Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata;.

  • Rozpoczynający wątek Lord Fux
  • Data rozpoczęcia

Czy jest nam to potrzebne?

  • Tak

    Głosy: 19 73,1%
  • Nie

    Głosy: 2 7,7%
  • Obojetnie...

    Głosy: 5 19,2%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
O to kolejny pomysl ktory siedzial mi w glowie :p

Mianowicie nie wiem jak wy, ale ja czesto korzystam z grepolis na komorce i nie chodzi mi o wersje mobilna grepolis (grepolis Toolbox - bo jak dla mnie ta aplikacja jest zbyt "płytka" z masa niedociagniec itp itd.) osobiscie wole wejsc przez przegladarke w komorce np. dolphin browser albo stnadardowa przegladarke wgrana w kom. Wtedy widze wszystko jak w komputerze i jest ogolnie super. Jednak sa pewne ograniczenia jednym z nich jest poruszanie sie po swiecie gry.
Problem polega na tym ze niestety nie mozna przewijac mapy i tym samym widzimy tylko swoja wyspe i kilka dookoła i nic wiecej :(. Jest to spowodowane tym ze na komorce nie mozemy tak jak na komputerze kliknac i przytrzymac przycisku po czym przesowac mape w dowolnym kierunku.


Moja propozycja jest tak zeby dodac strzalki kierunku ktore beda widoczne tylko i wylacznie po wejsciu w podglad mapy:

Obecnie jest tak: po kliknieciu na lupe w lewym gornym rogu (na minimapie) mamy podglad swiata
rysunek nr.1 i rysunek 2

Rys. nr 1​
3hyq.jpg




Rys. nr 2

3405.jpg




Po wprowadzeniu mojej zmiany przed wejsciem w podglad swiata wygladalo by tak jak na rysunku 1 czyli normalnie
jednak po przejsciu w podglad mapy pojawialy by sie strzalki rysunek nr 3


Rys. nr 3
7khm.jpg



Po nacisnieciu jakiejs strzalki nastapilo by przesuniecie mapy w odpowiednim kierunku


pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Interesująca propozycja. :)
Szczerze mówiąc też nie jestem zachwycony mobilną wersją gry.
Myślę, że taka opcja się przyda... na TAK.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Ja nie gram na mobilnej wersji, bo wolę na komputerze bądź laptopie, ale jak ma Ci to pomóc głos za.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Oczywiście głos na tak, korzystanie z grepolis na komórce jest uciążliwe, na wersji mobilnej nie ma większości funkcji, więc większość korzysta z wersji standardowej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Jak najbardziej TAK.Ja też korzystam z komórkowej przeglądarki i wiem,że może być to uciążliwe.Jest to propozycja która powinna być wprowadzona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Ja również jestem na tak. Bardzo dobry pomysł, bo często bywam na telefonie. Kiedyś w innej grze IG też były strzałki, ale usunęli później w wersji 2.0, bo nową mapę wprowadzili itd. A to było bardzo dobre.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Ulepszenie poruszania sie po mapie swiata

Propozycja wprowadzona w życie.
W wersji mobilnej Grepolis mamy możliwość przesuwania mapy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry