[Ulepszenie] urlop i miasta cudacze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24623
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za propozycją?

  • Nie

  • Tak

  • Obojętnie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser24623

Guest
witam chciałem zgłosić by zmieniono w ustawieniach gry by osoba która jest na cudaku i idzie na urlop jej miasto było chronione ...
wiem jest to zrobione po to by nie szły osoby na urlop i nie blokowały cudaka urlopem na 40 dni czy więcej ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć jakaś sytuacje losowa czy pilny wyjazd awarie internetu czy co si wtedy załączać taki urlop miasto na cudaku dalej jest pod ochrona .. mozna bylo by wprowadzic jakis limit jesli osoba ma np 2 lub 3 miasta na cudzie miasta sa chronione jeśli ma 4 lub wiecej miast na cudzie wtedy nie bedzie ochrony miast cudacznych wtedy wy osiągniecie swój cel nie bedzie blkowania cudaków a osoba ktora jest na cudaku i ma np 2 miasta wlaczajac urlop bo ma wazne w zyciu sprawy np i musi to zrobic na kilka dni nie musi rozwalac calego systemy wojska oddawac miasta itd by wrocic za 2 dni i znów sie odmieniac ... lub limit 14 dni ochrony jest na cudaku mając te 3 miasta potem jest nie chronione ale nie utrudniajcie zycia ludziom prosze o jakies info gdzie to kierowac by zostalo to zmienione i aktuualizowane bo gra zaczyna sie troche taka robiona dla robotów nie ludzi a my tez mamy sprawy rodzinne i czasami trzeba załaczyc urlop bo sa siły wyzsze ...
 

DeletedUser22102

Guest
czy Ty w ogóle czytałeś swoją propozycję, zanim ją tutaj zamieściłeś? wszędzie "lub", "lub", czyli masz jakiś pomysł, ale kompletnie nie masz pojęcia jaki...
 

DeletedUser24623

Guest
dałem propozycje by osoba będąca na cudaku idąc na urlop miała miasta chronione a nie ze nie sa chronione jak jest na urlopie a jakie kryteria zostaną przyjęte ze 2 miasta musza być czy 3 to daje do dyskusji by nie było ze jest to ustawiane pod siebie czy jak ... by każdy wypowiedział się jaki limit byłby sprawiedliwy bo będąc na cudaku idąc na kilka dni urlopu twoje miasto nie jest chronione co jest bez sensu !!!!

2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Zacznij jeszcze pisać te swoje propozycje zgodnie z regulaminem..o poprawności językowej nie wspominam, bo po postach widzę, że szkoda zachodu...

...a jak mówimy o propozycjach w tej kwestii, to poczytaj sobie tę Sisi i może Ci się coś rozjaśni:)
 

DeletedUser24623

Guest
Może pisząc szybko z mobila napisałem nie zrozumiale . .. ok więc poprawię to i napiszę krótko i zwięźle . .. zmiecie zasadę że osoba idąca na urlop i ma miasto na cudaku miasto to nie jest chronione bo to bez sensu... proponuję by ustawiono limit np na 1 wyspie cudaczej można mieć 2 miasta i idąc na urlop będzie na nich ochrona jeśli posiadamy 3 miasta na wyspie cudaczej ochrona działać nie będzie . .. bo z tego co zrozumiałem to osoba będąca na urlopie a ma miasto na wyspie cudaczej to to miasto nie będzie pod ochroną urlopu .... jeśli dobrze rozumiem aktualizacji która została wprowadzona na nowe światy.. .
P.s przepraszam za styl i pisowpisownię ale czasami w pośpiechu tak mobil nie wychodzi... mam nadzieje ze teraz jest zrozumiałe o co mi chodziło . ..pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Ja rozumiem o co Tobie chodzi. Po prostu drażni mnie jak ktoś w taki sposób kaleczy język polski. A czy to mobil, czy coś innego, zawsze można pisać poprawnie.

Sprawdziłeś propozycję Sisi?
 

DeletedUser24623

Guest
tak sprawdzilem zagłosowałem na tak każda zmiana z limitami jest ok ale nie to ze nie jest chronione ,... najlepszy by byl limit miast nie okres na każdej wyspie mona mieć 2 miasta max by były chronione urlopem.... jak ma sie 3 miasta to wtedy nie jest to chronione mając urlop ... czasami może być tak ze 7 dni to może być mało jak podała sisi ...wyjazd na wakacje 10 dni i co wtedy ... rożne sa sytuacje rodzinne ... albo jesteś na urlopie chcesz wrócić a tu awaria netu siły wyzsze wiec lepiej limit miast ...
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry