[Naprawiony] ujemne czary na miasto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14686
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14686

Guest
Witam już któryś raz mam taki sam problem, zostanie rzucone zaklęcie negatywne na moje miasto, które nie ma wolnych mieszkańców, zostaje zniszczony budynek który potrzebuje wolnych mieszkańców przykładowo 3, a "uwolnionych" zostaje mi tylko 2 i pojawia się problem jak to odbudować, dla większego zrozumienia przesyłam zdjęcie:

ss.PNG

miałem go edytować, pokazać strzałkami o co dokładniej mi chodzi ale myślę że widać, drugie zdjecie jest z senatu gdzie nie mogę wybudować koszar na kolejny poziom bo jest za mało mieszkańców:
ss 2.PNG
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...a to wbrew pozorom ponoć nie jest błąd.

Aby wybudować budynek system nie bierze pod uwagę całkowitych liczb, tylko ułamki (które są jeszcze potem przybliżane)...i jak potem walnie ktoś czarem w miasto, to po odjęciu tego ułamka czasem wychodzą takie "cuda".


PS: Chociaż akurat koszt rozbudowy koszar 4>5 to 2,0 człowieka, więc ciężko powiedzieć dlaczego nie da się tego zbudować. Może jakby dodać wszystkie budynki, to mielibyśmy odpowiedź, ale teraz już mi się nie chce :)
 

DeletedUser29238

Guest
Błąd jest znany od dawna, ale niestety, nie będzie naprawiony. Przynajmniej w najbliższej i dalszej przyszłości
 

DeletedUser19924

Guest
To co, jednak jest to błąd? Coś się w określeniu tego zjawiska zmieniło?

Po wprowadzeniu tych ułamkowych "kosztów" rozbudowy budynków twierdzono, że tak musi być i koniec. Błędem to nie było...
 

DeletedUser29238

Guest
Nieprzewidziany błąd, ale nie do naprawienia. Nie da się tego zrobić poprzez aktualizację i z tego co pamiętam, trzeba byłoby zmodyfikować silnik gry
 

DeletedUser14686

Guest
dobrze wiedzieć bo to utrudniające grę szczególnie jak dla przykład, czar rzucony na miasto gdzie jest deff, albo birki plus wyspa cała moja nie ma wiosek i jak tu zrobić by mieć więcej o tego jednego człowieka, trzeba rozbić o wiele więcej wojska, powiedzmy "zwolnić" 90 mieszkańców (nie pamiętam jaki to był procent całej populacji) żeby wybudować budynek które chce 4 osoby a i tak weźmie tylko 3, które było na samym początku wolne
 

DeletedUser19924

Guest
Zawsze można poprosić o atak kolegę z sojuszu o atak...zostawić jeden statek, jednego wojaka i po kłopocie. Trzeba jednak przyznać, że uciążliwe to jest. No i jak wybudujesz ten zburzony poziom budynku, to i tak Ci ten wolny ludzik ostanie się, a taki był potrzebny.


PS: Ostatnio mi tak cudaka czarowali, trzęsienia poszły, a tu odbudować muru do końca nie można, bo ludzi brakuje...zdążyłem się jednak już do tego przyzwyczaić w sumie.
 

DeletedUser14686

Guest
najciekawsza rzeczą jest ze mogę wybudować budynek, tyle że po użyciu złota, nie wiem czy to przymus do płatności czy błąd, ale jeśli można wybudować budynek po użyciu złota to dlaczego nie można bez użycia złota, jak w oby dwóch przypadkach pokazują złą pule mieszkańców
 

DeletedUser19924

Guest
A to dziwne, u mnie nie ma możliwości budowy budynku, gdzie mam pełną obsadę zajętą, a ktoś rzucił mi tam trzęsienie. Czy to normalnie, czy wykorzystując te 50 złota, aby zmniejszyć koszt budowy o 25%...bo chyba o tej funkcji piszesz?
 

DeletedUser29238

Guest
Opisz dokładnie problem i pisz ticketa, przyjrzymy się bliżej tej sytuacji. Wygląda na błąd, ale trzeba sprawdzić, być może przetestować.
 

DeletedUser14686

Guest
Opisz dokładnie problem i pisz ticketa, przyjrzymy się bliżej tej sytuacji. Wygląda na błąd, ale trzeba sprawdzić, być może przetestować.

Gracz X rzucił mi czar błyskawice na miasto i spadł mi jeden poziom Kamieniołomu na 39, dostałem 3 ludzi za ten budynek, jak chcę rozbudować budynek to pokazuje że mam za mało obywateli i zablokowaną opcję rozbudowy za same surowce, ale jak widać na moim 2 screenie (w 1 poście) mogę wybudować ten budynek za złoto, wtedy tak samo mi pokazuję że nie mam tych przykładowo 4 obywateli potrzebnych ale nie blokuje mi już rozbudowy i normalnie mogę budynek wybudować
 

DeletedUser27444

Guest
Gracz X rzucił mi czar błyskawice na miasto i spadł mi jeden poziom Kamieniołomu na 39, dostałem 3 ludzi za ten budynek, jak chcę rozbudować budynek to pokazuje że mam za mało obywateli i zablokowaną opcję rozbudowy za same surowce, ale jak widać na moim 2 screenie (w 1 poście) mogę wybudować ten budynek za złoto, wtedy tak samo mi pokazuję że nie mam tych przykładowo 4 obywateli potrzebnych ale nie blokuje mi już rozbudowy i normalnie mogę budynek wybudować
No dobra ... więc gdzie tu błąd ???
it's feature ... jak mawiali starożytni Anglicy :) :) :)
 

DeletedUser29238

Guest
Napisz ticketa do supportu i dogłębnie opisz problem. Zajmiemy się twoim problemem.
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...ja to bym chciał mieć taki problem. U mnie po trzęsieniu nie można wybudować w ogóle budynku, a jakoś bym przeżył wyrzucenie tych 50 złotych monet, co by ten brakujący fragment muru postawić. Zawsze to lepiej w obronie cudaka :)
 
Do góry