[Wyjaśnione] Urlop a okupacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Witam.
Jako, że często się zmienia wszystko w Grepolis mam takie pytanie.
Mianowicie, czy jeśli wyślę statek kolonizacyjny podczas załączonego urlopu,
a ten statek dotrze na miejsce, jak już będę na urlopie, to czy można
będzie atakować moją okupację? Czy wyświetli się komunikat,
że nie możesz atakować gracza, gdyż jest na urlopie?
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Ale podczas okupacji miasta nie Ty jesteś jego właścicielem tylko gracz okupowany, a On na urlopie nie jest :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Tyle to ja wiem, chodziło mi raczej o sprawdzenie, bo jeden czas był taki błąd - dodam, że dotyczył tylko szarych wiosek, nie wiosek innych graczy :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Jak już pykniesz sobie urlop to nie będziesz mogła wysłać żadnego ataku. Po 48h po kliknięciu urlopu on się aktywuje i musisz poczekać 24h zanim będziesz mogła go przerwać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Nadal piszesz ale z tego pisania nic nie wynika bo nie odpowiadasz na pytanie Sisi, a mówisz jej banały o urlopie, które wie każdy.

Według mnie miasta takie da się atakować, nawet mimo urlopu okupanta.
 
Odp: Urlop a okupacja

Pasowałoby to potwierdzić ,ale wysyłając kolona na szaraka to szarak jest atakowany ,więc urlop nie ma tu nic do rzeczy i dopóki miasta nie przejmiesz może okupacja być atakowana.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Odpowiedziałem jej przecież. To jest jej pytanie:

"Mianowicie, czy jeśli wyślę statek kolonizacyjny podczas załączonego urlopu,
a ten statek dotrze na miejsce, jak już będę na urlopie, to czy można
będzie atakować moją okupację?"


Jeżeli załączy urlop to jeszcze musi czekać 48h na jego aktywację, czyli w czasie 48h nie będzie mogła wysłać żadnego ataku, czyli również nie będzie mogła wysłać kolona.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Tutaj chodzi o stary system podboju, z tego co ja zrozumiałem. I nie chodzi o urlop Sisi, a przeciwnika. Tzn, ona wysyła kolona, a gdy on jest w mieście właścicielowi załącza się urlop...czy wtedy można taką okupację rozbijać...
 
Odp: Urlop a okupacja

Tutaj chodzi o stary system podboju, z tego co ja zrozumiałem. I nie chodzi o urlop Sisi, a przeciwnika. Tzn, ona wysyła kolona, a gdy on jest w mieście właścicielowi załącza się urlop...czy wtedy można taką okupację rozbijać...


Raczej o szaraka - kolon może lecieć max 48 godzin tyle co trwa aktywacja urlopu niemożliwym jest wysłanie na jakiegokolwiek gracza kolona tak , więc w grę wchodzi tylko szarak.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Urlop a okupacja

No to ja już zgłupiałem i nie wiem :p "...jak już BĘDĘ na urlopie, to czy można będzie atakować MOJĄ okupację?...". Zrozumiałem to w sposób taki, że chodzi o urlop, który załącza Sisi :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Tak, o szaraka mi chodziło.
I można atakować jak się ma aktywowany urlop, ale nie wioski graczy innych, a szare wioski.
I pamiętam, że jeden czas jak ja okupowałam szaraka a mi się załączył urlop, to nie można
było tego szaraka atakować (co było nielogiczne, bo to mój urlop się aktywował).

Jeśli dobrze pamiętam to już działa poprawnie, ale chciałam dopytać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Niestety ale nie jest prawdą to co mówisz:) Będzie mogła słać ataki na szaraki, a o nie w takim razie się rozchodzi, Sisi gwarantuję, że wie o tym, że nie można atakować innych graczy.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Nie wiedziałem, że chodzi o szaraki, więc mój błąd :(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Nie doprecyzowałam pierwszego postu, ale myślę, że to zrozumiałe,
że o szaraczka mi chodzi, bo atakować graczy podczas załączonego
urlopu się po prostu nie da :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Urlop a okupacja

Tak jak już były wypowiedzi powyżej, do czasu przjecia przez Ciebie miasta będzie można je atakować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry