UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jako ambasador Ufoków w Grepolis dostałem od nich zapewnienie, że każdy, kto prześle mi ( jako ich przedstawicielowi) 10 000 drewna, kamienia i srebra, dostanie w wieczystą dzierżawę Ufo, sztuk jedna. Zapraszam do korzystania z promocji :D
 

DeletedUser

Guest
A ja mam dojścia i załatwię wam 2 statki ufo za 5k surowców
 

DeletedUser

Guest
Nie słuchajcie go, wciska chińskie podróbki, tylko ja mogę łatwić oryginalne ufockie statki
 

DeletedUser

Guest
Wyluzujcie trochę :) Prima Aprilis jest, żarcik udany bardzo, przynajmniej coś sie dzieje...
 

DeletedUser

Guest
Co tam ufockie statki, u mnie można kupić pocztówki z ufo za jedyne 100 sztuk surowców.
 

DeletedUser

Guest
Wciskajcie ciemnocie kit (ilu tu takich znajdziecie?) <uśmiecha się szeroko>
Ja na to nie polecę, wiem że jedynie wyburzanie i odpowiednia liczba kliknięć w spodek przynosi zyski.
 

DeletedUser

Guest
DziadekSadysta

i kto tu kit wciska heh

Ty tam nie udawaj niewiniątko, doskonale wiemy ile spodków zdobyłeś.
Daj się też nacieszyć innym tymi jakże wspaniałymi jednostkami. Mają szansę jeszcze do 24.00 by coś wyłuskać, później pozostanie im czekanie do ponownego ataku obcych. Co najwyżej będą mogli oglądać stateczki gdy ktoś kto wziął sobie pewnych osób słowa do serca ignorując innych, zdobył kilka takich zabawek i ich zaatakował.
 

DeletedUser

Guest
@DziadekSadysta jak mi nagonisz klientów, to masz 20% od surków za każdy sprzedany statek ufocki. Wchodzisz?
 

DeletedUser

Guest
Właśnie zostałem prezydentem predatorów....wypowiadamy wojnę ufoludom!
 

DeletedUser

Guest
DziadekSadysta

Masz racje :] Udało mi się. Ale te jednostki maja moc.
 

DeletedUser

Guest
Jak Wam wiadomo koledzy i koleżanki...
Najazd obcych dla każdego na początku był wielkim zaskoczeniem, powodował wręcz złość z racji tego że ciężko było Nam pojąć. Po co? Na co?
Jednak gdy udało Nam się dostrzec zalety jakie przynoszą najazdy zaczęliśmy z Nich korzystać. Dzięki czemu możemy na obecną chwilę pochwalić się spodkami czy innymi jakże silnymi jednostkami. Uważam że z kilkoma graczami możemy się śmiało podzielić Naszą wiedzą, tylko czy aby na pewno na to zasługują?

W każdym bądź razie na obecną chwile są im znane 2 sposoby pozyskania ww jednostek. Jednym z nich jest wyburzenie Gospodarstwa do poziomu 1, dzięki czemu dochodzi nam na 30 poziomie akademii badanie, przez co można budować spodki.
A 2 ze sposobów jest kliknięcie na przelatujący spodek, jednak tu są nikłe szanse że Nam się uda ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja zapraszam wszystkich jutro po odbior owiec,kur i kaczek ,mam ich juz miliony.Wszystkie spodki zrobily sobie u mnie strefe zrzutu rozbeczanych muciek i kwaczacych krow nie mowiac juz o muczacych baranach.Moje miasto czuc juz na Alfie.... krowimi plackami.Ratujcie i zabierajcie swoje pociechy!
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy ta rozmowa ma dalej sens.. Nic innego jak spam z wszej strony.
Dobra ok jest ufo, każdy widzi. Ale musicie takie głupie komentarze do tego dawać? Bez przesady.
 

DeletedUser

Guest
Nie widzę w tym ani grama przesady, przynajmniej co nie którzy się rozerwali, a inni uświadomili pozostałym jak mało wiedzą z tego świata.
A co do "głupich komentarzy", każdy ma swoje zdanie i nie z każdym trzeba się zgadzać.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy ta rozmowa ma dalej sens.. Nic innego jak spam z wszej strony.
Dobra ok jest ufo, każdy widzi. Ale musicie takie głupie komentarze do tego dawać? Bez przesady.

No zobacz...a ja myslalam ze to zabawa w ktorej kazdy bawi sie jak chce :D.
 

DeletedUser

Guest
Ufo mnie dobija

Mojemu koledze z sojuszu ukradło rydwan, a innemu... 23 procarzy.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Prima aprilis

Z potwierdzonego źródła wiem, że ten znaczek to jest logo sponsora, który wykupił udziały do gry. W związku tym w najbliższym czasie gra ulegnie zmianie, ponoć ma być płatna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry