[Ulepszenie] Tryb ciemny

Czy jesteś za dodaniem obsługi trybu ciemnego przez grę?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętnie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Przychodzę na forum z propozycją dodania do gry obsługi trybu ciemnego. Jest to funkcjonalność z której korzysta coraz więcej aplikacji i stron. Obecnie gra nie wygląda zbyt przyjemnie jeśli korzysta się z wymuszania tego trybu i trzeba go wyłączyć podczas korzystania z niej, ponieważ powstaje wiele białych pól przez co zarówno wersja przeglądarkowa jak i aplikacja hybrydowa staje się nieczytelna.
 
Również jestem za. Bardzo przydatna opcja.
W dawnych czasach wszystkie aplikacje działały na czarnym tle
, potem pojawiły się aplikacje biurowe które imitowały kartkę papieru która przecież jest biała
i nasze oczy zostały zbombardowane białym światłem co jest bardzo nieprzyjemne szczególnie wieczorem.

... a chodzi Ci w grze czy tu na forum?
Jeżeli w grze to jest tam coś takiego jak "grafika nocna" która jest w bonusie nocnym aktywna (można wyłączyć w opcjach).
Jeżeli chodzi Ci o forum to raczej wątpię aby ktoś się "pofatygował".
Jedynym wyjściem jakie widzę jest poproszenie "skrypciarzy" (modyfikujących grę) aby takie coś wprowadzili.
Mogą oni takie coś zrobić nie tylko dla grepo i tego forum ale także dla innych witryn internetowych w których opcji ciemnego motywu nie ma.
 
Również jestem za. Bardzo przydatna opcja.
W dawnych czasach wszystkie aplikacje działały na czarnym tle
, potem pojawiły się aplikacje biurowe które imitowały kartkę papieru która przecież jest biała
i nasze oczy zostały zbombardowane białym światłem co jest bardzo nieprzyjemne szczególnie wieczorem.

... a chodzi Ci w grze czy tu na forum?
Jeżeli w grze to jest tam coś takiego jak "grafika nocna" która jest w bonusie nocnym aktywna (można wyłączyć w opcjach).
Jeżeli chodzi Ci o forum to raczej wątpię aby ktoś się "pofatygował".
Jedynym wyjściem jakie widzę jest poproszenie "skrypciarzy" (modyfikujących grę) aby takie coś wprowadzili.
Mogą oni takie coś zrobić nie tylko dla grepo i tego forum ale także dla innych witryn internetowych w których opcji ciemnego motywu nie ma.
Napisałem o grze na forum też można by coś takiego dodać, ale mój zamysł jest obecnie stricte o grze na forum nie jest to aż takie konieczne. Co do grafiki to nie rozwiąże problemu. Polecam odpalić tryb nocny i zobaczysz w czym jest problem ;) obecnie lepiej jest w nocy bez niż z.
 
no i żeby jeszcze tryb nocny dało się włączyć przed nastąpieniem bonusu nocnego lub przez cały dzień.
okok.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry