Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Która praca powinna wygrać?

  • Praca nr 1

    Głosy: 7 50,0%
  • Praca nr 2

    Głosy: 7 50,0%

  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser22282

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Zwierzątko:p nie wiem nie chce tu spamowac
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Numer 1 hehe zabawnie wyglada
 

DeletedUser14995

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Praca Nr 2...:)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

1 wygląda zbyt dziecinnie dlatego głosuję na nr 2:)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Zwierzątko:p nie wiem nie chce tu spamowac
To nie jest zwierzątko, gdyby było to by wyglądało jak zwierzątko. Tak na moje oko to jest taki obraz FO. Wiele rzeczy jest dość podobnych. Chociaż może żebyście nie musieli się zbyt wysilać to kilka opiszę :D . Pierwsze, proste do domyślenia się kot jest brązowy ponieważ tło na FO też jest brązowe. Oczy "kota" są zielone tak jak nicki modków wokół nich i w środku czarny kolorek aby przedstawić jak to pochłania ich ciemnota. Dalej nos jest malusi i różowo-czerwony tak samo jak z Olimpiuszami. Czarne uszka - osoby z padniętego GT.Tło stanowi kolor Kapłanów i Herosów (z teamu) znajduje się on poza konturem kota bo oni też są raczej poza FO.Jak na razie wszystko proste, więc dalej dlaczego tłem są też kosmiczne gwiazdki? Są one ponieważ tak jak w kosmosie i na FO panuje wieelki chaos. Jasny pasek nad oczami jest nadzieją, która jeszcze jest dla Grepo, Fo i GT. Ciemna obwódka całego obrazka przedstawia wszechobecne tutaj zło. Jeśli któryś element pominęłam możecie sami się domyśleć co on przedstawia lub zapytać.



PS. mój głos na drugą pracke ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Zostało niecałe 8 godzin do zakończenia ankiety, ostatnia szansa, by wziąć udział w głosowaniu! :)

Praca numer 2 jest świetna i pięknie dopracowana, ale mój głos idzie na pracę nr 1 - po prostu mnie urzekła :D
 

DeletedUser24481

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

głosik na 1 :) ładna praca :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Głos na nr. 1
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

raczej nr 2
 

DeletedUser

Guest
A to cos wogole przedstawia bo mi sie tylko z tym kojarzy

Patrykmy no wiesz :p

To nie jest zwierzątko, gdyby było to by wyglądało jak zwierzątko. Tak na moje oko to jest taki obraz FO. Wiele rzeczy jest dość podobnych. Chociaż może żebyście nie musieli się zbyt wysilać to kilka opiszę :D . Pierwsze, proste do domyślenia się kot jest brązowy ponieważ tło na FO też jest brązowe. Oczy "kota" są zielone tak jak nicki modków wokół nich i w środku czarny kolorek aby przedstawić jak to pochłania ich ciemnota. Dalej nos jest malusi i różowo-czerwony tak samo jak z Olimpiuszami. Czarne uszka - osoby z padniętego GT.Tło stanowi kolor Kapłanów i Herosów (z teamu) znajduje się on poza konturem kota bo oni też są raczej poza FO.Jak na razie wszystko proste, więc dalej dlaczego tłem są też kosmiczne gwiazdki? Są one ponieważ tak jak w kosmosie i na FO panuje wieelki chaos. Jasny pasek nad oczami jest nadzieją, która jeszcze jest dla Grepo, Fo i GT. Ciemna obwódka całego obrazka przedstawia wszechobecne tutaj zło. Jeśli któryś element pominęłam możecie sami się domyśleć co on przedstawia lub zapytać.



PS. mój głos na drugą pracke ;)

Maja2013,to jakaś ukryta aluzja do teamu z tą ciemnotą ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Panie i panowie, głosowanie dobiegło końca, mamy jednak remis! :D

Cytując zasady TTnZ:

- W razie remisu zostanie przeprowadzona dogrywka.
- W ewentualnej dogrywce będą brały udział prace z tą samą liczbą punktów, a będą one oceniane przez Jury w składzie opiekunów działu Dionizje.

W związku z tym, prosimy o odrobinę cierpliwości - przeprowadzimy naradę i wkrótce (czyli najpewniej jutro) ogłosimy wyniki głosowania jury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

może coś przeoczyłem ale czy praca numer nie ma czasem 6 głosów potwierdzonych postem ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

To może dogryweczka na kolejne pracki ? bardzo chętnie bym te zasady olał :) niech coś oko cieszy :) może taki mały speed zrobimy ?
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

ja zagłosowałem na nr 2 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

ale zasady to zasady
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

A co mnie te zasady,nudne są.
Na forach nie ma czegoś takiego jak głosowanie zamknięte...
Albo jest speed albo nagroda dla dwóch użytkowników.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

Sid ma dobry pomysł :D
faktycznie tak nudno troszke.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

No widzicie maja sama jest za :)
oczywiście tematyka inna niż obecna na speed :) (do jutra godziny np;20;00 oddać gotową prackę)
oczywiście to speed trochę wolniejszy,bo normalny to masz max 3h na sygnaturkę.

Czerwonowłosa ? więc co ? lecimy z tym ? na własne życzenie ? odważ się :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Twórcze Tworzenie na Zamówienie - Marzec - ANKIETA

może coś przeoczyłem ale czy praca numer nie ma czasem 6 głosów potwierdzonych postem ?
O dziwo obie prace mają po 6 głosów potwierdzonych postem :D

Praca nr 1 - patrykmy, DarthSid, londi, Shannqa, tynia88, AchillesJonhy
Praca nr 2 - spartaker, gamma321, Ligia, Big Kamil, maja2013, jano022

To może dogryweczka na kolejne pracki ? bardzo chętnie bym te zasady olał :) niech coś oko cieszy :) może taki mały speed zrobimy ?

Ciekawy pomysł! Jeśli nasi uczestnicy wyrażą taką chęć, to nie mam nic przeciwko, regulamin można zmodyfikować :)

Chcecie spróbować? ;) Dziś podam wam temat i do jutra wieczorem mielibyście czas na przesłanie prac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry