza, bo wali orty albo czasami przeklnie jest bez sensu, nie mówiąc o tym, że po prostu nikt takich rzeczy nie robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

Temat ten służy do oceny prezentacji, a nie osobistych potyczek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Try Hard

8,5/10 Wykonane perfekcyjnie, ale obrazek ognia i wody wszystko psuje :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry