trzecie pod forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12856
  • Data rozpoczęcia

Trzecie pod forum

  • Tak

    Głosy: 5 31,3%
  • Nie

    Głosy: 11 68,8%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser12856

Guest
Proponuję aby była możliwość stworzenia trzecie pod forum dla już stałych, członków sojuszu całkowicie niedostępną dla nowicjuszy, dla nich ma być FAQ , Zasady, Przywitaj się, Karczma
Jest możliwość ukryć wybrane fora i udostępnić je wybranym członkom sojuszu, ale to troche za mało
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

POmysł bardzo nie sympatyczny.Jestem a mile Cie zaskoczę na Nie !!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

a ja jestem na tak.
Czasem jest tak, że jak sojusz jest duży to istnieje problem, że czasem członkowie odchodzą nawet do sojuszy przeciwnych.
Jak na forum omawiane są ataki synchroniczne na konkretne cele to dobrze aby nie wszyscy z sojuszu o tym wiedzieli.

ps. nowicjusz ZAWSZE (oczywiście po upływie 24 godzin od wstąpienia do sojuszu) powinien mieć możliwość prosić o pomoc i dlatego robi się taką zakładkę :)
 

DeletedUser12856

Guest
Odp: trzecie pod forum

dokładnie o to mi chodziło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

ps. nowicjusz ZAWSZE (oczywiście po upływie 24 godzin od wstąpienia do sojuszu) powinien mieć możliwość prosić o pomoc i dlatego robi się taką zakładkę
]
No to jest taka zakładka chyba

Jesli nie ma to macie nie powiem jaki sojusz.Pomysl bez sensu. ;P
 

DeletedUser12856

Guest
Odp: trzecie pod forum

owszem mamy i to jest drugie pod forum, a ja proponuje stworzyć trzecie pod forum,
podział wyglądał by tak:nowicjusze widzą kilka zakładek, stali członkowie widzą wszystko, liderzy też widzą wszystko i dodatkowo zakładki przeznaczone tylko dla rady sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

Ja to rozumiem i nadal sadzę że wystarczy tak jak jest.Ale jesli większość bedzie chciała to pomoge im. ;P
 

DeletedUser12856

Guest
Odp: trzecie pod forum

to rozwiązałoby problem ze szpiegami w sojuszu, nie sądzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

A skad wiesz że u was nie ma Kreta? Nawet nie z nowych graczy. ;) On się na pewno nie ujawni nie jest głupi. ;P
 

DeletedUser12856

Guest
Odp: trzecie pod forum

pisząc "stali członkowie sojuszu" miałam na myśli ludzi z którymi gram od bardzo dawna na różnych światach, więc mamy do siebie zaufanie, owszem zawsze może się zdarzyć że będziemy mieli kreta, dlatego przedstawiam swój pomysł aby było łatwiej wykluczyć taką możliwość w przyszłości
 

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

Ok,powiedzmy że mnie nie przekonałaś,chce zobaczyć zdanie może jakiegoś moderatora na ten temat. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: trzecie pod forum

No, moderatorem nie jestem, ale się wypowiem ;) Pomysł bez sensu, nie raz ten "Nowicjusz" pomoże w akcji więcej niż "stały członek". Jest możliwość dania ukrytej zakładki dla rady i to wystarcza, skoro to jest forum, to niech już będzie dla każdego, a co do kreta to fajnie go po dwóch dniach wykurzyć i podbić ;)

Oczywiście głos na NIE
 

DeletedUser77

Guest
Odp: trzecie pod forum

Jak by miało się pokazywać po pewnym czasie to i tak to by nic nie zmieniło dla kreta. Kret nigdy nie wyda się zaraz po dojściu do sojuszu.
Zazwyczaj siedzi tam i węszy do czasu aż go nie wykryją co nie jest takie łatwe. Więc gdyby pobył w sojuszu nawet ten tydzień to i tak by ta zakładka na nic się nie zdała bo by ją zobaczył. Jak dla mnie pomysł odpada i jestem na NIE.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: trzecie pod forum

Nie ma potrzeby wprowadzania trzeciego podforum bo nic to nie zmieni. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry