[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Macie jakiś ulubiony serial, na którego premierę odcinku czekacie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Czekam na premiere odcinka The Walking Dead.

A inny mój ulubiony Serial to Lost
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

No ja zazwyczaj seriali nie oglądam bo mnie nudzą, nie są ciekawe. Oczywiście z pewnymi wyjątkami które oglądam/oglądałem takimi jak:
Gra o tron (oglądałem wszystkie odcinki 1,2,3 sezon, teraz czekam na 4 sezon który ma być w przyszłym roku )
Świat według kiepski (dla rozrywki można czasami obejrzeć ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Gra o Tron jest świetna :D Zabierałam się do niej baardzo długo, zdobywałam ją ze trzy razy, ale albo nie działała, albo odstraszało mnie pierwsze 10 minut. Gdy w końcu się zawzięłam, obejrzałam 3 sezony w ciągu 3 dni :D
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Twój ulubiony serial

Shaniu podziwiam i zazdroszczę, to musiał być wyczyn czasowy :)
Ja marzę o tym, by móc kiedyś wmontować się w jakiś dobry serial tak na poważnie.
Obecnie mogę polecić IT CROWD. Nie jest nowością, ale dla tych, którzy lubią się pośmiać - rewelacja!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Shaniu podziwiam i zazdroszczę, to musiał być wyczyn czasowy :)
Ja marzę o tym, by móc kiedyś wmontować się w jakiś dobry serial tak na poważnie.
Obecnie mogę polecić IT CROWD. Nie jest nowością, ale dla tych, którzy lubią się pośmiać - rewelacja!

Ja od wielu lat uwielbiam dwa seriale - Kochane Kłopoty i Chirurdzy, ten pierwszy pamiętam, że oglądałam jeszcze w podstawówce :D I co najmniej raz w roku oglądam wszystkie sezony, znam na pamięć, ale nie mogę się uwolnić :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ja obecnie w zasadzie nie oglądam nic, natomiast jeżeli chodzi o moje ulubione seriale, to są to Przyjaciele, zawsze chętnie oglądam jak jest w telewizji akurat, a ostatnio zaczęli znowu to puszczać. Poza tym kiedyś lubiłem Lostów i Prison Break, aczkolwiek żadnego z nich nigdy nie obejrzałem do końca :D. Ale zamierzam się kiedyś zmobilizować i to nadrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ja w Tv ogladam tylko mecze, ale jesli serial to tylko Pingwiny z Madagaskaru:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Gra o Tron... to trzeba przeczytać :D Właściwie teraz mógłbym Wam powiedzieć jak się skończy... ale wiem jak to denerwuje dlatego nie powiem :D
A mój nowy ulubiony serial to... "Pamiętniki Wampirów" :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Gra o Tron... to trzeba przeczytać :D Właściwie teraz mógłbym Wam powiedzieć jak się skończy... ale wiem jak to denerwuje dlatego nie powiem :D
A mój nowy ulubiony serial to... "Pamiętniki Wampirów" :D

Akurat jestem w trakcie książkowej "Gry o Tron", polecam gorąco audiobooka - czytany przez rożnych aktorów, z muzyką i odgłosami, miodzio :)

Hrywi, "Pamiętniki Wampirów", serio? :D Co w tym serialu jest fajnego? Podobny klimat do zmierzchu? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Hrywi, "Pamiętniki Wampirów", serio? :D Co w tym serialu jest fajnego? Podobny klimat do zmierzchu? :D

No ba :D Połowa pierwszego sezonu - dotąd dobrnąłem :D I nigdy więcej nie przyjmę poleceń co do serialu od fanów wampirów :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Czekam na premiemiere odcinku The Walking Dead.

A inny mój ulubiony Serial to Lost

Ojej! Ja też uwielbiam The Walking Dead:) Następny sezon dopiero 1 października:( Jestem ciekawa jak potoczą się ich losy, czy dalej będa mieszkać mieszkać w więzieniu? Może zrobią z niego swój dom? Swoja twierdzę? A może przeniosą się gdzie indziej? Jestem taka ciekawa! Jak myślisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Gra o Tron... to trzeba przeczytać :D Właściwie teraz mógłbym Wam powiedzieć jak się skończy... ale wiem jak to denerwuje dlatego nie powiem :D
Książka jest najlepsza. Jak się kończy - tego nie wiadomo, bo cała seria kończy się na tańcu (w tej chwili)... a będą jeszcze dwa tomy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Skąd się wziął Twój nick serapisie? :D Wiesz, że ierwotnie byłeś bogiem egipskim? :D
Owszem, nie wiadomo, ale taniec ze smokami 2 ma swoje zakończenie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ojej! Ja też uwielbiam The Walking Dead:) Następny sezon dopiero 1 października:( Jestem ciekawa jak potoczą się ich losy, czy dalej będa mieszkać mieszkać w więzieniu? Może zrobią z niego swój dom? Swoja twierdzę? A może przeniosą się gdzie indziej? Jestem taka ciekawa! Jak myślisz?

Mi sie zdaje że zostaną ale jakby sie mieli przenieść to do tego miasteczka Woodbury.

Nie nawidze Gubernatora. Szkoda że Meryl nie żyje :/
Chciałbym żeby tego bachora Carla zeżarł jakiś zombie bo to przez niego Dale Zginął :(

Najbardziej Lubie Daryla, Glenna, Tą Murzynke i Hershela.

Z tych co nie żyją to lubie Dale'a i Meryla.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

House, na dobre i na złe, ostry dyżur

ogólnie to lubię medyczne :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twój ulubiony serial

Ale i tak nic nie przebije Trudnych Spraw, Ukrytej Prawdy, Dlaczego ja i Pamiętników z wakacji ;P
 
Do góry