Tytani Cienia

  • Rozpoczynający wątek RychuLCK
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Warrior%20of%20Sparta2%28T%20for%203DLinks%29.jpg


Sojusz powstał, by połączyć w jeden organizm wszystkich graczy o podobnym poziomie intelektualnym.
Nie mamy najwięcej punktów, nie mamy najwięcej graczy, nie posiadamy również największej ilości miast ale za to skupiamy wyjątkową grupę ludzi wyznających podobne wartości.​


To Tyle z prezentacji podręcznikowej, teraz może kilka słów ode mnie.

Witam, jestem Rychu, jak sam nick wskazuje. Zacząłem grę na w tą grę dosłownie z 3h temu, już mi się spodobała, więc postanowiłem założyć sojusz.
Trafiłem tutaj z serwisu plemiona, na którym również posiadam konto pod tym samym nickiem w takim samym plemieniu na św. 32. Dużo włożyłem w rozwój, pomimo, iż nie byłem założycielem, tutaj jestem, więc zrobię jeszcze więcej.

Myślę, że ludzie o 'podobnym poziomie intelektualnym' zainteresują się moim przesłaniem i dołączy do Tytanów Cienia.
Wszystko co jest teraz podlegnie zmianie dzięki sugestiom sojuszników, pełna demokracja.
Limit graczy nie jest dokładnie wyznaczony, myślę , że będziemy wiedzieć kiedy powiedzieć stop :)


Serdecznie pozdrawiam, jeśli o czymś zapomniałem - przepraszam.


P.S. Morze 55/56, zielony jeszcze jestem i zapomniałem o tym wspomnieć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Treść w porządku, gorzej z wykonaniem. Mógłbyś trochę urozmaicić wygląd prezentacji o coś, co przyciąga uwagę, w końcu ma ona na celu pokazanie sojuszu od jak najlepszej strony.

5/10
 

DeletedUser

Guest
Nie robię prezentacji na pokaz, moim zdaniem to zbytnia dzieciniada , zrobiłem taką, bo ma nieść proste przesłanie, a nie kolorowe bzdury.


Pozdrawiam, Rychu :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy bardziej chciałeś zaprezentować siebie czy sojusz.
Mnie jakoś mało obchodzi skąd się dowiedziałeś o Grepolis itd.

Chcąc zaprezentować swój sojusz powinieneś zobaczyć inne prezentacje, czasem też jest skromnie ale jest na co popatrzeć i co przeczytać.
Twoja prezentacja to są dwa zdania i logo. Nie uważasz, że trochę za mało?
Powiem więcej, gracze, którzy czytają forum właśnie bardziej lecą na te kolorki itp niż na prostotę.

Więcej niż 2/10 dać nie mogę.
 

DeletedUser

Guest
Gracze którzy lecą na "kolorki itp." to dzieciaki, których unikam :)

Może masz racje, napisałem dużo o sobie, a to tylko dlatego, że póki co to ja sam zarządzam sojuszem, na miejscu kogoś innego chciałbym wiedzieć kto będzie przodował sojuszowi do którego mam dojść :)


A to, że teraz dzieci mają grafike komputerową w szkole i potrafią zrobić cuda niewidy nie zmienia faktu, iż to dzieci :)
 

DeletedUser

Guest
To że mówisz o sobie jest w moim przekonaniu dobre. Jestes załozycielem Sojuszu a więc jego głową i karkiem, dobrze jest wiedziec kim jest załozyciel.

Niestety mam pewne "ale" do tekstu..
Jesli piszesz "o poziomie intelektualnym" to przynajmniej taki zaprezentuj.. Mnóstwo błędów stylistycznych w tekście..
Prezentacja bez polotu. Nic specjalnego.
4/10 na zachętę

Co do dzieci to uwierz mi niektóre maja wiekszy zmysł estetyczny niż dorośli więc może jednak popracuj nad ta prezentacją

pisała osoba dorosła :O
 

DeletedUser

Guest
Jesli piszesz "o poziomie intelektualnym" to przynajmniej taki zaprezentuj.. Mnóstwo błędów stylistycznych w tekście..

Wiem, ale ja piszę 'swoim stylem' , który mam po prostu wyuczony, tak jak mówię - tak piszę, nie zważając na to, że popełniam błędy 'stylistyczne'.
Jestem orginali i tak piszę, przy okazji trzymając się zasad ortografii :)
 

DeletedUser

Guest
w sumie prosto i estetycznie
ale za malo 9/10


Ooo, Moniu, dałaś jak narazie najwyższą ocene, a jak Ci proponowałem dołączenie do nas to odmówiłaś ;P
 

DeletedUser

Guest
Jakakolwiek prezentacja by nie była - to nie ona odpowiada za atmosferę jaka panuje w sojuszu, a to tym ten sojusz się wyróżnia spośród innych. Daję dychę bo to pierwszy sojusz(a zwiedziłem już ich kilka), w którym nie ma kłótni o byle bzdurę, za to są jasno określone zasady i przyjazna atmosfera.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie to słabo ;]
Za bardzo codzienne , źle się to czyta ;]
Pomysł fajny.

3/10
 

DeletedUser

Guest
Jakakolwiek prezentacja by nie była - to nie ona odpowiada za atmosferę jaka panuje w sojuszu, a to tym ten sojusz się wyróżnia spośród innych. Daję dychę bo to pierwszy sojusz(a zwiedziłem już ich kilka), w którym nie ma kłótni o byle bzdurę, za to są jasno określone zasady i przyjazna atmosfera.

Dokładnie, nie oceniaj książki po okładce.
Jeśli nie jest się członkiem mojego sojuszu to nigdy się go nie doceni :)
Dlatego aktywnych zapraszam :)
 

DeletedUser

Guest
Może zróbmy tak aby każdy ( Ci lepsi i gorsi aby było równo ) napisał coś o sobie i sojuszu... a co do prezentacjii 7/10 ;D
 

DeletedUser

Guest
To i ja jako jeden z członków sojuszu się wypowiem. :)

Prezentacja nie powala na kolana ale to nie jest istotne.
Liczą się ludzie, chęci i działanie sojuszu, a to mogę ocenić na "dychę".

Pozdrawiam! :D
 

DeletedUser

Guest
wartością gracza nie jest bajer ani kolorowy wpis na profilu!!!!---jego wykładnikiem jest "licznik we wszystkich rankingach"-zgadzam się że "kolorowy marketing" na profilu jest tanią reklamą i magnesem dla dzieciaków
 
Status
Zamknięty.
Do góry