Urlop Na świat nie na konto.

  • Rozpoczynający wątek Bandido
  • Data rozpoczęcia

Czy urlop powinien być przydzielony do świata a nie konta gracza?


  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przy grze na kilka światów z różnymi prędkościami i przy czasowym braku dostatecznego czasu aby oba lub więcej światów ogarnąć z należytą dokładnością już nie mówię o czasie wojny miedzy sojuszami na kilku światach. Gracz staje przed dylematem albo urlop i koniec z grą na pewien okres. Lub grać dalej na wolniejszym świecie a na szybkim załączyć urlop.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Temat sondy powinien brzmieć
"Czy urlop powinien być przydzielony do świata a nie konta gracza?"

Przepraszam za niedopatrzenie mam nadzieje że pytanie jednak będzie zrozumiałe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Jestem na tak

Miałem już taki problem że chciałem odpocząć od jednego świata a skupić się na innym
 
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

A co jeśli gracz naprawde potrzebowałby urlop,a grałby na np 3 światach?
Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

zasady urlopów są jasne mamy limit na rok z możliwością dokupienia. Limit zostaje tak jak dotychczas jednak do wykorzystania na wybrany świat a nie dotychczas na całe konto.
Lubię tę grę. Jednak mam pracę i rodzinę i przy szybkich światach nie jestem wstanie czasami ogarnąć gry. A własnie taki czas się zbliża Boże Narodzenie Sylwester. Przy wolniejszym świecie grałbym sobie dalej. Gdyż prędkość świata nie zmusza mnie do ciągłego przesiadywania przed komputerem. Przy szybkim już zapasu czasowego nie mam. Dlatego w tej chwili zastanawiam się od kiedy urlop załączyć abym nie musiał co chwila siadać na komputer i grać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Kolego limit masz 42 dni na rok dokupić możesz 14 w premium. W zupełności wystarcza dla gracza aktywnego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Czasami bywają z tym problemy, chociaż osobiście wolę grać na jednym szybkim świecie niż na kilku, po prostu trudno mi się skupić i nie czerpię wtedy 100% przyjemności z gry (szkoda, że nie ma opcji "obojętne").
 

DeletedUser20315

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Jeżeli ktoś nie ogarnia kilku światów to niech odpuści sobie grę na jednym z nich.

Na 100% albo wcale dlatego gra na jednym świecie jest najlepszym rozwiązaniem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

oczywiście że jestem na NIE

urlop jest po to by odpoczac od grepo całkowicie! nienawidzę graczy ściemniaczy czyli trochę zaczynają go atakowac i ucieka na urlop.

Tu sobie odpuszcze niech się koledzy męczą a ja polecę na inny nowy świat sobie popykac i byc maczo.

graj porządnie na jednym świecie a nie będziesz miał głupawych pomysłów
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Hm... masz prawo do swojej decyzji, ale ja uważam inaczej.
Teraz mam ograniczoną aktywność i załączony urlop na jednym świecie.
Ale na dwóch innych jestem dalej, bo tam wystarczy się logować kilka razy na dzień.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Hm... masz prawo do swojej decyzji, ale ja uważam inaczej.
Teraz mam ograniczoną aktywność i załączony urlop na jednym świecie.
Ale na dwóch innych jestem dalej, bo tam wystarczy się logować kilka razy na dzień.

no i co zostawiłaś kolegów wtedy kiedy jesteś naprawdę bardzo potrzebna!! i co uważasz że zrobiłaś dobrze??

przez to że logujesz się na kilku światach zawracasz ludziom głowe w sojuszu a potem uciekasz na urlop bo niby nie masz czasu a na innym w najlepsze ciupiesz.

wiele razy widziałem jak ludzie rezygnowali z gry a 2 tygodniach start na nowym świecie -- właśnie takie coś mi to przypomina
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Juz po tych kilku wypowiedziach można spokojnie zrobić podział na bezrobotnych i młodzików oraz pracujących i mających rodziny.
Dla Pierwszej grupy grepo to sens życia którzy miedzy posiłkami w wigilie będa siadać do komputera bo ktoś zaatakował, a druga gra dla przyjemności jednak nie zatraca się w grze. Ja należę do drugiej grupy jeżeli dochodzę do 100 i więcej miast lub też zaczyna się era cudów przechodzę na następny jest ich kilka bo nie wiem które ustawienia świata mi przypasują i właśnie z tego powodu powinna być możliwość urlopu na światy nie na konto. Nie będę miał czasu na grę z 120 miastami ale za to będę miał czas na rozwijania miast w światach na których zaczynam.
A doswiadczenie w grze mam grałem juz w tę grę kiedy jeszcze nie było polskiej edycji.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Na tak. Widzę iż spora liczba osób wcale nie łapie sensu pomysłu i drze ryja ze swoimi bezsensownymi wypowiedziami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Juz po tych kilku wypowiedziach można spokojnie zrobić podział na bezrobotnych i młodzików oraz pracujących i mających rodziny.
Dla Pierwszej grupy grepo to sens życia którzy miedzy posiłkami w wigilie będa siadać do komputera bo ktoś zaatakował, a druga gra dla przyjemności jednak nie zatraca się w grze. Ja należę do drugiej grupy jeżeli dochodzę do 100 i więcej miast lub też zaczyna się era cudów przechodzę na następny jest ich kilka bo nie wiem które ustawienia świata mi przypasują i właśnie z tego powodu powinna być możliwość urlopu na światy nie na konto. Nie będę miał czasu na grę z 120 miastami ale za to będę miał czas na rozwijania miast w światach na których zaczynam.
A doswiadczenie w grze mam grałem juz w tę grę kiedy jeszcze nie było polskiej edycji.

Bzdura. Ta druga grupa, o której piszesz porywa się z motyką na słońce zaczynając grę na kilku światach. Pewnie w dodatku szybkich. Jeżeli ktoś nie chce lub nie ma czasu na grę przy tylu światach to nie powinien zaczynać gry na kilku serwerach. Idąc na urlop na jednym robisz strzał w kolano sojusznikom.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

no i co zostawiłaś kolegów wtedy kiedy jesteś naprawdę bardzo potrzebna!! i co uważasz że zrobiłaś dobrze??

przez to że logujesz się na kilku światach zawracasz ludziom głowe w sojuszu a potem uciekasz na urlop bo niby nie masz czasu a na innym w najlepsze ciupiesz.

wiele razy widziałem jak ludzie rezygnowali z gry a 2 tygodniach start na nowym świecie -- właśnie takie coś mi to przypomina

Pokasowałam się na innych światach, by mieć czas na te dwa.
Na jednym nie muszę włączać urlopu jak mnie nie ma, bo tam jest luz całkowity dla mnie, spokojna okolica.
Na innym znikając na 12h straciłabym kilka miast - więc nie było opcji, bym przez weekend tam wytrzymała,
nie logując się wcale.

Nie znasz sytuacji, więc nie wypowiadaj się lepiej personalnie o mnie - ok?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

nie no Sisi nie obrażaj się - nie wypowiadałem się personalnie o Tobie. To był tylko przykład a że trafiło na Ciebie to był przykład na Tobie. Ale nie myślę że Ty tak robisz.

dla mnie po prostu urlop na świat jest miganiem się od problemów związanych z danym światem to wszystko.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

nie no Sisi nie obrażaj się - nie wypowiadałem się personalnie o Tobie. To był tylko przykład a że trafiło na Ciebie to był przykład na Tobie. Ale nie myślę że Ty tak robisz.

dla mnie po prostu urlop na świat jest miganiem się od problemów związanych z danym światem to wszystko.

Zgadzam się całkowicie. Jak nie mam czasu, to nie gram na żadnym świecie, chociaż i tak preferuję grę na jednym i na maksa. Nie da rady grac dobrze na kilku światach. A jest niestety wiele takich przypadków, że na jednym świecie dostaje ktoś po 4 literach, to zwiewa na urlop.

Głos na nie.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Urlop Na świat nie na konto.

Propozycja już była, zatem tą odrzucam.

Pozdrawiam,
Red Slayer
 
Status
Zamknięty.
Do góry