Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Która praca powinna wygrać?

  • Praca numer 1

    Głosy: 9 42,9%
  • Praca numer 2

    Głosy: 8 38,1%
  • Praca numer 3

    Głosy: 2 9,5%
  • Praca numer 4

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ankieta Twórczego Tworzenia na Zamówienie :)

Praca numer 1:
Bez nazwy.png

Praca numer 2:
Godss.jpg

Praca numer 3:
mafy(1).png

Praca numer 4:
15qwa3n.jpg

Macie TRZY DNI!

Czas start! :)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Dwójeczka piękna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Wszystkie prace są bardzo fajne, ale najbardziej do gustu przypadła mi praca numer 1 więc na nią oddałam swój głos :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Jedyneczka ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Moim zdaniem wszystkie są słabe i wogóle nie przypominają bogów greckich... 1 jest chyba najlepsza z nich ale ten hades ma dziwne te widły:rolleyes: wyglądają jak zwykly patyk
Mala uwaga do pracy numer 4
Piąty bóg przypomina bardziej Aresa niż hadesa , jeszcze ten miecz... ares dla mnie na 100%
Ale głos na 1 i hadesa z patykiem!:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

głos na 3 :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Wszystkie prace bardzo mi się podobają, ale zagłosowałam na nr 3 :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Szkoda, że nie wziąłem udziału, bo nie ma wysokiego poziomu prac. Najlepsza jest 2.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Moim zdaniem wszystkie są słabe i wogóle nie przypominają bogów greckich... 1 jest chyba najlepsza z nich ale ten hades ma dziwne te widły:rolleyes: wyglądają jak zwykly patyk
Mala uwaga do pracy numer 4
Piąty bóg przypomina bardziej Aresa niż hadesa , jeszcze ten miecz... ares dla mnie na 100%
Ale głos na 1 i hadesa z patykiem!:D

Dlaczego zamiast czepiania się sam nei zrobisz czegoś lepszego, skoro uważasz, że te prace są do ncizego?

Mój głos na 1.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

patyk ma po części trochę racji,wszystkie przedstawione tutaj prace mają tyle z grafiki co nic,ponieważ wszystkie są jedynie posklejane :p No najwyżej kilka ustawień krycia i machania pędzlem.
A z drugiej strony nikt chyba tutaj nie robi coś poważniejszego to też dziwne żeby coś od kogoś oczekiwać,to czysta zabawa.

Głos oddaję na nr.1
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Głos na 4 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Głos na nr 2, wygląda fajnie ; D
Na numerze 1 prawie nic nie widać, jest troszkę namazane piorunów i gałęzi, ale to moje zdanie ;)
nr 3 i 4, trochę mało pracy włożonej, ale jeśli to pierwsze prace twórców to życzę powodzenia :p
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Głos na nr 2, wygląda fajnie ; D
Na numerze 1 prawie nic nie widać, jest troszkę namazane piorunów i gałęzi, ale to moje zdanie ;)
nr 3 i 4, trochę mało pracy włożonej, ale jeśli to pierwsze prace twórców to życzę powodzenia :p

Nie zgodzę się z tobą.Praca nr2 to jakaś katastrofa!Hera i Atena wyglądają jak nastolatki a Zeus jest tak pogrubiony że bardziej przypomina grubasa niż pakera na jakiego wygląda na innych obrazach.Hades na tym banerze niczym nie przypomina Hadesa po za tym że ma brodę.A Posejdon to już w ogóle nie przypomina tego prawdziwego Posejdona!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Tak jak napisał DarthSid, to tylko zabawa, nie jesteśmy na profesjonalnym forum graficznym :p Zachęcamy jednak do wzięcia udziału w kolejnych edycjach TTnZ - będziecie mieć okazję, by pokazać swoje zdolności :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Nie zgodzę się z tobą.Praca nr2 to jakaś katastrofa!Hera i Atena wyglądają jak nastolatki a Zeus jest tak pogrubiony że bardziej przypomina grubasa niż pakera na jakiego wygląda na innych obrazach.Hades na tym banerze niczym nie przypomina Hadesa po za tym że ma brodę.A Posejdon to już w ogóle nie przypomina tego prawdziwego Posejdona!

Bogowie greccy nie starzeli się więc nie widzę problemu ; ) Wyglądają fajnie, to nie znaczy że są zrobione bardzo dobrze, z wszystkich 4.. numer 2 najbardziej przypadł mi do gustu, jeśli masz inne zdanie, proszę bardzo ;D
// praca numer 4 też nie jest zła, ale ponieważ banery miały określoną wielkość, dość małą, wstawianie całych postaci nie było raczej dobrym pomysłem, dużo lepiej wyglądają same głowy (nr2) lub głowa+tułów (nr1)
 

DeletedUser25079

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Oddałem głos na pracę numer 1. :) ale przy okazji chciałbym zapytać, bo nie ukrywam, że bardzo interesuje mnie odpowiedź..

A Posejdon to już w ogóle nie przypomina tego prawdziwego Posejdona!

jak wygląda Twoim zdaniem prawdziwy Posejdon ? Pomijając fakt, że ciężko byłoby zobaczyć prawdziwą postać z greckiej mitologii, no chyba, że pod wpływem jakichś odurzających środków. :D a może mamy tutaj na forum kolege, któremu jednak ukazują się bogowie. :D bo moim skromnym zdaniem każdy ma swoją wizję danych postaci. :D dla jednych bogowie są starzy, z brodami, z mięśniami jak kulturysta, a dla innych są młodzi, ze szczupłą sylwetką. :D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Wy się spieracie, że któryś nie przypomina boga z grepo, ale też nigdzie nie macie napisane, że tu muszą być bogowie, którzy są w grepo :D
Równie dobrze któryś mógłby być z mitologii nordyckiej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry