Twierdza Krzyżowiec

  • Rozpoczynający wątek BiTi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10248

Guest
gram w to od już tyle lat i ciągle jest fajna ;)

Uwielbiam Twierdze, Twierdze krzyżowiec, i extreme reszta to kicha na maxa każda nowsza część to porażka i wstyd dla producentów....


Jeśli ktoś ma orginał i chciał by zmierzyć się ze mną w sieci to pisać na xfire nick retsab albo tutaj :)
 

DeletedUser

Guest
No przyznam Twierdza Krzyżowiec zajefajna gra, ale jedno mnie dobija jak mieczem można rozwalać kamienny mur.
 

DeletedUser

Guest
Może kto tak w te szpary walą i rozwalają, ja gram w Twierdzę Krzyżowiec Extreme
 

DeletedUser

Guest
Nie grałem tylko w legendy.

Twierdza Extreme > yy.. ja jednak wolę zwykłego Krzyżowca, bez tych czarów, choć czasem fajnie się gra z nimi :D

1 > ostatnio grałem kilka lat temu (jakoś 2-3), bo płytę zgubiłem :D i nie chce mi się iść kupić następnej do sklepu :p

2 > genialna ! strasznie dużo opcji :D Fantastyczna, choć potyczki lepsze są w zwykłym krzyżowcu.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Krzyżowiec Jest super. Uwielbiam budować (nie w edytorze) zamki nie do zdobycia. Potrafię zbudować, taki którego NIKT nie podbije :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Krzyżowiec Jest super. Uwielbiam budować (nie w edytorze) zamki nie do zdobycia. Potrafię zbudować, taki którego NIKT nie podbije :D

zeby taki wybudowac potrzeba ci surki duzo zanim bys tyle zdobyl ja jzu bym zabijal twojego lorda :p
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

a nie lepiej przez game rangera ?
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

odpowiednie wydobycie z mieszaniem handlu i lodków za złoto idzie się pobawić tu dużo decyduje prędkość gry heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

odpowiednie wydobycie z mieszaniem handlu i lodków za złoto idzie się pobawić tu dużo decyduje prędkość gry heh

a jeszcze wiecej uksztaltowanie terenu bo jezeli np. jest taka mapa ze na srodku jest tylko mozliwosc postawienia farm itp. i to jest wspolny teren a ja mu go odetne chlopak lezy bo bez jedzenia szybko ludzie zaczna uciekac owszem mozna za kase kupywac ale na jak dlugo starczy kasy :)

ps: a tak wogole pogralbym sobie w to ale serwerow nie ma :(
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

ściągnij Game Ranger dużo osób gra w twierdze ;]
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

a jeszcze wiecej uksztaltowanie terenu bo jezeli np. jest taka mapa ze na srodku jest tylko mozliwosc postawienia farm itp. i to jest wspolny teren a ja mu go odetne chlopak lezy bo bez jedzenia szybko ludzie zaczna uciekac owszem mozna za kase kupywac ale na jak dlugo starczy kasy :)

ps: a tak wogole pogralbym sobie w to ale serwerow nie ma :(

Ja umiem się bronić tylko na nizinach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Twierdza Krzyżowiec jak dla mnie jest najlepsza. Ostatnia część która wyszła to jakaś porażka. Strasznie dużo bugów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Jak w to się gra? Słyszałem , że bugów jest pełno. :)
 
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Bugów owszem, ale bardzo przyjemnych :)
Np: W Twierdza 1 taran bez obsady w inżynierach nie może się ruszać, a może ruszyć się, aby zaatakować :p

Grałem chyba z 2 lata temu .
Osobiście wolę stronholdge , ale sam już nie pamiętam jak się w to grało ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Twierdza Krzyżowiec

Uwielbiam tę grę!
W tej można robić potyczki, a w jedynce nie :(
 
Do góry