Twierdza Krzyżowiec

  • Rozpoczynający wątek BiTi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tej gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.Według mnie Krzyżowiec to najlepsza gra z serii.
 

DeletedUser

Guest
Tak też się zgadzam z chęcią z kimś pogram przez sieć zapraszam... kontakt ze mną
GG:4188063
 

DeletedUser

Guest
:D

:D to naj naj naj lepsza gra . Moje gg 22210300 jak ktoś chce pograc :cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja grałem w Twierdzę 1 i tą Stronghold.
W jednej duży plus, że dużo misji, a u drugiej, że bardzo dobrze rozbudowana fabuła.

Grałem też w Twierdzę 2, ale jak dla mnie to wielka porażka.
 

DeletedUser

Guest
Oj, nie wiem.

Crusader jest nieco przestarzały, mogli chociaż poprawić tą nudną grafikę.
Legenda też nie jest cudem, chociaż podobają mi się fantastyczne jednostki jakie tam możemy znaleźć.

Szaleję za Twierdzą 2 Deluxe.
Grafika 3d, po polsku, a na dodatek bardzo rozbudowana. Zabarwiona ciekawymi historiami, chociaż przyznam - często znajdę tam literówkę albo jakiś błąd.

Naprawdę, polecam.
 

DeletedUser

Guest
Mialem okazje pograc w stronhold kingdoms wersje MMo i przypomina ona typowe gry przegladarkowe z dodatkowym klientem do sciagniecia . cos kolo 100+MB bardzo wciagajaca :p
apropo crusadera to jego grywalnosc jest powalajaca :D przeszedlem cala kampanie i uwazam ze gierka do gry online jak najbardziej stworzona :p
 

DeletedUser

Guest
jak mam ustawić opcjie aby grać przez sieć bo bardzo chciałbym zagrać ale nie da rady niestety czy czeba game spay arcade? jeśli tak to jak ustawić?
 

DeletedUser

Guest
jak mam ustawić opcjie aby grać przez sieć bo bardzo chciałbym zagrać ale nie da rady niestety czy czeba game spay arcade? jeśli tak to jak ustawić?

GameSpy Arcade albo Hamachi. Ogółem to polecam grę na GameSpy Arcade, więcej nołlajfów w to gra co czyni grę bardzo trudną... :p Ja na Hamachi zazwyczaj grałem z kolegami i to jest dobre rozwiązanie byś sobie tak grał na początku. Były takie czasy co się w Twierdzę grało przez modem :D
 

DeletedUser

Guest
Ta gra jest super.Jestem już w przedostatniej misji.Gram w nią ok.3 lata!
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobra gra !!! mozna pykac wiele godzin i sie nie nudzic xD tylko grafika troszke do **** ale w sumie to dosyc stara gra xD
 

DeletedUser

Guest
Ta gra jest bardzo fajna bo można poćwiczyć umysł i pokonywac wrogie miasta z kolegą przed tą grą przesiedzieliśmy z miesiąc robiliśmy sobie własne potyczki
i budowałiśmy wielkie miasta polecam wszystkim ta gra wciąga:)

Słownik też może wciągnąć //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja grałem w Twierdzę 1 i tą Stronghold.
W jednej duży plus, że dużo misji, a u drugiej, że bardzo dobrze rozbudowana fabuła.

Grałem też w Twierdzę 2, ale jak dla mnie to wielka porażka.


Twierdza 2 to porażka?? Ona jest najlepsza!! Chociaż wszystkie gry w ej serii są równie znakomite to na punkcie dwójki mam opsesję ;D Przeszedłem wszystkie części:cool: poza tą, kiedyś miałem na kompie ale musiałem oddać płytę, a jak przegrałem to było napisane że potrzebny jest orginał i nie mogę jej zdobyć :( Z neta ściągałem wiele razy ale cracki z neta które ściągałem nie pasowały :(

Może ktoś zna stronęgdzie można pobrać razem z odpowiednim crackiem ??

W 2 spodobał mi się rodzaj wojska który walczył i pływał na rzekach :D Mili fajną łódkę na plecach :D
 

DeletedUser4737

Guest
bardzo dobra gra ale nowe wersje są już trudniejsze ale nie lubię jak coś się powtarza
 

DeletedUser

Guest
Krzyżowiec jest super ale polecam wszystkie części Twierdzy ;)
 

DeletedUser6708

Guest
jest wprowadzony niedano jako gra na przegladarke tylko czeba siagnac plik jakis. bym zagral ale jest po angielsku
 

DeletedUser

Guest
Dobra gra

To jest dobra gra. Bardzo ciężka przyznać muszę więc czasem kiedy już dostaję załamania używam kodów na kasę :D (ale w ostateczności) dając sobie miliony a wroga wyzerowując :D. Kupiłem ją wraz z wersją extreme. Muszę przyznać że Crusader jest dosyć łatwy w porównaniu z extreme.
 

DeletedUser

Guest
heh Twierdza Crusader jest naprawdę ciężka a szczególnie bez kodów. Obecnie jestem przy 41 misji kampanii . Polecam tą gierkę jest to jedna z dobrych gier strategicznych.
 
Do góry