[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Jeden z lepszych seriali ostatnimi czasy...jednak, żeby do niego przysiąść, to trzeba troszkę wysilić głowę i przez to nie każdemu się spodoba.

W tak genialny sposób pokazuje dewastujący wpływ polityki na ludzi z jakimiś zasadami moralnymi, że naprawdę zachwyciłem się już od samego początku. A to jak gra Kevin S. w tym serialu - poezja. Ale rację masz, to nie jest serial gdzie przychodzisz, oglądasz, wychodzisz. Wskazana jest refleksja na temat tego co się dzieje, a i klimat jest stosunkowo mroczny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

A powiesz dlaczego?
Ja oglądam po raz drugi Housa, ale niedługo kończe i chciałabym miec jakąs alternatywę :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Revenge całkiem sympatycznie się ogląda. Tylko jak dla mnie był to serial na jeden sezon, góra dwa...ale to maksimum już naciągnięte do granic możliwości. A oni to ciągną i ciągną...akcja już miała tyle zwrotów, że pogubić się można, a niektóre wątki są tak nieprawdopodobne, że aż śmieszne.

Obejrzeć można, ale można dać sobie spokój w trakcie oglądania...ja tam oglądam nadal, ale to raczej wina uzależniania od seriali, a nie tego serialu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

A jaki serial poleciłbyś aby uzalezniła sie od niego tak jak od TWD?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ja sadze, ze TWD jest dla mnie srednie. Dalbym 3/5 ze wzgledu na te zombiaki. Dobra, a ja bardzo bardzo bardzo kocham Totalna Porazke! Leci w CN (Cartoon Network) od pon-pt o godzinie 18:00
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Zgadzam się naprawdę świetny.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

A jaki serial poleciłbyś aby uzalezniła sie od niego tak jak od TWD?

Sorry, za brak odpowiedzi wczoraj, ale na mecz pojechałem i nawet tu nie zaglądałem do chwili obecnej...

Co do seriali, to w sumie wszystko zależy od tego, co kto lubi. Trafić w czyjeś gusta, to trudna sztuka, tym bardziej, jak jesteś uzależniona od TWD, którego ja nie znoszę i staram się oglądać jakoś odcinek na miesiąc (wszystko przez to, że obejrzałem pierwszy odcinek, a jestem tak uzależniony od seriali, że jak obejrzę pierwszy odcinek, to muszę skończyć cały serial...a tytułów nie skończonych przeze mnie można policzyć na palcach jednej ręki, na jakieś 300 tytułów które widziałem), co by dociągnąć jakoś do końca, a właśnie zaczynam drugi sezon (pierwszy odcinek widziałem z premierą i tak jakoś to leci od tego czasu bardzo wolno).

Napisz, czego byś oczekiwała po serialu, a postaram się coś dopasować...tylko mam nadzieję, że nie będą to zombiaki:) Z takich postapokaliptycznych seriali tylko jeden mi się spodobał jakiś czas temu i od tego czasu posucha w temacie. Więc mam nadzieję, że coś będę mógł Ci polecić:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Losta, to może dwa sezony da się obejrzeć, bo były na prawdę niezłe...reszta, to padaka totalna, a samo zakończenie serialu bardziej komiczne być nie mogło:/

Gra o Tron dla lubiących klimat daje radę...w sumie ciężko zrobić słaby serial na podstawie takiej sagi:)

Pamiętników nie oglądam i pewnie nie obejrzę, bo to już w ogóle dla mnie patologia:)
 

DeletedUser22127

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Gra O Tron sezon 4 polecam serial wbija w fotel :)
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No cóż osobiście wolę Anime niż zwykłe seriale, ale oczywiście są też takie które chętnie oglądam;)

Komedie: Jak poznałem waszą matkę- bardzo sympatyczna komedia, polecam każdemu:p
Apokalipsa: Walking Dead -fajny serial, przyjemnie się ogląda;)
Zagadki/medycyna: Dr House - nie wiem czemu, ale lubię oglądać;P
Polskie telenowele: Pierwsza Miłość - też nie wiem dlaczego, ale lubię czasami obejrzeć, nie jestem jakimś ogromnym fanem, ale jedna z lepszych telenoweli jakie oglądałem;P


Hmmm jak sobie przypomnę jakieś tytuły to podam;P Aktualnie zbytnio TV nie oglądam, a nie czuję potrzeby oglądać jakiegoś serialu Online;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ja tam w sumie telewizji nie oglądam...no chyba, że mecz leci:) A seriale, to jedynie w internecie można oglądać, bo zanim coś się pojawi w telewizji, to wieczność mija. A w przypadku niektórych tytułów, to pewnie nigdy się w tej polskiej telewizji nie pokażą.


PS: Tak jak w przypadku wielu seriali ostatnio wszyscy muszą się martwić o nowy sezon, tak TBBT dostało właśnie zamówienie na trzy nowe sezony:) Nic tylko się cieszyć:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ooo...nie ma to jak ktoś znający się na klasyce
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Zombie-fani nasz kochana mała psychopatka nie żyje, jak się z tym czujecie:C ?
 
Do góry