[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Skończyły sie sezony Arrowa i Flasha, zna ktoś jakiś serial zastępczy, na czas aż zrobią kolejne sezony ? :)
Próbowałem z The 100 ale przeczytalem niechcący pare spoilerów i jakoś nie chce mi sie oglądać dalej :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Nie znam się, ale wiem, że ostatni odcinek s4 tego, co ja oglądam... WoW
Po prostu MASAKRA!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

TheKkok2
Aktualnie chyba nie ma nic podobnego...chyba, że od konkurencji chcesz, to możesz Daredevila sobie obejrzeć :) A już niedługo będzie ogromny wysyp tych seriali, bo kręcą ich trochę :p

Londi

Przecież to wyszukiwanie nie jest trudne :p Wrzuć sobie na tej stronce, którą Ci podesłałem w wyszukiwarkę tytuł z dopiskiem "season 5" i powinno Ci znaleźć :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Heheh znalazłam o dziwo;D
Już troszkę obejrzałam i fakt, że coraz bardziej zakręcone jest to wszystko:D Niedługo przejdzie na SF ten serial:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jak dla mnie, to ta teoria od dawna ma wielu zwolenników. Już przy okazji pierwszego sezonu słyszałem tak wiele teorii s-f na temat PLL, że to było aż dziwne, bo wtedy akcja toczyła się w dość normalny sposób...natomiast z każdym sezonem te przewidywania są coraz bardziej prawdopodobne.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Zobaczymy czym nas zaskoczą, ale m yślę, że jak to zejdzie na SF, to już chyba zaprzestanę oglądanie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rany... Jesus.... przedostatni odcinek o_O
Normalnie szok! Aż boję się ostatniego
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No właśnie ;/ Byłam w trakcie jednego serialu, a teraz nigdzie go nie mogę znaleźć ;/
Chodzi mi o Heartland z lektorem. Może ktoś wie gdzie to znaleźć?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Kochani, przypomnę tylko, że ściąganie/udostępnianie filmów nie jest do końca zgodne z prawem, więc proszę, byście nie wrzucali w tym temacie linków do stron, na których można pobrać filmy czy seriale lub obejrzeć je online :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Mój ulubiony serial .... hmmm ciężko stwierdzić :) Jeżeli można serialem nazwać "Skarby III Rzeszy" to wybieram to !
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Nie znam tego heh:D I po tytule chyba nie chcę poznać:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hehe, serial hsitoryczny :) Oglądam, gdyż dla mnie jest meeega ciekawy :) Ale wynika to z moich zainteresowań :)
 
Odp: Twój ulubiony serial

Skończyły sie sezony Arrowa i Flasha, zna ktoś jakiś serial zastępczy, na czas aż zrobią kolejne sezony ? :)
Próbowałem z The 100 ale przeczytalem niechcący pare spoilerów i jakoś nie chce mi sie oglądać dalej :p

Skończyły sie sezony Arrowa i Flasha, zna ktoś jakiś serial zastępczy, na czas aż zrobią kolejne sezony ? :)
Próbowałem z The 100 ale przeczytalem niechcący pare spoilerów i jakoś nie chce mi sie oglądać dalej :p

Beker Ci podrzucił fajny oglądnąłem od razu jak wyszedł.
Tzn. Daredevil - przebojowy nie jest ,ale na pewno nie nudniejszy niż 3 sezon Arrowa.
No i nie trzeba czekać na odcinki tylko wszystkie wyszły hurtowo.
Po skończeniu Arrowa i Flesha ruszyłem z Supernatural jak na razie 8 sezon klimat inny ,ale serial w sam sobie genialny masę zwrotów akcji i nie zwalnia tempa.
W dodatku w jednym sezonie gra pani adwokat z Arrow:)
W 2016 ma wyjść serial z Atomem (Arrow) , Ronniem(Flash) i Black Cannary, która podobno ma zagrać Sara jak nie mam pojęcia ,ale chyba warto będzie oglądać.Tytuł "Legend of Tomorrow" jakby ktoś szukał tego za rok.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Kochani, przypomnę tylko, że ściąganie/udostępnianie filmów nie jest do końca zgodne z prawem, więc proszę, byście nie wrzucali w tym temacie linków do stron, na których można pobrać filmy czy seriale lub obejrzeć je online :)

Każdy chyba to rozumie i myślę, że nie trzeba powtarzać :)

A co do seriala, to juz mam! Dobry duszek pewien podał mi stronkę i mogę oglądać! <3
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

w sumie to nie serial, ale wieczorem lubię sobie na to popatrzeć :rolleyes:

world.gif
Zobacz, jak Ziemia wygląda z kosmosu. Na żywo!
world.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Supernatural ma swój klimat i trzyma w napięciu, jednak z sezonu na sezon jest coraz słabiej, a serial powstaje, co by jeszcze wyciągnąć z tego więcej pieniędzy. Przerobili już wszystko, czasami z wielu stron i ciągną to nadal wymyślając coraz większe absurdy. A ten ostatni, dziesiąty sezon to już w ogóle słaby...a zakończenie z innej planety. Może to i trzyma w napięciu, ale jakoś nie mam już takiego ciśnienia na oglądanie jak przy pierwszych sezonach...często czekam na kilka odcinków i dopiero wtedy sobie oglądam.

Z takich seriali, typu Flash/Arrow pojawił się jakiś czas temu serial Powers, który jednak zupełnie do mnie nie trafił i obejrzałem ledwie dwa odcinki. Do tego mieliśmy premierę pilota Supergirl, który wyciekł do netu, jednak jak ktoś nie chce czekać dość długo na kolejne odcinki, to niech poczeka do premiery...a ta dopiero w listopadzie
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
. Do tego wszystkiego jeszcze doliczyć można Constantine, który jednak nie przypadł ludziom do gustu i został skasowany po pierwszym sezonie...

Jak chcemy się trzymać motywów komiksowych, to mamy jeszcze przecież Gotham i jak dla mnie małą perełkę w postaci iZombie. Tiaa...ja, wielki antyfan wszelkiego co z zombie związane, po raz pierwszy w życiu trafiłem na coś godnego uwagi w tym temacie :D Mamy także Agents of S.H.I.E.L.D. i Agent Carter podobnie jak Daredevil od Marvela.


Do tego niedługo premiery wspomnianego już Legends of Tomorrow i Teen Titans od DC plus kilka innych od Marvela. Jest w czym wybierać :)



PS: A tak z innej beczki. Oglądał ktoś może już Aquarius? Tematyka zapowiada się ciekawie, cały sezon wyciekł do sieci i zastanawiam się, czy warto:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

hehehehe, to mnie rozbawiło:D
[spr]
3643426.jpg
[/spr]
Chyba muszę wziąć się za obejrzenie 4 i 5 sezonu solo:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry