Tworzenie "nowych rezerwacji"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19540
  • Data rozpoczęcia

Co uważasz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser19540

Guest
Witajcie.
Zarządzający rezerwacjami w sojuszu mają możliwość wskazywania potencjalnych celów za pomocą narzędzia rezerwacji.
Często jest uciążliwe ,szczególnie ,gdy miasto nazywa się np. "002" , trzeba wtedy kopiować kod miasta i wklejać do tworzenia nowych rezerwacji dla sojuszu.
Proponuję, żeby wprowadzić przyspieszoną formę tworzenia tego typu rezerwacji. Mianowicie ,jeśli masz odpowiednie uprawnienia, ekranie info o mieście pod przyciskiem "Zarezerwuj" byłby przycisk "Utwórz rezerwację dla sojuszu" i po kliknięciu na niego automatycznie miasto pojawiałoby się jako potencjalny cel ,który warto zarezerwować (biały "ptaszek" i kółko na mieście).
Co wy na to?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

Jestem jak najbardziej za, jeszcze nie tak dawno nie wiedziałem że istnieje taka funkcja odkryłem ją przypadkowo, ta drobna zmiana może okazać się bardzo przydatna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

Jestem za, dla osób zarzadzajacych rezerwacjami bedzie to ułatwienie
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

To byłoby duże ułatwienie, dlatego zagłosuję za. A jeszcze czy mógłbyś to przedstawić graficznie?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

To byłoby duże ułatwienie, dlatego zagłosuję za. A jeszcze czy mógłbyś to przedstawić graficznie?

Bym poprosił raczej jakiegoś moderatora, bo może i jestem spamer, ale w posługiwaniu się forum i bb-code leżę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

Przyda się,oj przyda.Głos na jak najbardziej za.Dobrze to przedstawiłeś,jeśli trzeba kopiować taki kod,może być to uciążliwe.
 

DeletedUser23915

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

Jestem na za. Przydało by się do wersji mobilnej na androida . Jako opcja rezerwacje menu ustawienia .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tworzenie "nowych rezerwacji"

Jestem za. Graficznie najprościej będzie umieścić drugi, odpowiedni przycisk obok opcji "Zarezerwuj" np. "Zarezerwuj dla sojuszu".
 
Do góry