UFO! o.O

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moi ustawili na szczycie ratusza jakąś wyrzutnie rakiet i strzelają do wściekle pomarańczowego statku kosmicznego. Pewnie mają jakieś wojny między sobą. Oby nie strącili masztu kolonizatorowi. Orientuje się ktoś może ile by taka naprawa masztu mogła trwać i kosztować?
 

DeletedUser

Guest
udało mi się złapać ufo!

48746507932064512475.jpg


fajnie się sprawdza w ataku, ale szkoda, że przegrywa z babciami w moherach :(
 

DeletedUser

Guest
Serio? A moja wiocha świetnie się broni. Ten Lucek rzuca w nadlatujące, wrogie UFA monetami ze srebra. A poza tym to z nieznanych przyczyn dookoła słychać okrzyki po rusku... to mnie martwi.

Naprawdę...jedynie ja stawiam opór!!!
Podbijam osady z okolicznych wysp...obcy będą otoczeni ...wtedy ruszę ,ze wszystkich miast...i wyzwolę grepolis:cool:
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę...jedynie ja stawiam opór!!!
Podbijam osady z okolicznych wysp...obcy będą otoczeni ...wtedy ruszę ,ze wszystkich miast...i wyzwolę grepolis:cool:

Oszczędź mnie, w mej wiosce są kobiety i dzieci i poeci!

A UFOki zbudowały mi budynek z dziwnymi jednostkami, np. Wielki Wóz czy Waga. Przydaje się, Wóz szczególnie, bo on tylko przewozi jednostki, ale może uszkadzać wroga :)
 

DeletedUser

Guest
Zmienili broń, teraz strzelają jakimś fioletowym laserem. Stopili mi akademię!!! RATUJCIE MOJE POLIS !!!!
 

DeletedUser

Guest
Zmienili broń, teraz strzelają jakimś fioletowym laserem. Stopili mi akademię!!! RATUJCIE MOJE POLIS !!!!

Już jedzie jeden Wielki Wóz, a w środku jest coś, co jeszcze udało mi się zdobyć poza Wagą i Wozem; jest to Legion Moherowych Beretów i Legion Obrońców Tadzia Rydzyka oraz Legion Ludzi Bojących Się Liczby 666. Nieźle to działało, zaatakowałam najsilniejszego gracza na wyspie i wygrałam, zabierając mu wszystkie surki.
 

DeletedUser

Guest
Aaaaaaaaa... MORDUJĄ!!!!!

Uciekać ratować tyłki jakieś owce kradną ludziki zielone i silniki antygrawitacyjne aaaaaaaaaaaaaaa uciekać!!!!!!!!!!!


:d
 

DeletedUser

Guest
Według mnie to zwykły głupi żart,który ,niestety,się nie udał.To UFO tak po prostu wlatuje do mojego miasta,niszczy mi to, co sięda, zabiera mi surowce,ludzi itp.Nie wiem,co to w ogóle ma znaczyć!Mam tego dość,po prostu D O Ś Ć.:mad::mad::mad::mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powiedźcie ,że teraz to żart!!!
Te .... okupują mi miasto....tylko ,że to pełna armia to robi!
Mam nadzieję ,że predatorzy wygrają!
 

DeletedUser

Guest
huuuuuuuurrrrrraaaaaaaaaaaaa, moi wygrali. Teraz mają pokaz fajerwerków i ognisko na dachu mojego magazynu. Wylegują się na tych leżaczkach, popijają piwko i pieką kiełbaski.
 

DeletedUser

Guest
Nie dowierzałem dopóki się nie przekonałem...
I szczerze mam tego po dziurki w nosie!
Jaka to sprawiedliwość że im się udało pozyskać obcych (predator)?

9r1wdy.jpg


Mi jedynie po zburzeniu Gospodarstwa Wiejskiego udało się powstrzymać nalot obcych, dzięki czemu w akademii pojawiło mi się badanie. Mogę budować spodki kosmiczne :):D.
Jak nie patrzeć po odbudowaniu Gospodarstwa będę siał postrach wśród sąsiadów, ale nadal nie wiem jak zdobyć Predatorów:mad:

Mam nadzieję że te jednostki znikną niebawem, z racji tego że cała gra traci urok.
 

DeletedUser

Guest
O Ty... :eek: Jak mogłeś sfarmić moją wioskę???? UFA wysłały mi wiadomość, że nie będą trzymać z n00bem i wszystkie odlatują. :mad: A nałapałem już z 6.

Ja tylko z czystej ciekawości zrobiłem mały skan. Bo nie bardzo dowierzałem odnośnie jednostek "Predator", bo co do spodków kosmicznych wiedziałem że można je pozyskać na 2 sposoby. Ja wybrałem ten bardziej pracochłonny - burzenie Gospodarstwa Wiejskiego ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry