[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26320

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

9 odcinki zawsze były mocne. Wyjątkiem jest 5 sezon, gdzie 9 odcinek jak i cała seria były do bani.

Prawda. Sezon 1 - śmierć Neda. Sezon 2 - Obl. Król. Przystanii. Sezon 3 - Krwawe Gody. Sezon 4 - Pojedynek Góry z Oberynem. O ile dobrze pamiętam wszystko to 9 odc. :)
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Odcinek dość przewidywalny ale jak dla mnie genialnie zrealizowany, bez wstydu można by go puszczać w kinie jako film a nie serial. Praca kamery w ujęciach bitwy była majstersztykiem, uśmiech Sansy i sposób na Ramsaya tez niczego sobie :D
Wkurzające trochę, że zaczyna się z tego robić taki typowy amerykański scenariusz ale wciąż liczę, że GoT tak banalnie się nie skończy ;p
A jeszcze bardziej wkurzające, że Rheon zakończył karierę w Grze- jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów w niej :/
 

DeletedUser17153

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Od 5 sezonu poszło to bardzo w stronę Hollywoodu. W tym się trochę z tym polepszyło, ale jak już pewnie większość z Was zauważyła 6 sezon jest jedynie na motywach sagi Georga R.R. Martina.

Co do ostatniego odcinka to zawiódł mnie bardzo Jan Śnieg. Ruszył mając mniejszą armię... Dał się sprowokować. Ale to już jest chyba w genach Starków, że robią wszystko pod siebie, nie licząc się z konsekwencjami, mając głęboko w poważaniu tych co im zaufali.

Szkoda Ramseya. Postać top 2 zaraz po Joffreyu.
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No to GoT wróciła na właściwe tory co?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser19009

Guest
już za niedługo premiera 7 sezonu twd :D

jak obstawiacie kto zginie ? :D
 
Do góry