[Wyjaśnione] Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14243

Guest
Jestem na grepo prawie od poczatku ale tu mi zabili ćwiek. Ma ktoś rozwiązanie tej zagadki: gracz xxx od dłuższego czasu przebywa na urlopie. Sprawdzam go regularnie wysyłając wsparcie, bo nie ukrywam że mam chętkę na jego miasto. I tu występuje dziwne zjawisko: wrócił przedwczoraj z urlopu, bo mogłam wysłać wsparcie, a za 10-15 minut był znowu na urlopie. Dzisiaj historia powtarza się: wrócił z urlopu, nie minęło 24h a on znowu jest na urlopie. Jak to jest mozliwe??? :confused:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

może to nie urlop a ban ? :) albo jakiś błąd, napisz do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

A może dalej załączył urlop, bo dokupił sobie dni urlopu, albo jeszcze miał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Jeśli by włączył, musiałby czekać 48h za nim by się aktywował.
Jeżeli to zjawisko będzie się powtarzać po prostu wbij mu kilka ataków, wyczyść go, a potem wsadź kolona.:)
Kiedy już przejmiesz co chcesz wyślij na support ticketa.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Wyślij Ticket do supportu.Tak jak to przedstawiasz wygląda to na błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Jak już pisałem wykorzystaj to na swoją korzyść, myślę, że nie trzeba kolejnych postów o tej samej treści pisać, typu tego co napisał klubowicz, chyba że chcecie spamować, nie wiem po co, ale ok...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Jak już pisałem wykorzystaj to na swoją korzyść, myślę, że nie trzeba kolejnych postów o tej samej treści pisać, typu tego co napisał klubowicz, chyba że chcecie spamować, nie wiem po co, ale ok...

Wykorzystywanie potencjalnych błędów nie jest w porządku zwłaszcza, że jeśli takowy błąd występuje to może dotknąć każdego kto korzysta z opcji urlopu. Dlatego rzeczywiście najlepszym wyjściem jest opisanie sytuacji wraz z podaniem gracza, którego problem dotyczy w tickecie, wtedy będziemy mogli sprawdzić jak jest naprawdę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Pewnie, że nie jest w porządku, ale to nie wina gracza, że takowy błąd jest.
Jeżeli chce to może wykorzystać, jeżeli nie to od razu zgłosić, wybór należy do niego.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Pewnie, że nie jest w porządku, ale to nie wina gracza, że takowy błąd jest.
Jeżeli chce to może wykorzystać, jeżeli nie to od razu zgłosić, wybór należy do niego.
Mylisz się.
Zasady gry
§5) Błędy w grze

Każdy gracz jest zobowiązany zgłosić każdy znaczący błąd do supportu. Wykorzystywanie błędów prowadzi do blokady konta bądź do innych konsekwencji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Macie metody na sprawdzenie tego?:)
 

DeletedUser14243

Guest
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Dzięki, zgłoszę to do supportu. Mam nadzieję, że nie dostanę bana za nieuzasadnione zgłoszenie :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Jeśli masz wątpliwości co do poprawnego zachowania się gry, to zawsze możesz o to zapytać poprzez ticket i żadne sankcje za fakt pytania nie grożą.
 
Do góry