Ulepszenie widoku naszych POLIS

  • Rozpoczynający wątek Kamo44
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o takim ulepszeniu.

  • Tak.

    Głosy: 9 25,7%
  • Tak.(ale z poprawkami)

    Głosy: 5 14,3%
  • Nie(napisz dlaczego)

    Głosy: 14 40,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 7 20,0%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.JA mam taki pomysł jakby wprowadzić takie coś aby w naszych polis były budynki które ulepszają się wraz ze wzrostem poziomu senatu np.wstawić w jakieś miejsce jakiś akwedukt z wodą który będzie coraz ładniejszy wraz ze wzrostem poziomu senatu lub rzekę która będzie miała lepszą obudowę brzegu wraz ze wzrostem poz.senatu dodać takie budowle albo też drogi ładniejszy wygląd.Co o tym myślicie?Według mnie cośtakiego by sięprzydało bo gdy wszystkie budynki będąna naj.poziomie to miasto będzie ładniejsze.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Nie, z prostej przyczyny - osoby o słabszym łączu miałyby utrudnione ciutek ładowanie strony zbędnym, bądź co bądź, zapychaczem.



PS- Grepolis to nie Ikariam, ale co to ma do rzeczy? Jak jest pomysł dobry, to chyba nei jest ważne, że był już gdzieś wcześniej wdrożony... czyż nie? :)
 

DeletedUser

Guest
Hehe,coś podobnego z Ikariam(beznadzieja,nie polecam)budowałeś Ratusz to coś się tam budowało.
Może i fajne,ale chyba nie jest niezbędne,to po prostu dla tych,którym nudzi się,a chcą na coś w mieście popatrzeć

Głos:Obojętnie
 

DeletedUser

Guest
Głos: Nie

Dlaczego: To całkiem zbędne, owszem, polepszyłoby to wygląd, ale tak jak niektórzy pisali - zwolniło by to grę :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja zbędna - strona ładowałaby się wolno, zresztą polis i tak wyglądają nieźle :)

Jedyny fajny pomysł dotyczący zmiany wyglądu, to wprowadzenie widoku miasta w nocy na czas bonusu nocnego.. To byłby ciekawy bajer, choć praktycznie rzecz biorąc - również niepotrzebny :p
 

DeletedUser

Guest
Niepotrzebne wg mnie. J/w napisane, wolniej by się ładowało , wioska i tak ma ładny wygląd.

P.S. - Akwedukty to wynalazek Rzymian , a nie Greków.
 

DeletedUser

Guest
glos na NIE
budynki zmieniaja wyglad jak sie je rozbudowuje i to wystarczy
 

DeletedUser

Guest
Hehe noo dokładnie :D
Też jestem na nie, a pomysł całkowicie zgapiono z Ikariam :)
Więcej kreatywności :D
 

DeletedUser77

Guest
Przecież wraz z wzrostem poziomu budynku, zmienia on swój wygląd na bardziej rozbudowany i unowocześniony.
W związku z czym nie widzę sensu tej propozycji, dlatego zostaje ona odrzucona.
Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry