Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Która praca powinna wygrać?

  • Praca numer 1

    Głosy: 9 42,9%
  • Praca numer 2

    Głosy: 8 38,1%
  • Praca numer 3

    Głosy: 2 9,5%
  • Praca numer 4

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Popatrzyłem troszkę w zdjęcia koleszki google i znalazłem obrazek 'Hery' z pracy numer 4 na stronie:
https://www.pinterest.com/pin/298293175292225799/
Gdzie praca została nadesłana około rok temu.
Szukając głębiej znalazłem tą samą pracę z roku 2012 na stronie:
http://club.ados.fr/assita-k/mythology-153361/photo/hera-3405573.html#photo_3405573
- Praca nie może być plagiatem, musi być zrobiona przez osobę, która ją wysyła.
Teraz nasuwa się pytanie czy ta postać 'Hery' z przed 3 (lub więcej) lat została zrobiona przez tego samego autora ;D

Chyba że źle rozumiem i nawet jedna kropeczka dodana do innej pracy już robi z dodawcy kropeczki autora, oświeci mnie ktoś ? hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Praca nr 3 to moim zdaniem jest w ogóle nie na temat.Baner miał przedstawiać bogów,natomiast praca nr3 przedstawia boga.
Na banerze jest przedstawiony bóg? - jest więc w czym problem :) wszystkie prace są na tym samym poziomie więc trudno wybrać najlepszą w 3 myślę że włożono więcej pracy niż w 1 na którą głosujecie.

Hera i Atena wyglądają jak nastolatki
bogowie podobno się nie starzeją chyba że to są wyjątki :D

Wy się spieracie, że któryś nie przypomina boga z grepo, ale też nigdzie nie macie napisane, że tu muszą być bogowie, którzy są w grepo :D
Równie dobrze któryś mógłby być z mitologii nordyckiej ;)

Zgadzam się, jest wyraźnie napisane "bogowie mitologiczni" nie tylko bogowie grepolis i greccy, mogą to być również bogowie z mitologi nordyckiej jak napisała maja lub celtyckiej czy słowiańskiej :)

Teraz nasuwa się pytanie czy ta postać 'Hery' z przed 3 (lub więcej) lat została zrobiona przez tego samego autora ;D

Chyba że źle rozumiem i nawet jedna kropeczka dodana do innej pracy już robi z dodawcy kropeczki autora, oświeci mnie ktoś ? hehe

Chodzi Ci o to że w banerze zostały użyte grafiki innych autorów? Zgłaszając swój baner można w nim wykorzystać grafiki z google czy innych stron.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Chodzi Ci o to że w banerze zostały użyte grafiki innych autorów? Zgłaszając swój baner można w nim wykorzystać grafiki z google czy innych stron.

Czyli jeśli by ktoś poprosił profesjonalnego grafika o baner a potem tylko dodał np.: półprzeźroczysty napis typu BOGOWIE itp. to też zostałby zakwalifikowany? Bo w tej pracy nr4 wszystkie grafiki są skopiowane od koleszki googla i tylko wstawione w ramki i dodany napis...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Czyli jeśli by ktoś poprosił profesjonalnego grafika o baner a potem tylko dodał np.: półprzeźroczysty napis typu BOGOWIE itp. to też zostałby zakwalifikowany? Bo w tej pracy nr4 wszystkie grafiki są skopiowane od koleszki googla i tylko wstawione w ramki i dodany napis...
To nie jest konkurs, w którym startują profesjonalni graficy, grunt, że ktoś postarał się i zrobił pracę. Ciekawi mnie czy któras praca jest Twoja ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Ciekawe ;D na swoją nie mogę zagłosować, więc numer 2 nie jest mój, numer jeden i cztery krytykuję więc został 3. Nie niema mojej pracy, nie miałem czasu, w sumie teraz też nie mam, ale intrygi zwiększają czas ;P
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Dlaczego zamiast czepiania się sam nei zrobisz czegoś lepszego, skoro uważasz, że te prace są do ncizego?
wyraziłem jedynie swoją opinię a ty od razu musiałas skomentowac :)
Nie udziele odpowiedzi w tym temacie ponieważ nie jest od przeznaczony to takich celów:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

WYNIKI

1_miejsce_N.png


300 sztuk złota + ranga
mistrztworczosci.png

[profil]krystimus[/profil] oraz praca numer 1





Zwycięzcę proszę o kontakt w wiadomości prywatnej do [profil]Shannqa[/profil]
A także o kontakt zwycięzcy z [profil]Elastynka[/profil] w celu podania następnego zamówienia :)
Do usłyszenia we wrześniu! Achoj!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Gratulacje dla zwycięzcy :)
I oczywiście zapraszamy do dalszego tagowania by szkolić swoje umiejętności jako tager.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Również gratuluję zwycięzcy;)
 

DeletedUser20660

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie CZERWIEC 2015 - ANKIETA

Brawo dla wszystkich uczestników
smiley_emoticons_bravo2.gif

Prace bardzo fajne i już czekam na kolejne odsłony tego wątku
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry