UNDEAD (Nieumarli)

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Potężny sojusz na św. Gamma!



Strażnik leniwie otwiera oko. Pierwsze promienie słońca przebijają się przez gęstą jak mleko mgłę.
We mgle dostrzega ruchliwe świetliki… Przeciera oczy i spogląda jeszcze raz.
Mgła z sekundy na sekundę robi się coraz bardziej przejrzysta. Przecież to nie świetliki ... to ... to są ... Przerażony zrywa się z miejsca i biegnie ile sił w nogach.
Dopada dzwonu i jak oszalały uderza, uderza , uderza ...
Szlachcic ospale podnosi się z łoża i chwiejnym krokiem podchodzi do okiennicy.
Uchyla ją, rozgardiasz i panika panuje na dziedzińcu, krzyki i brak zorganizowania.
Żołnierze w pośpiechu sięgają po broń. Wykrzykują: wróg! to wróg ! wszyscy na mury!
Szlachcic czym prędzej wbiega na ratuszową basztę. Jego oczom ukazuje się majestatyczny i jakże przerażający widok.
Całe wzgórze błyszczy się: to srebrzyste topory, dumnie lśnią w blasku wschodzącego słońca.
Tuż za nimi wielkie machiny, których nigdy wcześniej nie widział na oczy... Zadrżała ziemia.
Na horyzoncie ukazała się jakby brązowo-czarna chmura, która niemal przyćmiła blask toporów – tysiące koni, a na nich waleczni rycerze w zbrojach twardych jak skała.
Tuż obok widzi postać na białym rumaku: piękna, złota zbroja z purpurowym płaszczem aż emanuje przepychem, a swoim blaskiem dorównuje słońcu.
Na głowie złota korona wysadzana diamentami, mieni się wszystkimi kolorami tęczy... Spogląda na sztandar... Jego oczy tracą jakby trochę blasku.
Z drżeniem głosu krzyczy: UNDEAD !! NIEUMARLI nadciągają!!
Chwilę później dobiegają go wojenne okrzyki wrogiej armii. Powietrze drży i grad kamiennych kul uderza w mury


doprezentacji.gif


oferujemy.gif


  • Współpracę!
  • Graficzne Forum!
  • Kulturę!
  • Pomoc!
I Wiele więcej!

linniaszaraciemna.gif


Mam nadzieję że prezentacja się podoba :)

linniaszaraciemna.gif

Niech Żyje UNDEAD!!!

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

undead4.gif
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie ujmując ładna prezentacja sojuszu.
Przyznaję 7 na10 punktów.

Dałem tylko 7, bo oprawa "graficzna" tej prezentacji nie bardzo przypadła mi do gustu, ale ogólnie tak jak napisałem wyżej - prezentacja jest ładna... tylko ładna i stąd te 7 punktów
 

DeletedUser

Guest
no moim zdaniem za kolorowe to wszystko jak na sojusz o dość mrocznej nazwie. Jedynym nawiązaniem do nazwy sojuszu jest malutka ikonka na dole prezentacji. Mimo to daję 6/10 za fajny wstęp :)
 

DeletedUser9862

Guest
ale musisz mieć absolutnie <ciach>(fajną) łopatę, że odkopałeś temat sprzed 14 miesięcy :D
Sojuszu który oceniłeś, aktualnie na gammie już nie ma :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To w sumie świadczy nie zadobrze o mojej spostrzegawczości, ale też nie za dobrze o życiu na tym forum. Eh no coż pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: UNDEAD (Nieumarli)

Nie wiem czy sie coś zmieniło ale Kp jest w top 1 sojuszów od czerwca . Prezentacja przeciętna mało szczegółów o polityce sojusz oraz brak rozbudowanej administracji
 
Status
Zamknięty.
Do góry